Įkraunama...
Įkraunama...

Liudininkai vestuvėse

QUOTE(Drusia @ 2005 08 17, 21:15)
Mes su vyru į draugų vestuves ėjom liudininkais, bet patapom piršliais. Gerai bent tiek, kad tai nebuvo labai tradicinės vestuvės - jokių atsisveikinimų su tėvais, jokių rūtų vainikėlių  tongue.gif
Mes buvom atsakingi už jaunimo suorganizavimą ir paskatinimą kol važinėjomės fotografuotis. Grįžę į puotos vietą turėjom išpirkti stalą, o po to - esminiai dalykai: tostas už jaunuosius, tostas už tėvus, visų subūrimas į vieną vietą kai buvo metama puokštė ir keliaraištis, išlydėjom jaunuosius sūrio spaust. Aišku mes organizavom įvairiausius žaidimus.
Antrą dieną įvertinom išspaustą sūrį ir įteikėm svečiams medalius.
Šiaip visą info ėmėm iš interneto, labai pagelbėjo Supermamos dalyvių patarimai  thumbup.gif
Siūlyčiau pasižiūrėti čia

P.S. Prieš vestuves buvome susitikę su muzikantais, kad išsiaiškintumėm, už ką mes būsim atsakingi ir kuo jie pagelbės. Rezultatas - per vestuves mes labai susigrojom, jie atliko didžiąją dalį darbo ir mums labai padėjo  thumbup.gif


cia tai visai netradicines vestuves bus!jaunoji tiesiai is kirpyklos i CMB, mes jos lauksim prie jo. jokiu ceremoniju nebus! as pirma karta tokiose, porose nebuvus, o dar i liudininkus pakviete. doh.gif sake kad tik reiks pasirasyt... bet abejoju... nes jau sake kad krepsa duos su saldainiais... o tas ne kuom kvepia... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(beka @ 2005 08 17, 23:21)
cia tai visai netradicines vestuves bus!jaunoji tiesiai is kirpyklos i CMB, mes jos lauksim prie jo. jokiu ceremoniju nebus! as pirma karta tokiose, porose nebuvus, o dar i liudininkus pakviete. doh.gif  sake kad tik reiks pasirasyt... bet abejoju... nes jau sake kad krepsa duos su saldainiais... o tas ne kuom kvepia... unsure.gif


Tai tu pasiklausk jaunųjų reikės daryti doh.gif Nes čia juk tik nuo jų priklauso- pvz. mūsų vestuvėse liudininkai iš tiesų TIK pasirašyti turėjo thumbup.gif Bet paprastai dar ir vakarą tenka vesti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2005 08 17, 22:32)
Tai tu pasiklausk jaunųjų reikės daryti  doh.gif  Nes čia juk tik nuo jų priklauso- pvz. mūsų vestuvėse liudininkai iš tiesų TIK pasirašyti turėjo  thumbup.gif  Bet paprastai dar ir vakarą tenka vesti...  doh.gif



tai labai apsidziaugsiu, kad reikes TIK pasirasyt clap.gif jaunoji yra vedybu planuotoja, bet kaip sako, kad kaip sau tai ir gerai nieko nepadarai... kad vestuviu vest nereikes tai faktas, nes bus vedejas. tik po CMB 4val. reikes kazkur vazinetis. vat cia ir truputi manau bus darbelio.
niu, kaip bus taip blink.gif
tik patys sveciai kartais is liudininku reikalauja kaip is pirsliu...tai sakiau ir tostu isimest i kisene reiks, nes vis tiek bus liudininku palinkejimai mad.gif gasdina pats zodis liudininkai. kad i poras butu... clap.gif
Atsakyti
QUOTE(beka @ 2005 08 17, 20:57)
pries dvi savaites draugo pusbrolis pakviete i liudininkus. mes dar nesusituoke... sake kad nieko nereikes daryti  smile.gif bet kazkaip vis tiek baisoka  sad.gif  poru nebus, tai nelabai isivaizduoju savo pareigu... kas ruta persegs ir pan. g.gif
gal kas turit toj srity patirties?


buvau ir aš su savo brangiausiuoju liudininkais šiemet thumbup.gif be to, kad mus supainiojo su jaunaisiais (nes jie ~35, ir be jokių baltų suknelių) buvo visai smagu, tik pasirašėm, pagėrėm šampo prie zakso ir vsio mirksiukas.gif o kad jau ten saldainiukų teks padalint, tai nemanau kad dėl to rankos nukris mirksiukas.gif
Atsakyti
Manau, kad liudininkais savotiska garbe buti, nes kviecia paprastai artimiausius sirdziai zmones. mirksiukas.gif
Jei pirsliu nera, gali buti kad teks siek tiek visiems pavadovauti, kad butu bendras pulkas, o ne kas sau... taciau turit pasiklausti jaunuju, ka jie galvoja, ko nori!
Musu liudininkai patapo pirsliais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(beka @ 2005 08 17, 23:21)
cia tai visai netradicines vestuves bus!jaunoji tiesiai is kirpyklos i CMB, mes jos lauksim prie jo. jokiu ceremoniju nebus! as pirma karta tokiose, porose nebuvus, o dar i liudininkus pakviete. doh.gif  sake kad tik reiks pasirasyt... bet abejoju... nes jau sake kad krepsa duos su saldainiais... o tas ne kuom kvepia... unsure.gif

Svarbiausia nepamiršk asmens dokumento pasiimti (asmens tapatybės kortelės arba paso)!
Atsakyti
QUOTE(Helianta @ 2005 08 19, 11:21)
Svarbiausia nepamiršk asmens dokumento pasiimti (asmens tapatybės kortelės arba paso)!



aciu uz patarima! smile.gif apie tai tikrai buvau pamirsusi doh.gif
linksmu vestuviu clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beka: 19 rugpjūčio 2005 - 12:48
As irgi turiu galvos skausma.Vakar paskambino mano draugo brolis ir pranese dziugia naujiena-tuokiasi thumbup.gif Ir po to pasake,kad mus kviecia but liudininkais blink.gif Vestuvese esu dalyvavusi,bet jau labai seniai,kai dar vos paaugle buvau,tad neteko ir porose buti.O cia pirmas kartas ir dar liudininkais blink.gif ohmy.gif Tai noriu is jusu patarimo.Kaip deretu man apsirengti,ir ar reikia ka nors pasiruosti,pvz kalba,o as nelabai iskalbi:bijau:,dovaneliu kokiu ir panasiai..
Sianakt visa nakti nemiegojau mega_shok.gif
Beje,vestuves bus po menesio ir nedideles.
Laukiu jusu patarimu mirksiukas.gif
Atsakyti
na va, as jau ir po vestuviu. labai bijojau scare.gif bet viskas buvo gerai! thumbup.gif pabaigoj visai net nenorejau eiti...
tai va, mes buvom tokie liudininkai, kurie tik parasa padeda. vestuves buvo aukstam lygy, buvo profesionalus vedejas.mum teko tik garbe pabut liudininkais. tas vedejas ir vakara vede, zaidimus ir isgert ragino. jauciaus lyg as buciau nuotaka. juokiames su draugu, kad tai buvo lyg repeticija pries musu vestuves parasa padet biggrin.gif taipkad laaabai dziaugiuos kad pakviete biggrin.gif
bet liudininkai liudininkams nelygu. pasiskaityk pries tai forumuose apie vestuves.jeigu vestuves bus nedideles, tai gali tekt ir vakaro vedejais pabut, ir zaidimu, tostu pasigalvot. is tikruju reikia klausti jaunuju, kas ir kaip bus.
sekmes! smile.gif
Atsakyti
beka, dėkui už linkėjimus.
Smagu, kad tau 'liudininkavimas' taip šauniai praėjo thumbup.gif
Atsakyti
Siandie visa diena beveik siame forume sedziu smile.gif Tai tikrai radau daug ko naudingo,kas galetu man praversti.Ir baime jau praejo yahoo.gif Tik dabar reikia su jaunaisiais pasitart ir pradesiu ruostis yahoo.gif
Atsakyti
mes liudininkais pasikvietem draugo pusbroli su zmona. Su jais labai gerai sutariam, be to, jie labai grazi seima. Is pradziu buvo mintis mano sese su draugu kviest, bet paskui pagalvojom, kad norim liudiinkais kviest grazios seimos pavyzdi. Ot pabuvom romantikais... wub.gif
Atsakyti