Įkraunama...
Įkraunama...

Susikurkime darbą pačios

QUOTE(Aš Pelenė @ 2011 10 14, 10:24)
Gal kas galetu "apsviesti", jei dirbu su IVP ir auginu vaika iki 8 metu, ar sveikatos draudimas finansuojamas valstybes lesomis? g.gif  Ir kokias dar imokas ir kada reikia moketi dirbant pagal IVP? blush2.gif

Nesu 100 proc. tikra, bet man rods, jei daugiau niekur nedirbate, reikia mokėti 72 Lt PSDĮ, apie 180 Lt Sodrai ir pajamų mokestį deklaravus pajamas. Su tuo pajamų mokesčiu tai reikia daugaiu pasidomėt, nes yra keli apskaitos būdai: fiksuojant išlaidas ir jų nefiksuojant. Bet čia daugiau VMI galėtų papasakot.
Gal ateis kas geriau šiuos reikalus išmano ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilja: 14 spalio 2011 - 11:34
Gal kuri esate neseniai įsisteigusi VŠĮ, nežinau ar pačiai tvarkytis dokumentus ar patikėti profesionalams ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aš Pelenė @ 2011 10 14, 09:24)
Gal kas galetu "apsviesti", jei dirbu su IVP ir auginu vaika iki 8 metu, ar sveikatos draudimas finansuojamas valstybes lesomis? g.gif  Ir kokias dar imokas ir kada reikia moketi dirbant pagal IVP? blush2.gif



QUOTE(ilja @ 2011 10 14, 11:34)
Nesu 100 proc. tikra, bet man rods, jei daugiau niekur nedirbate, reikia mokėti 72 Lt PSDĮ, apie 180 Lt Sodrai ir pajamų mokestį deklaravus pajamas. Su tuo pajamų mokesčiu tai reikia daugaiu pasidomėt, nes yra keli apskaitos būdai: fiksuojant išlaidas ir jų nefiksuojant. Bet čia daugiau VMI galėtų papasakot.
Gal ateis kas geriau šiuos reikalus išmano ax.gif


Kaip suprantu dirba su individualia veikla su pazyma. Tai jei taip reikia ligoniu kasoje atsizymeti kad auginate vaika iki 8 metu ir nereikes moketi tu 72 lt (soc.dr.istat. 6str.4p. 5d.) ir aplamai VSD reikes moketi tik metams pasibaigus kaip ir PSD ir pajamu mokesti pagal gautas pajamas. Bet, zinoma, pasitikslinkite su sodros ar vmi konsultantais. 4u.gif
va cia labai daug info ir ji pakankamai paprastai parasyta smile.gif

http://mic.vmi.lt/do...e_id=1000007563
Papildyta:
QUOTE(mezgejyte @ 2011 10 16, 22:12)
Gal kuri esate neseniai įsisteigusi VŠĮ, nežinau ar pačiai tvarkytis dokumentus ar patikėti profesionalams ?  g.gif


Jei nusimanote buhalterijoje, tai galit pati, bet jei su tuo nesusidurusi, tai geriau profams 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Himeko: 18 spalio 2011 - 15:18
Laba diena esu is Kauno as taip pat apmastymuose del nuosavo verslo gal yra mamyciu is kitu miestu kurios vykdo privacia veikla ir kurioms sekasi gerai ir noretu pletoti versla kitame mieste ar pasidalintu informacija aisku uz susitarta uzmokesti apie paslaptis savo versliuko labai lauksiu i az
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal turite minciu, ideju, koki versla pradet g.gif atrodo, tiek visko perpildyta...
Mastau, gal saslykine, bet reikia geroje vietoje rolleyes.gif
mirksiukas.gif
Atsakyti
Reikalingos mintys ir man g.gif
Atsakyti
QUOTE(mezgejyte @ 2011 10 16, 23:12)
Gal kuri esate neseniai įsisteigusi VŠĮ, nežinau ar pačiai tvarkytis dokumentus ar patikėti profesionalams ?  g.gif

Steigti įmonę siūlyčiau pačiai. Sužinosite daug naudingos info ir sutaupysite. Įkūrus VŠĮ buhalterį samdyčiau, visa kita tvarkyčiau pati. Jokių dokumentų niekam nepatikėčiau, nebent sekretorei.
Atsakyti
Sveikos. Gal kuri galetumet patarti ka reiketu daryti norint atsivezti ir prekiauti tam tikrai daiktais? Koks butu pats pigiausias imanomas variantas, nes planuojama apyvarta iki 500lt?
Atsakyti
Ar prekiaujant buitine technika reikalinga steigti UAB? Ar galima turint indvidualią veiklą?
Prekyba tik papildoma veikla. Pagrindinė - buitinės tech. nuoma, pardavimas tik kartinis ir labai retas.
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2011 11 18, 22:21)
Steigti įmonę siūlyčiau pačiai. Sužinosite daug naudingos info ir sutaupysite. Įkūrus VŠĮ buhalterį samdyčiau, visa kita tvarkyčiau pati. Jokių dokumentų niekam nepatikėčiau, nebent sekretorei.


O kokios įstaigos gavi buti VŠĮ? Pvz. ar grožio ir sveikatos salonas gali būti VŠĮ?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti