Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški serialai

O iš kur siunčiatės serialus?
Aš tai apsigyvenus rutracker.org rolleyes.gif
Gal yra dar koks dėmesio vertas puslapis?
Atsakyti
Aš nesisiunčiu , žiūriu internetu . Bijau virusų prisigaudyti .Naudoju Kino-dom.tv
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo senmerge: 08 sausio 2011 - 23:49
QUOTE(senmerge @ 2011 01 08, 23:48)
Aš nesisiunčiu , žiūriu internetu . Bijau virusų prisigaudyti .Naudoju Kino-dom.tv

Mano internetas lėtas, jau nesulaukiu kol sutartis baigsis ir galėsim pasikeist doh.gif
Tai online nelabai išeina žiūrėti.
Atsakyti
dar galima siustis iš kinozal.tv
Rekomenduoju keletą serialų:История зечки, Мой, Всегда говори "всегда",Провинциалка, Самая красивая, Своя правда,Когда растаял снег...
'Vera,Nadiezda,Liubov' - labai geras serialas thumbup.gif
Aš mėgstu tokius gyvenimiškus,nuo dušios filmus,tokius ir siūlau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2011 01 08, 15:30)
O apie ką? Dar prisiminiau vieną " Ja ne vernusj "

Apie gyvenimą,šiaip daug aktorių vaidina,nes daug kartų rodo,labai įdomus thumbup.gif
Aš iš Linkomanijos siunčiuos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2011 01 09, 12:58)
Apie gyvenimą,šiaip daug aktorių vaidina,nes daug kartų rodo,labai įdomus thumbup.gif
Aš iš Linkomanijos siunčiuos drinks_cheers.gif

O Linkomanija turbūt verčia į Lt kalbą? g.gif
Aišku tai išeitis nemokantiems rusų kalbos, bet originalūs juokeliai, bajeriai lietuviškai taip neskamba rolleyes.gif
Įsitaisiau ir aš kino-dom.tv ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Perrin @ 2011 01 09, 21:18)
O Linkomanija turbūt verčia į Lt kalbą?  g.gif
Aišku tai išeitis nemokantiems rusų kalbos, bet originalūs juokeliai, bajeriai lietuviškai taip neskamba  rolleyes.gif
Įsitaisiau ir aš kino-dom.tv  ax.gif

Ta prasme į LT kalbą?Ne,viskas originalo kalba,t.y rusiškai drinks_cheers.gif Arba ne taip supratau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2011 01 09, 21:24)
Ta prasme į LT kalbą?Ne,viskas originalo kalba,t.y rusiškai drinks_cheers.gif Arba ne taip supratau ax.gif

A, tada kitas reikalas, nes negaliu žiūrėti rusiškų filmų lietuviškai doh.gif
Net vakar žiūrėjo MB rusišką filmą per TV3, tai tik įpusėjus filmui supratau, kad jis per lietuvišką kanalą biggrin.gif Net negirdėjau vertimo, klausiau ką kalba rusiškai tongue.gif Dar pasijuokėm, kad visai nušokau nuo proto su tais rusų serialais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2011 01 08, 15:54)
Jungiuosi prie Jūsų,vakar pabaigiau žiūrėt 'Vera,Nadiezda,Liubov' nerealus serialas thumbup.gif

superinis serialas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 01 09, 23:48)
superinis serialas  thumbup.gif  thumbup.gif

Man tai nelabai . Kvaila scena , kai ant galvos stovėjo norėdama vaikų susilaukti . ai nežiūrėsiu , per daug komunistinių scenų , pergalės šventimas su rusiškais šokiais dainomis man kaip patriotei nepatiko .
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2011 01 09, 22:36)
Man tai nelabai . Kvaila scena , kai ant galvos stovėjo norėdama vaikų susilaukti . ai nežiūrėsiu , per daug komunistinių scenų , pergalės šventimas su rusiškais šokiais dainomis man kaip patriotei nepatiko .

Skonio reikalas mirksiukas.gif Man kaip tik dėl Jūsų išvardintų dalykų šis serialas be galo patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nimbamedė @ 2011 01 08, 17:57)
o man "interny" taip nereliai patinka thumbup.gif  paskutines serijas jau liko paziuret. juokiuosi is dusios ziuredama

kaip paskutines? smile.gif 120 bus.. cia tik pirmo sezono 60..
Atsakyti