Įkraunama...
Įkraunama...

perkame UK parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Pakalnute_klp @ 2015 12 07, 19:11)
parasiau jums emaila, siandien taip idomiai kurjeris sako: jusu registruota 10 deziu, bet as turiu tik 9, ale issiaiskinkit su tais kas perdave. Tai kaip man dabar elgtis?
Viena HM siunta jau lapkricio 16 buvo i adresa pristatyta, o su sia siuta negavau. kazkur priklydus bus


QUOTE(Pakalnute_klp @ 2015 12 08, 08:14)
SKUBU. GAVAU VIENA MAISA , KAIP DAROM
jau radau zmogu per FB


QUOTE(Pakalnute_klp @ 2015 12 08, 08:49)
Gal netycia pas kanors mano HM priklydo??


QUOTE(Pakalnute_klp @ 2015 12 08, 09:09)
Prasau issiaiskint, kur mano priklydus HM siunta, kuri buvo pristatyta i adresa 11,16d


Mes dar gavome jusu min 4 emailus, tai jeigu jus nieko pries, mes perskaitysime viska is eiles, kad susideliotume istorija, kas jums nutiko, ir tada jums atsakysime emailu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(jonas_k @ 2015 12 07, 21:14)
Kadangi i laiskus atsakymo negaunu (nesuprantu kodel), tai rasau cia temoje - prasyciau mano pristatymo i namus laika, nustatyti i vakarini (jeigu jis toks nera, nors kiek supratasu toks buvo visad), nes jau ne pirma karta venipak siuncia zinutes kad siunta pristatys dienos metu. Siandien teko skambinti venipako kureriui ir rezultate siunta gausiu tik ryt vakare, vietoj siandienos.


QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 12 08, 05:55)
Aš prisidedu prie prašymo,visadbūdavo vakarinis,o pastaruosius kelis kartus nori pristatyti iki 17 val. sad.gif


Dabar del to laiko, mes kaip ir anksciau Venipakui rasome, kad butu vakarinis pristatymas. Bet, esme tame, kad jie vakare veza kaip paslauga, nes pagrindas musu sutarties yra pristatymas darbo metu, i kliento registruota adresa. Gali buti del dideles apkrovos siuo metu, jie neteikia papildomu paslaugu.
Papildyta:
QUOTE(bbiitute @ 2015 12 08, 10:27)
jetau kas su tuo amazon darosi  verysad.gif  to paties uzsakymo viena deze buvo pristatyta 5 diena , kitos niekaip nepristato , vakar rase tikrai pristatis , siandien ziuriu vel nepristatyta  unsure.gif  mergaites gal man jiem kazkur rasyti  g.gif  siuntinys nemazas ir pinigai nemazi  g.gif kazkaip jau neramu  unsure.gif


Ar patys Amazon veza? Atsiuskite man trakinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 12 08, 14:08)

Ar patys Amazon veza? Atsiuskite man trakinga  4u.gif

Jau issiuntus jus irgi matot pas kurjeri doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2015 12 08, 11:18)
Jau issiuntus jus irgi matot pas kurjeri  doh.gif


Tai cia kalbame apie ta pati, kur ir emailu rasote?
Gal tada liekam vienoje vietoje, kad nesigautu makalynes.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 12 08, 14:20)
Tai cia kalbame apie ta pati, kur ir emailu rasote?
Gal tada liekam vienoje vietoje, kad nesigautu  makalynes.

taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2015 12 08, 14:18)
Jau issiuntus jus irgi matot pas kurjeri  doh.gif

butu gerai,kad issiaiskintumet,kur mano HM,jau seniai gaut turejau
Atsakyti
Sveikos, merginos. Gal galetumet padeti. Negavau keliu prekiu, atidariau ebejuje byla iiki siol buvo tik susirasinejimas, prekiu taip ir neatsirado, noriu atgauti pinigus ir nesuprantu kokius veiksmus turiu toliau atlikti, prie bylos leidzia arba atsakyti pardavejui arba uzdaryti byla:

Send a message to the seller

Close this request
If you're satisfied with the seller's reply, or if you received your item, you can close the request

o kaip grazinti pinigus?

Galima ir per AZ, kad nerasyt temoj, is anksto aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jelenka1 @ 2015 12 08, 12:55)
Sveikos, merginos. Gal galetumet padeti. Negavau keliu prekiu, atidariau ebejuje byla iiki siol buvo tik susirasinejimas, prekiu taip ir neatsirado, noriu atgauti pinigus ir nesuprantu kokius veiksmus turiu toliau atlikti, prie bylos leidzia arba atsakyti pardavejui arba uzdaryti byla:

Send a message to the seller

Close this request
If you're satisfied with the seller's reply, or if you received your item, you can close the request

o kaip grazinti pinigus?

Galima ir per AZ, kad nerasyt temoj, is anksto aciu 4u.gif


O kiek laiko susirasinejate? Gal dar nepraejo laikas disputui perkelti i claima?
Arba gal pardavejas pateike siuntos registracijos nr, tai negali buti perkelta i claima irgi?
Reiktu labiau situacija ziureti apie ka disputas buvo.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 12 08, 16:02)
O kiek laiko susirasinejate? Gal dar nepraejo laikas disputui perkelti i claima?
Arba gal pardavejas pateike siuntos registracijos nr, tai negali buti perkelta i claima irgi?
Reiktu labiau situacija ziureti apie ka disputas buvo.


Lina, aciu, kad atsiliepet 4u.gif

Byla atidariau tom prekem kuriu negavau ir jus sandelyje neradot. bet tai ne disputas, o cases:

Your requests and cases ( 4 over last 30 days )

is viso buvo 4, 1 preke radom tai uzdariau, liko 3:

3 requests or cases are still open

ar kazka ne taip darau? g.gif
Atsakyti
Na is tiesu keista, kad neduoda perkelti i claima. Siaip turetu duoti, nebent dar ne pilnai laikas praejes. Ar niekur nerandate parasytos datos, kada galesit i claima perkelti?
Atsakyti
Niekaip nerandu doh.gif prie vienos prekes parasyta:

Request or case automatically closes on Dec 12, 2015.

prie kitu:

Your action is required.

Awaiting seller's action.

neisivaizduoju kur ieskot doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Kooperacijos gruodžio 9d.

KAUNE (atsiemimas darbo valandom Savanoriu pr, netoli hyper maximos arba visa diena Petrasiunai, Amaliu sodai)
1. jovita2014 (apie 1kg)
2. Žalioji_Fėja (Irma D.) (1-2 kg)
3. happy (1-2kg)
4. pasimetus1140 (manau apie 2kg)
Jei kas noretu kooperuotis gal galit savo siuntinuku svori mazdaug parasyt smile.gif

Vilnius, Fabijoniškės:
1. Danni
2. natalija_nagai

Vilnius, Antakalnis (nedideli siuntinukai gali būti atsiimami ir centre, Gedimino pr.)
1. Eglynas9
2.
3.
Atsakyti
Kooperacijos gruodžio 9d.

KAUNE (atsiemimas darbo valandom Savanoriu pr, netoli hyper maximos arba visa diena Petrasiunai, Amaliu sodai)
1. jovita2014 (apie 1kg)
2. Žalioji_Fėja (Irma D.) (1-2 kg)
3. happy (1-2kg)
4. pasimetus1140 (manau apie 2kg)
5. me2za (Inga R.) - apie 2 kg
Jei kas noretu kooperuotis gal galit savo siuntinuku svori mazdaug parasyt  smile.gif

Vilnius, Fabijoniškės:
1. Danni
2. natalija_nagai

Vilnius, Antakalnis (nedideli siuntinukai gali būti atsiimami ir centre, Gedimino pr.)
1. Eglynas9
2.
3.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 08 gruodžio 2015 - 18:16