Įkraunama...
Įkraunama...

Susikurkime darbą pačios

Sveikos mergaites ir ne tik smile.gif

Nusprendziau pasikonsultuoti su super mamomis apie versla transporto srityje:)
Su vyru nusprendem atsidaryti imone. Turim sukaupe kapitalo, norim pirkti pora vilkiku su puspriekabem ir pradet savo versla. Pagrinde vazinet i vakarus, iki vokietijos ir atgal.
Gal kas tuo uzsiema, bei turi patirties pasidalint ?smile.gif
Jeigu imone tures tik 2 furas, su salyga toliau plestis, pradzioj pakanka individuolia imone atsidaryt ar geriau iskart uab?
Vykdant transporto paslaugu veikla, girdejau reik kazkokia licenzija issilaikyt. Kokia konkreciai ir kiek tai trunka bei kainuoja?
kokia situacija siuo metu su vairuotojais? Ar sunku surast patikima, gera vairuotoja?

aciu uz demesi smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

kazkada buvo svajone ikurti koki savo versliuka. I galva ejo visokios realio ir fantastines mintys. Tarp ju buvo:
*Gyvuneliu kapines (Lietuvoj ju nera. Bet reikia pradinio kapitalo nemazai, kad nupirkti zemes, kur daryt tas kapines, tikriausiai reiktu kazkokiu leidimu, vieta turetu buti uz didmiescio netoli pagrindiniiu keliu. Bendradarbiauti galima butu su paminklu darytojais, apzeldintojais ir t.t. Klientams reiktu moketi vienkartini laidojimo mokesti, taip pat uz paminkla, dezute kurioj bus laidojama bei metinis kapelio mokestis. Jei nebenores uz vieta moketi, ta vieta butu perleista kitam. Nezinau, ar is to iseitu koks biznis. Bet uzsieny yra tokie dalykai ir verslas klesti). *Dar buvo minciu bendradarbiauti su UK del ledo skulpturu importavimo i LT (na visokios gulbes vestuvems ir kt.), bet jos nepigios, reikia spec.laikymo salygu - saldytuvo su -15, be to kazi ar LT butu didele paklausa.
*Labai noreciau siuti kudikiu drabuzeliu grazucius minkstucius, tokius kaip uzsieny kad galima nusipirkti. Bet neismanau nieko apie tai. Siuti nemoku biggrin.gif Dizainere irgi is manes ne kokia, reiktuilgai sdeti, kol kazkokias vizijas sukurti. Tai irgi nuplaukia biggrin.gif
Dabar yra kitu minciu, kurkas realesniu ir su nedidelem investicijom, lietuvoj ta rinka manau uzpildyta, o vat Danijoj nelabai (sneku apie dovanu pakavima).
Tai tiek smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pjuvena po krūmu: 25 rugpjūčio 2010 - 15:03
QUOTE(Astuliukas @ 2010 08 25, 09:34)
O aš pradėjau galvoti apie mini siuvyklą ar saloną. Galvoju, gal net pati pradečiau siųsti namuose, taisyti drabužėlius. Pati tai darau, gal po to pereičiau ir prie kūrybinės veiklos plačiau  ax.gif Atidaryčiau mini siuvyklėle su papuošalų ir aksesuarų parduotuvėle.  4u.gif Kaip man tai būtų prie širdies  smile.gif

Super, irgi pritariu smile.gif jei kada rimtai užsiimsi siuvimu - būtų smagu, kad parašytum
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2010 08 24, 19:58)
Aš irgi galvojau apie nuomą  ax.gif Tačiau pamaniau, kad būtų mano verslas ne toks pelningas, koks galėtų, nes nepirkčiau tų tortiškų suknelių vestuvėms, o jos einamiausios biggrin.gif

Is kaimyniu temos viena kaimyne turi, uzsiima tuom. Pirko prabangias sukneles is USA, Italijos, nepustos, grazios, nuomos kaina nedidele-80lt. Deja, pravalas, sake, juodas. Nors ir psl internetini turi, ir nuomos punkta... Nebaliavoja zmones. O jei baliavoja-nusiperka paprasta ruba, kuri dar galetu apsivilkti kitur.


