Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjos

QUOTE(kice @ 2008 06 26, 20:25)
Neremk dabar niekaip - graziai aukstyn auga wink.gif Lapas pasitrauks i sali - nepradurs, o paskui paremsi smile.gif



Kad nepradurs, tas tiesa tongue.gif tikiuosi, kad ir nenulus blink.gif

Bet kokiu atveju, dzekavoju uz atsakymuka 4u.gif bandysim kazkaip augti toliau wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Aduka @ 2008 06 26, 20:29)
Gal galit parašyti priežiūros kirtumus šioms rūšims: felenopsiui, cambriai ir dendrobiui? Ar visos sąlygos vienodos?



Salygos tikrai ne vienodos, patarciau pasiskaitinet pirmai pradziai Rojaus sodu forume. Ten atskirai visos rusys isvardintos ir daug geru prieziuros patarimu mirksiukas.gif

Siaip daug cia visko rasyt reiktu blink.gif
Atsakyti
Merginos mano keikas dar zydi thumbup.gif
http://public.fotki....ytes/kzydi.html
Atsakyti
Gal kas žinot , kodėl mano orchidėja žiedo nekrauna? g.gif Prieš pusantrų metų persodinau, bet žiedo taip ir nesulaukiu... unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2008 06 26, 20:55)
Gal kas žinot , kodėl mano orchidėja žiedo nekrauna? g.gif  Prieš pusantrų metų persodinau, bet žiedo taip ir nesulaukiu... unsure.gif  verysad.gif



kokia orchideja? siaip viskas priklauso nuo prieziuros
Atsakyti
Aš skaičiau, bet kaip naujokei, tai viskas vienoda atrodo, o tokios rūšies kaip cambrium iš vis neradau g.gif . Gal galit bent pagrindinius skirtumus, kad nepadaryčiau joms gal arba bevei?

Dėkoju
Atsakyti
QUOTE(Aduka @ 2008 06 26, 21:12)
Aš skaičiau, bet kaip naujokei, tai viskas vienoda atrodo, o tokios rūšies kaip cambrium iš vis neradau g.gif . Gal galit bent pagrindinius skirtumus, kad nepadaryčiau joms gal arba bevei?

Dėkoju



o tai taip ir turite visu rusiu orchidejas? g.gif As tai specializuojuosi phaliku ir nobiles auginime
Atsakyti
QUOTE(Aduka @ 2008 06 26, 21:12)
Aš skaičiau, bet kaip naujokei, tai viskas vienoda atrodo, o tokios rūšies kaip cambrium iš vis neradau g.gif . Gal galit bent pagrindinius skirtumus, kad nepadaryčiau joms gal arba bevei?

Dėkoju

apie cambrias ir nerasi,ieskok Rojaus soduose apie Odonglossum

Beja merginos,jau pasiruosiau nauja tema kurti mirksiukas.gif Tai jei nepyksit,kai tik baigsim plepeti is karto atidarau nauja ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerincioji: 26 birželio 2008 - 20:22
Ne tikrai ne visų rūšių: feleneopsi, cambir ir dendrobiu. Šis turiu ir klausiu priežiūros kirtumų, gal per daug greit nenumarinčiau? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerincioji @ 2008 06 26, 21:21)
apie cambrias ir nerasi,ieskok Rojaus soduose apie Odonglossum

Beja merginos,jau pasiruosiau nauja tema kurti  mirksiukas.gif  Tai jei nepyksit,kai tik baigsim plepeti is karto atidarau nauja  ax.gif



nu tai busi laaabai faina saunuole 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aneizza @ 2008 06 26, 21:27)
nu tai busi laaabai faina saunuole  4u.gif  4u.gif  4u.gif

blush2.gif Tik visos nustojo rasyti biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti