Įkraunama...
Įkraunama...

Garstyčių lapeliai

O kiek ilgai tas koju voneles daryti ir kokia vandens temperatura?Kiek laikyti pamirkytus lapelius ant krutines, paduku?
O milteliu i kojnyte pabarstote ir laikote visa nakti?
Aciu uz demesi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnie6ka: 10 kovo 2008 - 23:41
Aš tai saviems patepu padukus Rezorbanu tada uždedu garstyčių maišelius kojines vilnones ir į lovas
Atsakyti
4u.gif

mano abi dukrytes koseja, tai susiradau tu garstyciu lapeliu, bet nesu tikra, ar galiu jais gydyti mazaja 6 men. AR isvis jais galima kudykius gydyti nuo kosulio?
Atsakyti
QUOTE(gieruze @ 2009 01 01, 11:14)
4u.gif

mano abi dukrytes koseja, tai susiradau tu garstyciu lapeliu, bet nesu tikra, ar galiu jais gydyti mazaja 6 men. AR isvis jais galima kudykius gydyti nuo kosulio?

Galima,tinka ir sausam kosuliui bei bronchitui mirksiukas.gif
Aš dedu po vieną lapelį(jame yra keturi mažiukai lapiukai) ant krūtinės bei ant nugarytės prieš naktį,palaikau iki dešimt min,po to nušluostau rankšluostuku ir viskas
Atsakyti
Mes va apsirgom, kosim kaip diedukas doh.gif tai vakar gasrtyčių lapelius bandžiau dėt, bet poveikio jokio, pati iš pradžių pabandžiau, bet nei šildė, nei ką, tik kad šlapia.Šiandien pasiskaičiau čia, tai bersiu į kojinytes ir žiūrėsiu ax.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(orchidejaa @ 2009 03 09, 14:26)
Mes va apsirgom, kosim kaip diedukas doh.gif tai vakar gasrtyčių lapelius bandžiau dėt, bet poveikio jokio, pati iš pradžių pabandžiau, bet nei šildė, nei ką, tik kad šlapia.Šiandien pasiskaičiau čia, tai bersiu į kojinytes ir žiūrėsiu  ax.gif  g.gif

Iš vieno karto nereikia tikėtis stebuklo rolleyes.gif gal per trumpai laikėt?
Atsakyti
QUOTE(orchidejaa @ 2009 03 09, 14:26)
Mes va apsirgom, kosim kaip diedukas doh.gif tai vakar gasrtyčių lapelius bandžiau dėt, bet poveikio jokio, pati iš pradžių pabandžiau, bet nei šildė, nei ką, tik kad šlapia.Šiandien pasiskaičiau čia, tai bersiu į kojinytes ir žiūrėsiu  ax.gif  g.gif

Tik labai atsargiai su tuo berimo.Mano merginai nudegino kojytes siektiek.Bet gal kad jos jautresne odele. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2009 03 09, 14:54)
Iš vieno karto nereikia tikėtis stebuklo rolleyes.gif gal per trumpai laikėt?

Va šiandien jau nuo ryto mano pupa vaikšto su kojinytėm į kurias pribėriau garstyčių, tikrinau kelis kart kad nenudegintų odos, bet nieko, tikrai dar nenudegino.Ir ryt vėl bersim garstyčias ir lauksim pagerėjimo ax.gif
Atsakyti
As rigi naudojau garstyciu lapelius, dejau ant paduku. Pirma kart tai nezinojau kiek laikyt tai per visa nakti ismiegojo su jais, kojytes nudegino truputi. Tai dabar padedu trumpiau kokiai 1 valandai. Mums tikrai padeda nuo slogos ir nuo kosulio. Dar tiesa ir Resorban tepaliuka kartu naudoju.
Atsakyti
QUOTE(gabvidas @ 2008 03 10, 23:49)
Aš tai saviems patepu padukus Rezorbanu tada uždedu garstyčių maišelius kojines vilnones ir į lovas

o tai ir nenumi tu garstyciu? g.gif

man asmeniskai labai padeda tie lapeliai nuo kosulio thumbup.gif ir savo dvimetinukui dejau.aisq ilgai vaikas ju nepalaikys,bet ir tiek uzteko,kad nakti galetu miegoti ir kad jo nedusintu.sau kokia 20 min palaikau,nes jau taip ikaista blink.gif
Atsakyti
Na ir mes pabandėm garstyčių lapelius. Dukrytei 4 mėn, pradėjo kosėt gydytoja liepė gerti hedelix'a, bet mažoji pradėjo nuo jo viduriuoti, tai dabar gydysimės garstyčiom ax.gif .
Mes dedam lapelius ant kojyčių, bet ne ant nuogu, o su kelnėm ir tada dar kojines. thumbup.gif liuks šildo, kai sudrėksta lapeliai, tada juos pakeisti reikia, kad stipraus deginimo nebūtų.
Tik nežinau, kiek kartų per dieną man juos dėti g.gif
Atsakyti
edejau i kojinyte, bus matyt kas ten bus
Atsakyti