Papildyta:
QUOTE(Bryana @ 2010 08 22, 17:45)
Sveikutes,
  As irgi jungiuosi prie jusu su savo mintim,as galvoju uzsiimti rukytu gaminiu prekyba,pirkciau mesa ir pati rukyciau,na o tada parduoti,galvoju reiketu tos masinos tokios kur didele ir sonas atsidaro,saldytuvo.
Tik vat nzn kaip ten su leidimais visais ir taip toliau,matau tokios masinos prie maximos stovi ar pro kokius kaimus vaziuoja pries tai skelbimus parase,cia reikia gauti leidimus kur gali stoveti,gal kas susidure su tuo ir galetu man papasakoti placiau? g.gif kur cia kreiptis reikia del tu leidimu???

Manau, kad cia geriausias verslas is visu skaitytu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Geras, naminis rukytas gaminys visada tures paklausa ir klientu, nes zmones valgyti tai nori, o mirkytu maximiniu mesos gaminiu nevisi valgo(pvz musu seima). Mes ieskom ukininku, perkam mesa, vyras su uosviu daro skilandzius/kumpius/desras/palendricas, ruko, paskui ir valgo kelis menesius. Siuo metu vyras stato namuose rukykla, rukysim sau mesa, na gal kaimynams, jei nores.
Siam verslui reiks praeiti Maisto ir Veterinarijos tarnybos patikrinima, tures patalpos, rukykla, prekybos masina, saldytuvai atitikti reikalavimus. Matyt, pateikti kazkokias rukytos mesos gaminimo technologijas(na del zenklinimo, del esancios druskos, salietros, prieskoniu, pipiru ir pan.).
Viska iveikus ir isrukius skaniai mesos gaminius(sake, negalima pirkti mesos atveztines, naminiai gaminiai tampa guminiai, reikia ieskoti ukininku, kurie augina, skerdzia, tada rukyti gaminiai kaip senoveje bus)-verslas bus tikrai sekmingas 4u.gif
Atsakyti
"Bryana" Tiesiog issiimmi patenta. Perki is ukininku kiaule, tada vezi i skerdykla, tenai patikrina mesa, paskerdzia kiaule. Tenai yra vet gydytojas. Is jo ir gaunat visus dokumentus apie ta skerdena. Tada vezates namo: rukinat, darot vyniotinius, nededat jokiu priedu ir prekyba puikiai vyksta. Zmones tikius gaminius is kart atskiria. As pati Kauno bazej apejusi beveik visus mesos gaminius ir pirkus, nieko panasaus nera. Todel perkam is zmogaus kuris tuom uzsiima ir nedaro jokiu nesamioniu: vandens isvirkstimo ar mirkymo ar priedu dejimo. Jis gyvena uzkampyje, bet zmones net is tolimiausiu miestu atvaziuoja. biggrin.gif
Sekmes Jums.
Parasykit kuriame mieste esat, jei bus mums arciau tada ir mes pirksim. Ir klientams uzrodysim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adeliukas: 26 rugpjūčio 2010 - 07:39
Žinai, sena pažįstama, manau, kad čia priklauso ne tik nuo verslo nišos, bet ir nuo žmogaus, miesto, vietos, produktų... Gal tokių nereikia unsure.gif . gala reikia popso. Nežinau, bent jau as turiu pažįstamų, kurios ne tik savo vestuvėms nuomavo, tiesiog neperka mastau.gif

QUOTE(artemide23 @ 2010 08 25, 00:51)
Va del gamintoju ir is kur gauti pigiai sukneles as turiu info, su tokiais gamintojais jau dabar bendradarbiauju, bet kolkas uzsakineju sukneles tik tada kai is manes jas perka  biggrin.gif Man reiketu tik patalpas susirasti ir siuveja, na dar susizinoti kur valykla yra. O siaip Abo teisi, nelabai daug pinigu reikia tokiai veiklai pradeti  smile.gif Nors aisku paskaiciavus kokios Lietuvoje algos, tai reiketu pataupyti  g.gif Tarkime 150 lt - 250 lt proginiu sukneliu savikaina is USA arba Kinijos. Vestuviniu sukneliu kainos panasios 200 lt - 300 lt, tik gamintojai Kinija, USA ir Lenkai. Kiek sukneliu reiketu pradziai?  g.gif Galima pasiskaiciuoti kiek reiketu isleist pinigu.  smile.gif Aisku galima ir dar pigiau rasti sukneles, bet jeigu kokybe bus nekokia, tai irgi negerai  schmoll.gif
aha, aš iorgi taip manau.
Na, normali ten kokybė, na, turiu omeny, kad niekas tos geresnės kokybės labai nepadaro tuose nuomos punktuose cool.gif Na, apsimokėtų ir tai, jei ta suknelė 1000 kitų kainuotų, tris kart išnuomota - atsiperka. 4-as kartas ir jau pliusas. Bet čia jau per prabangu.

bet šiaip aš neužsiimčiau tuo, tiesiog smalsavau. Nelabai man įdomus toks verslas...
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2010 08 26, 08:14)
Manau, kad cia geriausias verslas is visu skaitytu drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Geras, naminis rukytas gaminys visada tures paklausa ir klientu, nes zmones valgyti tai nori, o mirkytu maximiniu mesos gaminiu nevisi valgo(pvz musu seima). Mes ieskom ukininku, perkam mesa, vyras su uosviu daro skilandzius/kumpius/desras/palendricas, ruko, paskui ir valgo kelis menesius. Siuo metu vyras stato namuose rukykla, rukysim sau mesa, na gal kaimynams, jei nores.


Maximos gaminius ir as seniai jau valgiau, nepatinka man jie, pakolkas ieskau turgely, visokius importinius aplenkiu labai jau jie ilgai stovi, turiu viena vieta, kur lyg ir lietuviski kai kurie, tai ten ir perku, neperku jokiose urmo bazese, kazkaip nepriimtina ax.gif

doh.gif mano vyro planuose irgi gal kitais metais statyti rukykla, bet rukyti, paruosti viska turesiu as doh.gif niu kai pasake ta naujiena, tai as tik pasivaipiau, bet teks ismokti, gerai, kad tavo uosvis su vyru ruko smile.gif sena pažįstama, kurioj tu "parapijoj" randiesi, papasakosi, kaip rukykla sekesi statyti ir is kur mesa reikia pirkti lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Pjuvena po krūmu @ 2010 08 25, 16:59)
Dabar yra kitu minciu, kurkas realesniu ir su nedidelem investicijom, lietuvoj ta rinka manau uzpildyta, o vat Danijoj nelabai (sneku apie dovanu pakavima).
Tai tiek smile.gif


idomios sritys anos g.gif

o dovanu pakavimas, faina ir patraukli sritis, jei tik ten iseina, nieko nelauk, pirmyn, Lietuvoj, tai tikrai iki kaklo
Atsakyti
Dovanų pakavimas labai pelninga sritis (aišku, smulkiam versliukui), tik reikia užsiimti šalia kažkokios kitokios veiklo, pavyzdžiui, gėlių, balionų ar dovanų. Ir aišku vieta turi būti palanki. Ir žmogus malonus ir veiklus. Žinau tokių, kurie ne itin kitiems nusiteikę dirbti - atneša pakuoti, sako, eikit ten ir ten (mat užmokestis ne nuo pelno priklausė).
Atsakyti
QUOTE(Nerūna @ 2010 08 26, 09:58)
sena pažįstama, kurioj tu "parapijoj" randiesi, papasakosi, kaip rukykla sekesi statyti ir is kur mesa reikia pirkti  lotuliukas.gif

As tai Vilniuj biggrin.gif Kai pastatys-pasigirsiu drinks_cheers.gif Siaip jau yra states su tevu viena rukykla, tvirta, stovi ir iki siol, ten rukom, ale Kauno rajone ji, o norisi cia pat, salia namu:kad ir zuvi pagauta parukytu, ir lasinukus, ir desra kokia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2010 08 26, 10:50)
Dovanų pakavimas labai pelninga sritis (aišku, smulkiam versliukui), tik reikia užsiimti šalia kažkokios kitokios veiklo, pavyzdžiui, gėlių, balionų ar dovanų. Ir aišku vieta turi būti palanki. Ir žmogus malonus ir veiklus. Žinau tokių, kurie ne itin kitiems nusiteikę dirbti - atneša pakuoti, sako, eikit ten ir ten (mat užmokestis ne nuo pelno priklausė).

taip, butent tokias sritis ir planuoju. O kadangi cia tokiu nera, tai galbut kas ir iseis, tik reikia tiekeju susirasti. Popieriaus pakavimo. Tai galbut nuo kitu metu ziemos kas pavyktu, nes reiktu iki tol susitaupyt 5000 Lt, kad susipirkt viska reikalinga pradziai.
O tokia veikla man butu tikrai prie sirdies, nes dirbau netrumpai toki darba, o ant saves dirbt isvis kitas reikalas butu. Tik beda ta, kad reiktu patalpu, bet cia kolkas man neikandama, reiktu pirma isivaziuot ir ziuret ar apsimoka. Taipkad mintis yra kolkas vaziuot pakuot i namus, arba kad pas mane ateitu.. g.gif Reik nuo kazko gi pradet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pjuvena po krūmu @ 2010 08 26, 12:24)
Taipkad mintis yra kolkas vaziuot pakuot i namus, arba kad pas mane ateitu..  g.gif  Reik nuo kazko gi pradet biggrin.gif

Dėl važiavimo į namus - tai kaži ar apsimokėtų. Juk kura dabar nepigus, o už pakavimą niekas ir nenorės mokėti labai daug. Pas save - būtų galima. Tik klientų būtų sunkiau rasti. Mano nuomone, geriausia vieta tokiai veiklai būtų kokiame nors dideliame pc pvz. Akropolis, Ozas, Panoramas ir pan. (jei Vilniuj). Žmonėms patogiausia, kai nusiperka dovaną ir kur nors šalia iškart gali supakuoti. Nėra jokio papildomo rūpesčio ir vargo dar kažkur ieškoti, važiuoti papildomai... Bent iš savo patirties taip galvoju smile.gif Tik kad patalpos tokiuose pc tkriausiai nepigios
Atsakyti
QUOTE(Deimante Mazute @ 2010 08 26, 12:32)
Dėl važiavimo į namus - tai kaži ar apsimokėtų. Juk kura dabar nepigus, o už pakavimą niekas ir nenorės mokėti labai daug. Pas save - būtų galima. Tik klientų būtų sunkiau rasti. Mano nuomone, geriausia vieta tokiai veiklai būtų kokiame nors dideliame pc pvz. Akropolis, Ozas, Panoramas ir pan. (jei Vilniuj). Žmonėms patogiausia, kai nusiperka dovaną ir kur nors šalia iškart gali supakuoti. Nėra jokio papildomo rūpesčio ir vargo dar kažkur ieškoti, važiuoti papildomai... Bent iš savo patirties taip galvoju smile.gif Tik kad patalpos tokiuose pc tkriausiai nepigios

ankstesnej zinutej rasiau, kad veiklos vieta - Danija mirksiukas.gif Kuras cia tokios pat kainos kaip ir LT, bet zmones gauna 4-10 kartu didesni atlyginima. Danai ant originalumo, o ypac ranku darbo, pinigu negaili, kiek pastebejau ax.gif
Atsakyti