Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų užsakymas internetu be tarpininkų

QUOTE(geliuke @ 2016 01 27, 14:54)
Sakykit ar kuri užsakinėjot frezijas iš lenkų? Kažkaip LT esu kelis kartus pirkusi, sunkiai tai labai sunkiai išdaigint sekėsi  g.gif

Pernai labai daug kas frezijas pirko, tai gal kas nors pakomentuos. aš tik nusivyliau bijūnu http://sklep.cebulek...ere-1-szt-.html baltas, mažas visiškai neišraiškingas žiedas. Bet gal dėl to, kad pirmi metai jam, žiūrėsiu kaip atrodys šiemet. O visos kitos gėlės (lelijos, jurginai) buvo kaip iš paveiksliuko.
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2016 01 27, 08:55)


o gal siunteis pvz  bijunus, ar kokius šakniastiebius, kaip jš kokybė , nes žiuriu LT tai be gyvybes ženklu tie džiuvėsiai jau būna


Buvau atsisiuntus kelias vienadienes, prigijo puikiai, net bandė žydėti. Tiesiog tokios dar spirgės, bet stiprios. Dar turėjau kažkurią iš Cimicifugų, pasodinau kelias apvytusias šakneles, iškėlė vieną lapą. Gal jau šiemet bus didesnė. Kažkaip norisi, kad būtų tie augalai didesni. Flioksų vieną veislę siunčiausi, tai toks per vasarą vos kvėpuojantis buvo. Na, bet ir aš be jokio krislelio proto, pasodinau saulės atokaitoje. Gal dėl to šitaip.
Šiaip tai mano vos ne hobis - parsisiųsti sėklų ir augintis viską iš daigų.
Jei kas norėtų ko nors iš Mydobro, prisijungčiau. Man poros pavadinimų pentinių iš jų užsireikė. Vaiduliauski, gal tada ir daržovių sėklas užmatytumėt.
Šiemet estų parduotuvėje labai suprastėjo daržovių sėklų asortimentas.
Atsakyti
o tas mydobro iš kur siunčia? kiek siuntimas? patikima? keistai ten viskas, bet gal norėčiau kai ko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2016 01 27, 19:04)
Buvau atsisiuntus kelias vienadienes, prigijo puikiai, net bandė žydėti. Tiesiog tokios dar spirgės, bet stiprios. Dar turėjau kažkurią iš Cimicifugų, pasodinau kelias apvytusias šakneles, iškėlė vieną lapą. Gal jau šiemet bus didesnė. Kažkaip norisi, kad būtų tie augalai didesni. Flioksų vieną veislę siunčiausi, tai toks per vasarą vos kvėpuojantis buvo. Na, bet ir aš be jokio krislelio proto, pasodinau saulės atokaitoje. Gal dėl to šitaip.
Šiaip tai mano vos ne hobis - parsisiųsti sėklų ir augintis viską iš daigų.
Jei kas norėtų ko nors iš Mydobro, prisijungčiau. Man poros pavadinimų pentinių iš jų užsireikė. Vaiduliauski, gal tada ir daržovių sėklas užmatytumėt.
Šiemet estų parduotuvėje labai suprastėjo daržovių sėklų asortimentas.

va kaip tik vienus flioksus ir man akys linksta smile.gif

prie mydobro ir aš jungčiaus su keliais pomidorais
Atsakyti
Ginta Per kiek laiko ateina siuntinukas? http://sklep.cebulekwiatowe.pl
Atsiskaitymo sąlygos?
Atsakyti
Na, pasidairius po puslapį, yra, ko norėtųsi įsigyt, bet juk uzakinėt lauko gėles - tai baisiai anksti dar, kur jas dėl iki pavasario... Gal planuojat dar vieną vėlesnį uzsakymą?
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2016 01 27, 20:14)
o tas mydobro iš kur siunčia? kiek siuntimas? patikima? keistai ten viskas, bet gal norėčiau kai ko biggrin.gif


Man atrodo, mydobro yra vilniečiai arba iš Vilniaus raj. Vilniuje atveža į namus, tuomet ir atsiskaitot. Kas siuntėsi kitur, mokėjo tik gavę sėklas smile.gif Atrodo, viskas patikima. Tik pernai buvo nusiskundimas, kad pritrūkę užsakytų sėklų, trūkstamas veisles pakeičia kitomis savo nuožiūra biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Emila @ 2016 01 31, 23:58)
Na, pasidairius po puslapį, yra, ko norėtųsi įsigyt, bet juk uzakinėt lauko gėles - tai baisiai anksti dar, kur jas dėl iki pavasario... Gal planuojat dar vieną vėlesnį uzsakymą?


Užsakymus lenkai pradės siuntinėti tik po kovo 15 d., jeigu leis oro sąlygos. Todėl geriausiu atveju gausit kovo pabaigoje. Kiek man yra tekę siųstis, atsiųsdavo apie balandžio vidurį.
Atsakyti
Sveikos,
Sudomino geles is cebuliu parduotuves biggrin.gif ar seklos gerai dyksta? Ir gal kas bandet is ju arbuzus auginti,kaip pavyko?
Atsakyti
QUOTE(Ginta. @ 2016 01 23, 13:49)
Kadangi zlotas krenta, tai manau ilgai nelaukim ir darom užsakymą iš šitos parduotuvės http://sklep.cebulekwiatowe.pl/ siuntimas priklausys nuo užsakančių kiekio, bet tikrai nebus daug, gal 2 eurai, gal kiek daugiau (jei mažai bus norinčių) Užsakymus siųskit iki vasario 06d. el.paštu gintaved@gmail.com (ne į a.ž) Būtų labai gerai, kad tos kurios yra ne iš Vilniaus iš karto parašytumėte adresą, kad kai gausiu augalus galėčiau iš karto pakuoti persiuntimui. Taip pat labai prašau tų, kuriom lenkai liko skolingi parašytumėt tikslią sumą (o ne augalą), tada jeigu vykdys pernai duotą pažadą, tą sumą išminusuosim.
Tai tiek, laukiu užsakymų, jeigu kils klausimų rašykit. Taip pat dalinkitės tarpusavyje informaciją apie renkamą užsakymą, nes kuo mūsų daugiau, tuo pigesnis bus siuntimas.
Į Panevėžį galėsiu atvežti, persiųsti nereiks.


Laba diena,
tame puslapyje nerandu pelergonijų, turbūt nėra?? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaProvence: 02 vasario 2016 - 19:18
QUOTE(Ginta. @ 2016 01 23, 12:49)
Kadangi zlotas krenta, tai manau ilgai nelaukim ir darom užsakymą iš šitos parduotuvės http://sklep.cebulekwiatowe.pl/ siuntimas priklausys nuo užsakančių kiekio, bet tikrai nebus daug, gal 2 eurai, gal kiek daugiau (jei mažai bus norinčių) Užsakymus siųskit iki vasario 06d. el.paštu gintaved@gmail.com (ne į a.ž) Būtų labai gerai, kad tos kurios yra ne iš Vilniaus iš karto parašytumėte adresą, kad kai gausiu augalus galėčiau iš karto pakuoti persiuntimui. Taip pat labai prašau tų, kuriom lenkai liko skolingi parašytumėt tikslią sumą (o ne augalą), tada jeigu vykdys pernai duotą pažadą, tą sumą išminusuosim.
Tai tiek, laukiu užsakymų, jeigu kils klausimų rašykit. Taip pat dalinkitės tarpusavyje informaciją apie renkamą užsakymą, nes kuo mūsų daugiau, tuo pigesnis bus siuntimas.
Į Panevėžį galėsiu atvežti, persiųsti nereiks.

Kurioj Vilniaus vietoj reiketu atsiimti gelytes?
Atsakyti
QUOTE(LaProvence @ 2016 02 02, 19:16)
Laba diena,
tame puslapyje nerandu pelergonijų, turbūt nėra?? unsure.gif

sėklų gal ir yra,bet pavasarį SM pasipils pasiūlymai iš šakelių padauginus wink.gif
Atsakyti

Svekutės,tai ar šiemet niekas nieko neperka iš lenkų :

swiatcebul.pl
cebule-kwiatowe.pl
bandžiau daryti užsakymą,bet davau žinutę, kad iš šių puslapių nedaro užsakymo,ar aš ko nesupratau?
Atsakyti