Įkraunama...
Įkraunama...

work and travel USA

vakar tikrai buvau prie miego, dabar perskaiciau tik ka jus cia prirase smile.gif

Swindle7, taip, as dirbsiu tarp tu graziuju US ir Kanados ezeru, tiksliau Micigano ezero smile.gif tik tas ezeras jau ne i ezera panasus, o visa jura ten smile.gif zinok man sunku pasakyt, kiek as uzdirbu, dirbdama padaveja per valanda, nes kartais buna taip slow, kad 5 dolerius gaves dziaugies smile.gif na bet cia yra krastutinumai. as visad sau sakydavau, kad 100 $ per diena man uztenka. budavo maziau, budavo daugiau smile.gif visumoj sudejus, as nesupratau kaip man tiek daug pavyko uzsidirbt smile.gif

Fantasmagorija, del statuso zinok tikrai nezinau ir net nesu girdejus, bet jau tiek laiko praejo nuo paskutinio tavo parasymo, tai gal jau susizinojote smile.gif beje, sveikinu su artejanciom tada smile.gif

Vytautas5 - prowincetown!! ar matei koks ten grozis? smile.gif buvau ten, labai jaukus ir mielas miestelis. tik tiek, kad manau zinai, kad jis yra laikomas geju ir lesbieciu sostine US smile.gif tai ziurek ten, atsargiai smile.gif O kaip tu zadi nusigaut iki ten? Nes jei pirksi ir rasi gerus bilietus i New yorka, tai jei vaziuosi autobusu iki Prowincetowno tai bus laaabai ilgai, arba jei skrendi i NY, tai gali pasiimt Chinatown autobusa (~20 $), nuves jis tave i bostona, o is ten berods yra keltas, kuris i prowincetown kelia. jei gerai pamenu. cia irgi pasidomek smile.gif

et@, o kur tu vaziuoji? smile.gif

o praktiniai patarimai....hmmm. neprisidet per daug daiktu, bet cia visi taip sako smile.gif nes vaziuojant atgal pilnos tases bus smile.gif
geras, dabar galvoju, niekaip nesugalvoju praktiniu patarimu smile.gif del elektros prietaisu zinot, ane? kad pas mus kas veikia 220, ten neveiks, nes yra 110, bet jei jau atsivesit koki fena, ar ko jums ten reikia (kompai veikia paprastai), tai as anais metais pirkau ebejuj konverteri, apie 8 $ kainavo, tai nebeda smile.gif
na ir siaip, jau vidurys geguzes, daug kas buvot instuktaze, tai gal pasake ka nors visvien smile.gif arba klauskit dar smile.gif
Atsakyti
Kazkas klause kur vaizuoju, tai atsakau - i ocean city. Tiesa pasakius tai po instruktazo kazkodel vaziuot nebenoriu schmoll.gif ir siaip noras jau kazkur dingo verysad.gif , gal perdegiau nuo to noro per didelio... tai nezinau kaip cia bus....
Atsakyti
Tie, kurie vaziavot, kokia programos kaina mokejot? gal kam yra teke speciailiai siam reikalui pasiimt paskola? kaip salygos? ir dar vienas svarbus klausimas: vykstant per plc ar galima savarankiskai susirast lektuvo bilieta, ar agentura tuo pasirupina?
Atsakyti
ms_lovet, siais metais mano programos kaina buvo ~1500 kazkas panasaus, kas tvarkes pries naujus metus ar siaip anksciau, gavo ir po 900 smile.gif del paskolos, tai reiketu pasidometi AKU kredito unija, jie teikia paskolas panasiems ir kitokiems reikalams;)
del lektuvo bilietu, tai man is pradziu sake, kad taip taip, galit ir patys ssurirasti, bet siais metais turejom pirkt per plc. tai duoda ir pliusiu, jei butu lekttuvu velavimai, ar bagazo dingimas ir panasus reikalai, atsakinga yra plc, o kai pats perkiesi - tai zodziu visi rupesciai tau. tik toks pastebejimas smile.gif o beje, ir kainos ne tiek ir skiriasi, kiek pirktum pats, kiek per plc.
Atsakyti
Venice, ir kiek tau kainavo bilietas per plc? o cia perkamas single ar return bilietas?
Atsakyti
Siemet kai domejomes AKU kredito unija tai jie duoda paskola kazkodel tik kaunieciam doh.gif doh.gif doh.gif

O per bankus kiek skambinom, tai turi but ir zmogus kuris laiduoja ir tokie procentai, kad siaubas, neapsimoka ax.gif .

