Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

QUOTE(pandutė @ 2006 03 22, 09:56)
as ir taip galvojau bet nieks nedaro tomografijos sako neprisigalvok tau uzdegimas, ir daryk ka nori neklauso mes gydytojai ir heriau zinom o tavo vyrui irgi visi simptomai kaip man?ar ilgai jam tie simptomai buvo?


na kokį pusmetį skundės nugaros skausmais,tipo gal peršalau,gal radikulitas ,o gal nervų uždegimas,kol nepradėko koja tirpt,susigriebė,nuėjo pas gydytoja neurochirurgą,padarė rentgeną,sako nieko nematau,jokių uždegimų,bet matyt normalus gydytojaspapuolė,o gal.....padėjo,davė siuntimą į klinikas,ten irgi su ...pagalba greit padarė tomografiją ir diagnozė aiški,siūlė net tą pačia dieną operuot,bet susiveikė siuntimą į profilaktoriumą,perėjo dviejų savaičių įvairių procedūrų kursą,pradedant purvo voniom,masažais,baigiant vaistais į minkštąją dalį,tam kartui labai padėjo,dabar vėl skausmas atsinaujino,kokie 2,3 mėn,kai atšils truputį oras,bandys vėl procedūrintis.
Mesne visai į temą čia kalbam,bet aš tik garsiai pamąsčiau apie tavo bėdas ax.gif


merginos,o jūs gerdamos tuos vaistus,jų atsiprašant neišvemiat per priepolį,nu man tai kažkas baisaus ką į burną,viskas lauk,negi dabar leistis kokius plečiančius reiks,kad pagelbėtų doh.gif
Atsakyti
Dolmenas ir panasiai kainuoja 10 tab,12 litu,as isgeriu vaistus kai tik pradea skaudeti,nelaukiu kol isiskaudes,nes tada tai jau garantuotai kad apsivemsiu, doh.gif
Atsakyti
QUOTE(babania @ 2006 03 22, 18:22)
Dolmenas  ir panasiai kainuoja 10 tab,12 litu,as isgeriu vaistus kai tik pradea skaudeti,nelaukiu kol isiskaudes,nes tada tai jau garantuotai kad apsivemsiu, doh.gif

o recepto ar reikia?
Atsakyti
siap tai ir analginui reikia recepto,bet parduoda ir ta ir ta be receptu
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2006 03 22, 13:58)
merginos,o jūs gerdamos tuos vaistus,jų atsiprašant neišvemiat per priepolį,nu man tai kažkas baisaus ką į burną,viskas lauk,negi dabar leistis kokius plečiančius reiks,kad pagelbėtų doh.gif


mane labai pykina priepuolio metu, o kai išgeriu nuskausminančių visai kažkokia nesąmonė pasidaro. kaip ir skausmo lyg nėra, bet galva ir savijauta siaubinga.
aš jau jeigu taip užeina, tai tada kenčiu kiek išgaliu ir visokiais kitais galimais būdais nusiskausminėju.
o kokios yra jūsų priepuolių priežastys gal žinot? pas mane pavyzdžiui su skydliauke susiję, ten kažkas su kraujagyslėm, cholesteroliais ir pan. yra, o jums kaip?
Atsakyti
Neskaičiau čia visko, bet pasakysiu tik tiek - man migrena buvo nuo kontraceptikų. Gėriau Triregolį, po to Logestą... Kankinausi taip gal kokius 5m., kol nesuvedžiau galų, nuo ko man čia taip, nes iki pradedant vartot KT nežinojau kas ta migrena yra. Pasiskundžiau savo gydytojai, ir ji man rekomendavo pakeisti į Merciloną. Nuo to laiko beveik nežinau, kas yra galvos skausmas thumbup.gif (išskyrus dėl pagirių biggrin.gif).
Atsakyti
As pastoviai rankinuke turiu vaistu nuo skausmo, bet uzkniso juo taip daznai gert ir nuodytis. Kazkas pakiso panosen paskaityt apie homeopatinius lasiukus Capadol. Nu lygtai veikia jie man, jau pora menesiu kaip negeriu stipriu vaistu (tfu tfu tfu ).
Atsakyti
Noriu papasakoti savo istoriją. Vargau ne vienus metus, vaikščiojau pas gydytojus, gulėjau ligoninėj, leidaus , gėriau vaistus, statė lašelines, o priepuoliai užeidavo ir užeidavo. Kiekvieno priepuolio metu galvodavau, kad jau giltinė ateidavo. Ir taip vargdavau. Niekas nepadėjo. Draugė patardavo kreiptis į hemeopatą. Nusijuokdavau, jei jau cheminiai vaistai nepadeda, tai ką jau jis bepadės. Bet prieš kokius 4 metus nuėjau. Gydytojas išklausęs, pasakė, kad nėra stebukladarys, bet man tikrai padės. Nepatikėjau. Išrašė gal kokių 5 rūšių žirniukų, 2-jus lašiukus. Nu manau, anekdotas lotuliukas.gif Bet gėriau sąžiningai, beje už priėmimą gydytojas paėmė tik 50 Lt ir visi vaistai kainavo gal 50 Lt. Taip aš pas jį lankiaus kokius 3 kartus kelių mėnesių bėgyje. Už vaistus mėnesiui išleisdavau apie 50 Lt . Skonis žirnelių vienodas.Nu nepatikėsit, nepastebėjau, kada viskas baigės. Dabar džiaugiuos jau tuos kelis metus ir mano gydytoja stebisi, kad nebesikreipiu dėl galvos skausmų. Kai kartais kitais klausimais nueinu, klausia. O kaip tau su galva? O man su galva GERAI lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O draugė juokiasi, sako , juk senai sakiau, kad nueitu. Netikėjau, kad padės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2006 03 23, 09:19)
Noriu papasakoti savo istoriją. Vargau ne vienus metus, vaikščiojau pas gydytojus, gulėjau ligoninėj, leidaus , gėriau vaistus, statė lašelines, o priepuoliai užeidavo ir užeidavo. Kiekvieno priepuolio metu galvodavau, kad jau giltinė ateidavo. Ir taip vargdavau. Niekas nepadėjo. Draugė patardavo kreiptis į hemeopatą. Nusijuokdavau, jei jau cheminiai vaistai nepadeda, tai ką jau jis bepadės. Bet prieš kokius 4 metus nuėjau. Gydytojas išklausęs, pasakė, kad nėra stebukladarys, bet man tikrai padės. Nepatikėjau. Išrašė gal kokių 5 rūšių žirniukų, 2-jus lašiukus. Nu manau, anekdotas  lotuliukas.gif Bet gėriau sąžiningai, beje už priėmimą gydytojas  paėmė tik  50 Lt ir visi vaistai kainavo gal 50 Lt. Taip aš pas jį lankiaus kokius 3 kartus kelių mėnesių bėgyje.  Už vaistus mėnesiui išleisdavau apie 50 Lt . Skonis žirnelių vienodas.Nu nepatikėsit, nepastebėjau, kada viskas baigės. Dabar džiaugiuos jau tuos kelis metus ir mano gydytoja stebisi, kad nebesikreipiu dėl galvos skausmų. Kai kartais kitais klausimais nueinu, klausia. O kaip tau su galva? O man su galva GERAI lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif O draugė juokiasi, sako , juk senai sakiau, kad nueitu. Netikėjau, kad padės ax.gif
o kokiam mieste gyveni?as ir noreciau nueit pas kemeopata bet nezinau kur rastu klaipedoj
Atsakyti
Per migrenos priepuoli nesu isgerus niekada jokio vaisto,jokios tabletytes nuo skausmo,as kaip issivemiu ir is kart einu pamiegot,viskas man praeina.Savijauta aisku bune ne kokia,galva medine dvi dienas buna,bet gyvent galima cool.gif
Atsakyti
QUOTE(remka @ 2006 03 23, 10:01)
Per migrenos priepuoli nesu isgerus niekada jokio vaisto,jokios tabletytes nuo skausmo,as kaip issivemiu ir is kart einu pamiegot,viskas man praeina.Savijauta aisku bune ne kokia,galva medine dvi dienas buna,bet gyvent galima cool.gif



kai pasensi, reikės vaistų

labai stiprių
Atsakyti
QUOTE(remka @ 2006 03 23, 11:01)
Per migrenos priepuoli nesu isgerus niekada jokio vaisto,jokios tabletytes nuo skausmo,as kaip issivemiu ir is kart einu pamiegot,viskas man praeina.Savijauta aisku bune ne kokia,galva medine dvi dienas buna,bet gyvent galima cool.gif

as jeigu vaistu neisgeriu galiu miegot kiek noriu - pabusiu su dar ziauresniu skausmu... doh.gif
Atsakyti