Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio refliuksas, gal kas susidūrėt?

biggrin.gif jo jo su tais zalingais iprociais taip buna kai neina atsisakyti...as kartais kai pagalvoju kas ta snapsa ir cigarietus sugalvoju reiktu prilupt lotuliukas.gif kiek ligu per tuos brudus buna ir nelaimiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(daliukas11111 @ 2008 05 05, 21:14)
paprasta vandeni biggrin.gif jokio gazuoto biggrin.gif ramuneliu arbata pripratau ir labai skani kartais medetkas ir zalia kai gerai jauciuosi biggrin.gif

Man gydytojas vakar pasakė, kad ramunėlės kelia rūgštis g.gif blink.gif ir kad galiu valgyt tik baltą šokoladą, nuo kurio vien pažiūrėjus man jau rūgštys sukyla...nesuprantu sad.gif nieko nebesuprantu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(daliukas11111 @ 2008 02 05, 14:47)
zinai ka atsiminiau nusipirk toki testuka paprasyk vaistineje sakyk skrandzio bakterijai istirti...issitirsi tuo paciu del tos bakterijos kur zaizdas griauzia piloris vadinasi ar kaip ten neatsimenu tisliai...zinok buvo man vienasyk tai skrandi buvo beveik pragriauzus tai kokie skausmai buvo...tasyk apturejau kaip cia pavadinti zaibiska stresa tai ta susna per savaite buvo skrandi sudirbus beveik kiaurai kaip daktaras sake visas kaip kates sudraskytas...kazkokiu antibiotiku prirase ir praejo paskui...man atrodo tuo paciu pasidaryk...sekmes biggrin.gif ar tai sendiena dar darys...ar badu nenumirsi lotuliukas.gif

Kaip jis naudojamas tas testukas DALIUKAS 11111,noriu pasidaryt del pylori bakterijos tyrima, mamai kazkaip eme krauja ir tyre, net nezinojau, kad ir testai kazkokie yra g.gif Ar tikslus jis.
Atsakyti
QUOTE(daliukas11111 @ 2008 05 06, 16:05)
biggrin.gif jo jo su tais zalingais iprociais taip buna kai neina atsisakyti...as kartais kai pagalvoju kas ta snapsa ir cigarietus sugalvoju reiktu prilupt lotuliukas.gif kiek ligu per tuos brudus buna ir nelaimiu g.gif



O tai šnapso irgi negalima? blush2.gif

Man gydytoja sakė, kad jokiu būdu negalima alaus ir vyno, o stipresnio, be burbuliukų - prašom bigsmile.gif

Gal taip sutapo, bet man bjaurieji pojūčiai išnyko, pagėrus šiek tiek degtinės vienam baliuke (tiesa, jau savaitę ar daugiau gėriau vaistus ir laikiaus griežtos dietos). g.gif
Atsakyti
QUOTE(Snape @ 2008 05 07, 16:18)
Gal taip sutapo, bet man bjaurieji pojūčiai išnyko, pagėrus šiek tiek degtinės vienam baliuke (tiesa, jau savaitę ar daugiau gėriau vaistus ir laikiaus griežtos dietos).  g.gif

As ir esu pastebejusi, kad isgerus snapsiuko buna kelias dienas daug geriau blush2.gif ax.gif
Atsakyti
nueini i vaistine ir paprasai testuko kuris naudojamas zarnai ryjant...nusinesi pas daktara ir kai zarna ryji jis tiesei is skrandzio kazka ten paima ir uzlasina ant testuko ir po to drozi pas savo daktara ir jis pasako kaip ten yra...seip paciam irgi eina suprast pagal spalvas seip prie testuko buna pridetas aprasymas man atrodo...o del snapso tai nezinau matyt man jis netinka nes vien pagalvojus siurpas nueina ...anksciau dar brendziuko ikaldavau bet kazko dabar ir tas nelabai...
Atsakyti
QUOTE(Laurita_22 @ 2008 05 07, 15:41)
As ir esu pastebejusi, kad isgerus snapsiuko buna kelias dienas daug geriau blush2.gif  ax.gif

Aga ax.gif blush2.gif bet man jau reikia tokio gero ir stipraus, ne maziau 50* ax.gif , kokio gero viskio, na geras konjakas irgi, o kaip sakiau, geriausia tai samanuke... Viena diena galvojau kad mirsiu - jau taip skrandi skaudejo - ikaliau Contralok, palaukiu - nieko, tada 300 mg Raniberl - nieko, tada 4 vnt Rennie, nu nieko, pralaukiau 2 val kol vaistai suveiks - nu bet tokie skausmai kad klykiau, tai kai isipyliau puse stiklines samanukes, kuri turbut virs 70 laipsniu - ta pacia sekunde nueme, aisku paskui blaiviausi puse nakties....
Atsakyti
geras...reiks ismegint. lotuliukas.gif
Atsakyti
sveiki geriausiais vaistas nuo refliukso spiritas su biciu pikiu,as issigydziau,tik reguliarei vartoti reikia
Atsakyti
QUOTE(LAIMINGA MAMA @ 2008 05 08, 23:18)
sveiki geriausiais vaistas nuo refliukso spiritas su  biciu pikiu,as issigydziau,tik reguliarei vartoti reikia

O gal gali pamokint koks spiritas ( nu kiek gradusu ), kiek pikio, kaip ten juos sumakaluot ar ka ir kokiais kiekiais gert, ant tuscio, rytais, ar kaip? ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti