Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių prietarai

Ju tikrai yra smile.gif Ir daug visokiu wink.gif Man, kaip busimai nuotakai tai labai idomu, nors aklai jais netikiu.
Visos tikriausiai zino, kad jei vestuviu diena lyja, tai bus turtingas gyvenimas.
Kita preitara zinau, kad baznycioje klaupiantis negalima leisti jaunikiui priklaupt sukneles krasto (laikis po padu), o jei jau taip nutiko, tada reikia uzmint jam ant kojos.
Atsakyti
nezinau...pas mus sako kad turi ir palyti ir saule pasviesti-kad turtingas gyvenimas butu...O siaip jei vien tik lyja-tai asaru daug gyvenime turesi...bet kitas prietaras byloja-kad lietus tai buvusiu berneliu asaros rolleyes.gif
dar sako kad porose turi buti tik nevedes jaunimelis
ir dar per namu slenksti po vestuviu jaunikis turi tave pernesti-tik nezinau kodel rolleyes.gif
Apie vestuves - gal ka rasi idomaus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitulka: 02 balandžio 2004 - 19:45
QUOTE
Kita preitara zinau, kad baznycioje klaupiantis negalima leisti jaunikiui priklaupt sukneles krasto (laikis po padu), o jei jau taip nutiko, tada reikia uzmint jam ant kojos.

Per vestuves piršlienė bažnyčioje, kai atsikluapsim, liepė užmesti suknelės kraštą vyrui ant kojų. Tuomet jis bus po padu. rolleyes.gif wink.gif
Atsakyti
blink.gif as tai girdejau, kad negalima teketi persavo gimtadieni, nors as taip ir padariau
Atsakyti
Per vestuves nuotakai negalima puostis perlu papuosalais, nes visa gyvenima verks. As patikejau ir nesipuosiau. smile.gif
O kitas, kurio nepamirsau per vestuves - kad baznycioj ar santuoku rumuose pasirasant ant dokumentu negalima puokstes ant stalo padet ar duot kitam, reikia paciai laikyt, nes jei nelaikysi, tai santuoka isirs. Tai ir puokste laikiau isikibus... smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Peledike @ 2004 04 02, 19:32)
Ju tikrai yra smile.gif Ir daug visokiu wink.gif Man, kaip busimai nuotakai tai labai idomu, nors aklai jais netikiu.
Visos tikriausiai zino, kad jei vestuviu diena lyja, tai bus turtingas gyvenimas.
Kita preitara zinau, kad baznycioje klaupiantis negalima leisti jaunikiui priklaupt sukneles krasto (laikis po padu), o jei jau taip nutiko, tada reikia uzmint jam ant kojos.

Per musu vestuves ir saule sviete, ir lyjo... na tokia diena buvo... - tai ka reiksia, bus normaliai? biggrin.gif biggrin.gif
o baznycioj mums net klaupt nereikejo - va cia tai patiko thumbup.gif

Atsakyti
ohmy.gif Per savo vestuves buvau pasipuosusi perlu veriniu,be to puikiai prisimenu, kad vyras baznycioje buvo primynes suknele ir dar kaip! Po to juokemes vis is to bajerio. Be to pasirasant puokste buvau padejusi ant stalo rolleyes.gif .
Na ka,rezultatas akivaizdus-nenusisekes vedybinis gyvenimas ir skyrybos dry.gif blink.gif .

Na va ir nezinok tu zmogus prietaru doh.gif .
Atsakyti
o as pamenu, kad per vestuves bijojau tik vieno, kad bemaunant ziedus, jie nenukristu...
Atsakyti
sako, kad svocia per vestuves negali buti nescia. Mano drauge, kaip paskui isaiskejo, mano vestuvese buvo nescia kokios trys savaites. blink.gif Su vyru issiskyrem, bet ir dabar prie kokio kokteiliuko, kai gerai bunu apsilus, traukiu savo drauge per danti, kad ji del visko kalta. biggrin.gif
Atsakyti
O dar kažką kažkur girdėjau, kad pjaunant vestuvinį tortą kažkuris turi laikyti ranką ant peilio, o kažkuris - ant ano rankos, tik nepamenu, ar jaunasis turi peilį laikyti, o jaunoji pasidėti savo rankelę ant jo rankos, ar atvirkščiai. Čia lyg ir lemia, kuris po kurio padu. Bet kaip nesuklysti? O gal aš noriu, kad mes būtume lygūs??? wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Bitkresle @ 2004 04 19, 18:51)
O dar kažką kažkur girdėjau, kad pjaunant vestuvinį tortą kažkuris turi laikyti ranką ant peilio, o kažkuris - ant ano rankos, tik nepamenu, ar jaunasis turi peilį laikyti, o jaunoji pasidėti savo rankelę ant jo rankos, ar atvirkščiai. Čia lyg ir lemia, kuris po kurio padu. Bet kaip nesuklysti? O gal aš noriu, kad mes būtume lygūs??? wink.gif

tada reikia du peilius tureti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Laiminga @ 2004 04 16, 10:41)
Per vestuves nuotakai negalima puostis perlu papuosalais, nes visa gyvenima verks. As patikejau ir nesipuosiau. smile.gif

Deja, as sito nezinojau. As sau nusipirkau grazu perlu verinukair auskarus, o vestuves net neivyko g.gif
Papildyta @ [mergetime]1082452120[/mergetime]
QUOTE (Laiminga @ 2004 04 16, 10:41)
Per vestuves nuotakai negalima puostis perlu papuosalais, nes visa gyvenima verks. As patikejau ir nesipuosiau. smile.gif

Deja, as sito nezinojau. As sau nusipirkau grazu perlu verinukair auskarus, o vestuves net neivyko g.gif
Atsakyti