Įkraunama...
Įkraunama...

perkame UK parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Limcamca @ 2015 12 08, 14:08)
Mes dar gavome jusu min 4 emailus, tai jeigu jus nieko pries, mes perskaitysime viska is eiles, kad susideliotume istorija, kas jums nutiko, ir tada jums atsakysime emailu  4u.gif
Papildyta:
Dabar del to laiko, mes kaip ir anksciau Venipakui rasome, kad butu vakarinis pristatymas. Bet, esme tame, kad jie vakare veza kaip paslauga, nes pagrindas musu sutarties yra pristatymas darbo metu, i kliento registruota adresa. Gali buti del dideles apkrovos siuo metu, jie neteikia papildomu paslaugu.
Papildyta:
Ar patys Amazon veza? Atsiuskite man trakinga  4u.gif


Gavau siandien siunta, kaip ir vakar sutariau su kurjeriais, siandien pristate namo vakare. Kaip buvau nustebusi, kad man 2 dezes, pasirodo gavau dvi siuntas per viena karta. Aciu labai, kaip tik antroje siuntoje buvo perkamos dovana drauges mamai, o drauge labai pergyveno, kad gali nespeti iki Kaledu. Viskas, rupescio nera jau dabar, bet tikrai labai nustebau, kad siunta jau atejo siandien, nes sumokejau uz antra siunta gal pries kelias dienas

Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
as laukiu atsakymo del pasiklydusios HM siuntos, man butina ja gaut iki Kaledu:) o jau seniai turejau gaut:(
Atsakyti
Lina, parasykit mano kontaktus tam, kieno siuntiniai yra pas mane 4u.gif
Aciu uz siunta 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
pas mane atklydo L.R. TBS 9 prekes.
Atsakyti
as vel kelias zinutes is amazono gavau su sauktuku, kaip supratau siandien nebuvo pristatyta, tai jei ryt ateis, priimkit i siunta, prasau
Atsakyti
QUOTE(Jelenka1 @ 2015 12 08, 17:07)
Niekaip nerandu doh.gif prie vienos prekes parasyta:

Request or case automatically closes on Dec 12, 2015.

prie kitu:

Your action is required.

Awaiting seller's action.

neisivaizduoju kur ieskot doh.gif  doh.gif  doh.gif

Jei bendrai, tai atidarius byla automatiškai duodama berods 10 dienų susirašinėjimui.

Tik kai praeis tos 10 dienų, galėsit reikalaut pinigų (atsiras mygtukas).
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2015 12 09, 00:48)
as vel kelias zinutes is amazono gavau su sauktuku, kaip supratau siandien nebuvo pristatyta, tai jei ryt ateis, priimkit i siunta, prasau

ten su tuo amazon zinokit beda verysad.gif man nuo gruodzio 5 dienos niekaip nesugeba pristatyti , rase kad nesigavo pristatyti, pora dienu rase kas siandien pristatis bet nepristate doh.gif dabar jau rodo iki penktadienio doh.gif sujauke ir man visu planus , del ju sikniuku biggrin.gif siandienos siunta tureju sulaukyti smile.gif svorio pritrukau doh.gif
Atsakyti
Sveiki. Rašiau, kad galiu priimti kooperaciją ir dar noriu pridėti, kad galite man dėti, kiek tik reikia, nes iki švenčių tikrai visi pasiims biggrin.gif
Atsakyti
Siunta gavau, viskas labai ok rolleyes.gif , aciu Tukio kolektyvui thumbup.gif
Brukstelkit i pasta ar nelikau jums skoloj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2015 12 09, 00:01)
pas mane atklydo L.R. TBS  9 prekes.

Gal maniškis doh.gif Bet dar vienas dingęs blink.gif
Dėkinga 4u.gif Parašyčiau per až, per dar neveikia.
Gal pas ką vienas TBS siuntinukas su 8 prekėmis atsirado?

Parašykite man replina @gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mole: 09 gruodžio 2015 - 12:35
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2015 12 08, 16:38)
as laukiu atsakymo del pasiklydusios HM siuntos, man butina ja gaut iki Kaledu:) o jau seniai turejau gaut:(



QUOTE(Pakalnute_klp @ 2015 12 08, 21:01)
pas mane atklydo L.R. TBS  9 prekes.



QUOTE(Pakalnute_klp @ 2015 12 08, 21:48)
as vel kelias zinutes is amazono gavau su sauktuku, kaip supratau siandien nebuvo pristatyta, tai jei ryt ateis, priimkit i siunta, prasau


Gal jus galetumete bent i viena musu emaila atsakyti???
Papildyta:
QUOTE(jonas_k @ 2015 12 08, 16:21)
Gavau siandien siunta, kaip ir vakar sutariau su kurjeriais, siandien pristate namo vakare. Kaip buvau nustebusi, kad man 2 dezes, pasirodo gavau dvi siuntas per viena karta. Aciu labai, kaip tik antroje siuntoje buvo perkamos dovana drauges mamai, o drauge labai pergyveno, kad gali nespeti iki Kaledu. Viskas, rupescio nera jau dabar, bet tikrai labai nustebau, kad siunta jau atejo siandien, nes sumokejau uz antra siunta gal pries kelias dienas

Aciu  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Turbut del peradresavimo jusu abi siuntas Venipak sujunge i viena.

QUOTE(Faustina2000 @ 2015 12 08, 19:22)
Lina, parasykit mano kontaktus tam, kieno siuntiniai yra pas mane  4u.gif
Aciu uz siunta  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Gerai.

QUOTE(bbiitute @ 2015 12 09, 06:56)
ten su tuo amazon zinokit beda  verysad.gif man nuo  gruodzio 5 dienos niekaip nesugeba pristatyti , rase kad nesigavo pristatyti, pora dienu rase kas siandien pristatis bet nepristate  doh.gif  dabar jau rodo iki penktadienio  doh.gif  sujauke ir man visu planus , del ju sikniuku  biggrin.gif  siandienos siunta tureju sulaukyti  smile.gif  svorio pritrukau  doh.gif


Jau rasiau jums emailu. Susiskambinome su kurjeriais, neaiskumai kazkokie ten ir atves penktadieni.

QUOTE(Razina @ 2015 12 09, 07:17)
Sveiki. Rašiau, kad galiu priimti kooperaciją ir dar noriu pridėti, kad galite man dėti, kiek tik reikia, nes iki švenčių tikrai visi pasiims  biggrin.gif


Aciu jums labai.

QUOTE(Saulutė @ 2015 12 09, 07:56)
Siunta gavau, viskas labai ok rolleyes.gif , aciu Tukio kolektyvui  thumbup.gif
Brukstelkit i pasta ar nelikau jums skoloj  4u.gif


Ne, jus uz viska susimokeje. Aciu jums.

QUOTE(mole @ 2015 12 09, 10:18)
Parašykite man replina @gmail.com


Gal mes galetume patys tvarkytis savo reikalus? Butume dekingi is tiesu, jei nespeliotume kas ir kaip ir kieno, o leistumet mums viska sutvarkyti. Aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 12 09, 13:55)

Jau rasiau jums emailu. Susiskambinome su kurjeriais, neaiskumai kazkokie ten ir atves penktadieni.


Aciu 4u.gif
Atsakyti