Siaip siulyciau kas planuoja imti paskolas sitai programai imti tiesiog paskola is universiteto, nes ja grazint reikia tik kai baigsi univera ir procentai ten labai mazi. Ir paimt, bent jau vgtu, iseina apie 3000-4000 Lt thumbup.gif . Tik sita reikala reik tvarkytis is anksto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo swindle7: 02 birželio 2009 - 13:09
As buvau isvyksu pagal sia programa pries 5 metus per PLC. Sumokejau tada uz viska apie 6000 lt (bilietai, dokumentai ir visa kita). Viskuo rupinosi PLC, tik CV darbdaviams pati siuntinejau. Prisiminimai patys geriausi, patirtis neikainojama, nors dirbau daug ir sunkiai.

Ka dabar daryciau kitaip:
1. Neimciau tiek always smile.gif Prigasdino, kad ten brangu, o man nuo klimato paskeitimo is vis mmm buvo dinge. Be to, kaina ten buvo panasi kaip ir Lietuvoj.
2. Drabuziu pasiemiau tik darbiniu ir mazai. Dabar isideciau daugiau, nes vakareliuose ten dalyvaudavau, o grizus is JAV ir prisipirkus nauju drabuziu nebesinorejo tampyti senu. Taigi, jei buciau pasiemus savu daugiau, bent jau buciau ten sutampius smile.gif
3. Jokiu el. priemoniu neemiau, ir gerai padariau, visko ten buvo, ir fenu ir kt. Beje, nieko ir neprireike.
4. Manau, kad per daug rupejo pinigai, todel po programos keliavau iskart i LT, nors reikejo gal pakeliauti ir pamatyti sali siek tiek.
5. Gal per mazai smutkiu parsiveziau, nes ka turiu, tiek drabuziu, tiek daiktu kokybe superine, iki siol daug ka nesiociau, tik jau daug kas atsibode per tuos 5 metus. Na, o kompas iki siol puikiai veikia smile.gif Fotikas tik dabar pradejo streikuot.

Tai tiek mano patirties smile.gif
Atsakyti
Saunuoles mergaites, kad prasmingai ir idomiai vasara leidziat. Tikiuosi grizusios parasysit ispudzius smile.gif susigundziau ir as isvaziuot, gaila kad tik dabar, kai jau beveik bakalauro diplomas rankose susigriebiau, kad tokia galimybe yra padirbt ir pakeliaut jav doh.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif na gal kas ateinancia vasara zadat vaziuot i usa ?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simutepl @ 2009 10 29, 02:07)
Sveikos wink.gif na gal kas ateinancia vasara zadat vaziuot i usa ?smile.gif


aš svarstau, ieškau bendrakeleivių. tik labai įdomu kiek minimum reikia pinigų į visą tai investuoti? kiek žinau WT programos kaina 1200 Lt> plius bilietai, pinigai gyvenimo pradžiai JAV. tai nesusigaudau kiek man čia jų prireiktų... kiek jus iš viso investavot? ar visa tai atsipirko?
Atsakyti
aš svarstau, ieškau bendrakeleivių. tik labai įdomu kiek minimum reikia pinigų į visą tai investuoti? kiek žinau WT programos kaina 1200 Lt> plius bilietai, pinigai gyvenimo pradžiai JAV. tai nesusigaudau kiek man čia jų prireiktų... kiek jus iš viso investavot? ar visa tai atsipirko?



As uzsiregistravau PLC, tai jo programos kaina kazkur 1200, o isviso su viskuo as apskaiciawau mazdaug, kad apie 4500-5000lt iseitu. na mano viena pazystama pernai buvo, tai jai sake atsipirko isleisti pinigai:)
Atsakyti
Kaip cia pasakius smile.gif negali teigti, kad atsipirks, bet negali teigti, kad ir neatsipirks. as jau 3 vasara buvau - kolkas atsipirko. Pirmais metais kai vaziavau, tai finansavo tevai (5000 lt), tai grizus atidaviau sita suma ir man liko apie 1500 $. Nedaug, bet patirtis ir ispudziai yra neikanojami, be to, jau i amerika seniai nebevaziuojama milijonu uzsikalti. Antra ir trecia vasara vaziavau is savo pinigu, tai kazkaip ir neskaiciavau kiek atsipirko, parsiveziau grynai po kokius 4000 $, atmetus visas keliones ir pirkinius. na o ir palyginti tikrai nepersidirbau, turedavau daug laisvo laiko, o jei neiseidavo turet, tai as ji pasidarydavau - visada atsiras norinciu dirbti uz tave, kurie yra istroske pinigu smile.gif tiesa, dirbau tai padaveja. kitokio darbo jau ir neisivaizduoju smile.gif
tai va, vaziuokit jei tik yra galimybes. as tai vaziuociau ir vaziuociau. pacios geriausios vasaros thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti