Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(sandrixxx @ 2016 01 29, 11:07)
Nera nei deziu, nei ziniu  unsure.gif

blink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrixxx @ 2016 01 29, 10:07)
Nera nei deziu, nei ziniu  unsure.gif

Čia taip visad būna, kai labai lauki ir labai reik rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki, kuom skiriasi 6 ir 6x dydziai is vaiku skyriaus? Aciu.
Atsakyti
cia Jcrew taip ilgai siuncia ar nebebus prekes uzsakytos sausio 13 d? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2016 01 29, 11:58)
cia Jcrew taip ilgai siuncia ar nebebus prekes uzsakytos sausio 13 d?  unsure.gif

Sveiki, parasykite i pasta, del kurios tiksliai prekes klausiate. Bet 13 dienu laukimo cia labai mazai. As skaiciu negavusi menesi jau po truputi pradedu ziuret, kas ten su preke.

SIERRA 30% kodas HFV05780
Atsakyti
QUOTE(Ditele @ 2016 01 29, 11:19)
Čia taip visad būna, kai labai lauki ir labai reik rolleyes.gif

Taigi drinks_cheers.gif kiaulystės dėsnis doh.gif
Atsakyti
ech tikejausi jau geru ziniu del dezuciu smile.gif
Atsakyti
Ką galite pasakyti apie šitą laikrodį ? Pradinė kaina ohoho, su nuolaida- vaivaivai ir man reikia lotuliukas.gif
Jei rimtai, ką manote? Nesu nešiojus laikrodžių nuo mokyklos laiku, o tai...jums geriau neskaičiuoti kiek man metų tongue.gif
Atsakyti
Didelis prasymas - JCREW uzsakymus pildyti per ta pati laiska, kuri siuntete pati pirma, o ne naujais laiskais, aciu!
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2016 01 29, 13:46)
Ką galite pasakyti apie šitą laikrodį ? Pradinė kaina ohoho, su nuolaida- vaivaivai ir man reikia  lotuliukas.gif
Jei rimtai, ką manote? Nesu nešiojus laikrodžių nuo mokyklos laiku, o tai...jums geriau neskaičiuoti kiek man metų  tongue.gif

Tai toks amžius kai nebereik dabintis tokiom pabrekuškom blush2.gif mirksiukas.gif arba normalus rimtas laikrodis, arba jokio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2016 01 29, 12:55)
Tai toks amžius kai nebereik dabintis tokiom pabrekuškom  blush2.gif  mirksiukas.gif arba normalus rimtas laikrodis, arba jokio  blush2.gif

Būtent tokio atsakymo man ir reikėjo 4u.gif
Iš rimtesnių tai norėč kokio Breitling su 90% nuolaida g.gif
Atsakyti
Laukiu JCREW ir RL su 30%
Atsakyti