Įkraunama...
Įkraunama...

Išpažintis prieš vestuves


ka apie tai manote?
Atsakyti
QUOTE(stebetoja @ 2005 08 04, 10:37)
ka apie tai manote?



aš tai eisiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexusia @ 2005 08 04, 10:50)
aš tai eisiu 4u.gif


Jei vestuvių ceremonija bus su mišiomis ir imsite komuniją, tada, manyčiau, tikrai būtinai reikia. Kitu atveju - būtų gražu, jei naują bendrą gyvenimą pradėtumėte apsivalę nuo nuodėmių smile.gif
Atsakyti
As irgi manau, kad esiu, bet noretusi tikros rimtos ispazintie, o ne tik siaip is reikalo. o tokiam dalykui reikia pasiruosti.
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis @ 2005 08 04, 11:48)
As irgi manau, kad esiu, bet noretusi tikros rimtos ispazintie, o ne tik siaip is reikalo. o tokiam dalykui reikia pasiruosti.


Tai jau ir ruoškis, nes būtent dabar atėjo laikas rimtam išpažinimui smile.gif
Atsakyti
Aš irgi žadu eit. Nors ir nelabai norisi, nes jau senokai esi buvus... blush2.gif Bet prieš žengiant tokį žingsnį reikia dūšią apvalyt mirksiukas.gif
Atsakyti
as irgi eisiu, tik reiks prisiminti kaip tai daroma, nes jau taip seniai buvau, kad net nepamenu kada, bet pries vestuves butinai eisiu.
Atsakyti
Sakykite, o jus visos tokios tikincios katalikes? Man tik smalsu, nes nemanau, akd Lietuvoje tiek daug yra rimtai tikinciu
Atsakyti
QUOTE(Agnelev @ 2005 08 04, 13:58)
as irgi eisiu, tik reiks prisiminti kaip tai daroma, nes jau taip seniai buvau, kad net nepamenu kada, bet pries vestuves butinai eisiu.


eisiu ir aš, tik neprisimenu kaip ten kas sakoma ir daroma blush2.gif
Kaip prisiminti? ar kur pasimokinti g.gif gėda truputėlį.....
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2005 08 04, 14:00)
Sakykite, o jus visos tokios tikincios katalikes? Man tik smalsu, nes nemanau, akd Lietuvoje tiek daug yra rimtai tikinciu



manyčiau, jei netikintis - tai nėra ko ir į tą bažnyčią eiti tuoktis.....
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2005 08 04, 13:17)
eisiu ir aš, tik neprisimenu kaip ten kas sakoma ir daroma  blush2.gif
Kaip prisiminti? ar kur pasimokinti  g.gif  gėda truputėlį.....

Patarčiau katekizmą pasiskaityt, ten labai aiškiai parašyta, kiek pamenu blush2.gif
Aš irgi jau šiek tiek primiršus kaip ten viskas vyksta... doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2005 08 04, 14:00)
Sakykite, o jus visos tokios tikincios katalikes? Man tik smalsu, nes nemanau, akd Lietuvoje tiek daug yra rimtai tikinciu

asmeniskai as tai tikinti, tik aisku atsirenku kas man svarbu, priimtina ir pan., o ne aklai viskuo tikiu. be to jei neikiek netikeciau, nesituokciau baznycioje.
Atsakyti