Įkraunama...
Įkraunama...

jaunu mamyciu ir nestukiu meetas

QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 05 22, 22:08)
buzis kaimyna pasikvies  lotuliukas.gif

kad kaimynas isvaziuoja po keliu dienu lotuliukas.gif nebent kita kaimyna pakviesiu kur draugelis mano lotuliukas.gif arba jau kazka rasiuu, ne beda lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano kavalieriams irgi dar ne vakaras lotuliukas.gif ką nors pajamsim, tikrai Juodukė būtinai dalyvaujat!!! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 05 22, 21:08)
buzis kaimyna pasikvies  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif

kazkaip mazoka musu cia prisirasiusiu... g.gif
Atsakyti
Bu cool.gif As dar bijau rasytis i sarasa, bet tikiuosi, kad viskas bus ok ir galesiu prisijungti 4u.gif Kas del gerimu - geriu viska, kas dega cool.gif
Atsakyti
QUOTE(juodukeee @ 2013 05 22, 20:06)
dėl dalyvavimo tai žiūrėsiu ar dar bent vienas vyriškis dalyvaus be mano. Jei bent vienas bus tai būtinai  smile.gif

mano b siandien pareiske nora dalyvaut blink.gif as noreciau siaip be jo doh.gif nu bet ziuresiu, dar yra laiko cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
vaje, kaip jums cia visoms faina smile.gif gal ir naujokes priimat i savo gretas smile.gif na, zinoma ne siais metais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aurole1 @ 2013 05 26, 21:19)
vaje, kaip jums cia visoms faina smile.gif gal ir naujokes priimat i savo gretas smile.gif na, zinoma ne siais metais smile.gif

priimam i tema, o po to ir i meeta mirksiukas.gif
http://www.supermama...;#entry62674251
Atsakyti
Hey, liko menuo bigsmile.gif

Spindi zinai jau darbo grafika
Sepalla o tu kaip.?
Atsakyti
Aha merginos, nesnaudziam g.gif ta-pa-ti, paziurejai ar turi sasiuvini? NaiLi, tu pala saslykam mesos gali gaut pigiau ar man paciai saslykais pasirupint? g.gif gal ir reiktu jau nusprest po kiek metames, nes vistiek kol visos perves pinigelius laiko praeis. Speju savo saskaita duosiu, nes prekinsiuos as g.gif zinoma lauksiu pagalbos ir is vilnieciu biggrin.gif
reiktu ir pasitart kokius uzkandzius pirkti 4u.gif ant vienkartiniu indu pataupysim, nes vistiek pas mane yra ir leksciu, ir stikliniu, o jiems isplauti yra indaplove, taip kad ner dideles bedos 4u.gif
kas galit isimeskit patalyne savo, kad nepritruktu paskui ir kas turit galit isimest pripuciamus ciuzinius(indria tikrai turi biggrin.gif ), kad irgi vietos nepritruktu biggrin.gif rodos viska susakiau g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE((:Buziukas:) @ 2013 05 29, 08:53)
Aha merginos, nesnaudziam g.gif ta-pa-ti, paziurejai ar turi sasiuvini? NaiLi, tu pala saslykam mesos gali gaut pigiau ar man paciai saslykais pasirupint? g.gif gal ir reiktu jau nusprest po kiek metames, nes vistiek kol visos perves pinigelius laiko praeis. Speju savo saskaita duosiu, nes prekinsiuos as g.gif zinoma lauksiu pagalbos ir is vilnieciu biggrin.gif
reiktu ir pasitart kokius uzkandzius pirkti 4u.gif ant vienkartiniu indu pataupysim, nes vistiek pas mane yra ir leksciu, ir stikliniu, o jiems isplauti yra indaplove, taip kad ner dideles bedos 4u.gif
kas galit isimeskit patalyne savo, kad nepritruktu paskui ir kas turit galit isimest pripuciamus ciuzinius(indria tikrai turi biggrin.gif ), kad irgi vietos nepritruktu biggrin.gif rodos viska susakiau g.gif  biggrin.gif
ka as zn kas tas pigiau, pabrango dabar mesa, tai nzn ar cia labai pigiau butu biggrin.gif
man nesvarbu, galiu ir as padaryti smile.gif
ciuzini pasiimsiu is S.

del Kauno vaziavimo, tai kolkas niekas nesikeicia, turetu S nuvezti ir parvezti po to g.gif

Buzi, primink dar karta pavadinima tavo raj cool.gif
Atsakyti
QUOTE(NaiLi @ 2013 05 29, 09:39)
ka as zn kas tas pigiau, pabrango dabar mesa, tai nzn ar cia labai pigiau butu biggrin.gif
man nesvarbu, galiu ir as padaryti smile.gif
ciuzini pasiimsiu is S.

del Kauno vaziavimo, tai kolkas niekas nesikeicia, turetu S nuvezti ir parvezti po to g.gif

Buzi, primink dar karta pavadinima tavo raj cool.gif

na as nezinau, pasiklausk po kiek galetum gaut, zinoma jei nesunku 4u.gif
Šilėnai, sodu bendrija cia, gatve Vismaliuku. Bet as manau patogiausia butu davaziuot jums iki Nemencines plento(ner sudetinga iki jo nuvaziuot, beveik visada tiesiai vaziuot reik, tik trys pasukimai butu), o nuo ten jau paskui Vilnietes vaziuot(gal uzsispyrus dalyvautu, ji zino kelia) arba as pati pasitikciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE((:Buziukas:) @ 2013 05 29, 08:53)
Aha merginos, nesnaudziam g.gif ta-pa-ti, paziurejai ar turi sasiuvini? NaiLi, tu pala saslykam mesos gali gaut pigiau ar man paciai saslykais pasirupint? g.gif gal ir reiktu jau nusprest po kiek metames, nes vistiek kol visos perves pinigelius laiko praeis. Speju savo saskaita duosiu, nes prekinsiuos as g.gif zinoma lauksiu pagalbos ir is vilnieciu biggrin.gif
reiktu ir pasitart kokius uzkandzius pirkti 4u.gif ant vienkartiniu indu pataupysim, nes vistiek pas mane yra ir leksciu, ir stikliniu, o jiems isplauti yra indaplove, taip kad ner dideles bedos 4u.gif
kas galit isimeskit patalyne savo, kad nepritruktu paskui ir kas turit galit isimest pripuciamus ciuzinius(indria tikrai turi biggrin.gif ), kad irgi vietos nepritruktu biggrin.gif rodos viska susakiau g.gif  biggrin.gif


radau as ji bet ten tik taip surašyta:
duona, batonas , dešra biggrin.gif tai nieko informatyvaus lotuliukas.gif
Atsakyti