Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Pamaiva @ 2016 02 11, 19:33)
Tiksliai biggrin.gif Pagalvojo, nėr čia ko biggrin.gif Dar spėjau su siuntimu tokia kaina prigriebti biggrin.gif

O tai kiek kainavo? g.gif
Nebuvau visą dieną, o čia tiek puodų per dieną į Lt nupirkta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2016 02 11, 18:18)
O tai kiek kainavo? g.gif
Nebuvau visą dieną, o čia tiek puodų per dieną į Lt nupirkta biggrin.gif

Beveik 70 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2016 02 11, 19:02)
Pačios geriaisios baltarusijoj pirktos smile.gif

O dėl parduotuvės į sveikatą. Aliejų aš perku čia graikišką, atvežtą žmogaus. Labai mėgstu tą šviežią žalią tirštą aliejų smile.gif


Dekui 4u.gif Gal is Graikisku gerybiu kur atveza tiesiai is Kretos? Kauniecius jie skriaudzia, nebeveza i Kauna verysad.gif O keptuve Baltarusijoj ir pirkot? ar kazkas tokio panasaus cia? http://www.biolas.lt...-medine-rankena

ziurineju supermamoj ketiniu keptuviu tema, tai vienos giria tas ukrainines, baltarusiskas, kitos jas nebelabai giria, ir siulo skepshulta, kuriu kaina nevisai faina biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, 100 metu nebuvau uzsukusi, sakykit, gal jau yra atsirades nomuojamas adresas vokietijoje?
Atsakyti
QUOTE(motinele6 @ 2016 02 11, 18:35)
Sveikos, merginos, 100 metu nebuvau uzsukusi, sakykit, gal jau yra atsirades nomuojamas adresas vokietijoje?

o nekyla noras paskaityti pirmos žinutės? tik vienu puslapiu atgal...
Atsakyti
QUOTE(zittute @ 2016 02 11, 18:32)
Dekui 4u.gif  Gal is Graikisku gerybiu kur atveza tiesiai is Kretos? Kauniecius jie skriaudzia, nebeveza i Kauna  verysad.gif

su tuo aliejumi is Graikijos, tai, mano nuomone, istorijos kuriamos. Seniai, gal pries 5 metus, pas drauge i darba atvezdavo kazkas is Siauliu. Tipo vaikinas dirbo pas ukininka Graikijoj, skindamas alyvuoges, su juo sudare susitarima ir pradejo vezti alieju i LT backomis, kur ispilsto ir parduoda nedideliais kiekiais. Paskui is kitu draugu suzinojau, kad Graikiska alieja tiesiai is ukininko atveza kazkas is Vilniaus. Dar uz kazkiek laiko -kad tik pas kaunieti tikrasis aliejus is pirmu ranku.
O pas visus buteliai vienodi, etiketes vienodos ir kainos labai panasios. Man cia kaip ispustas burbulas atrodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2016 02 11, 18:30)
bet tai tas 4 puodų rinkinys jau pabrango biggrin.gif
čia dėl lietuvaičių antplūdžio? biggrin.gif

O tas didesnis atpigo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2016 02 11, 18:30)
bet tai tas 4 puodų rinkinys jau pabrango biggrin.gif
čia dėl lietuvaičių antplūdžio? biggrin.gif

O aš visą dieną svarsčiau "pirkti-nepirkti", dabar iš principo nepirksiu rolleyes.gif .
Atsakyti
Laba, gal kuri turite yoox koda ir nenaudosite? Buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2016 02 11, 19:41)
su tuo aliejumi is Graikijos, tai, mano nuomone, istorijos kuriamos. Seniai, gal pries 5 metus, pas drauge i darba atvezdavo kazkas is Siauliu. Tipo vaikinas dirbo pas ukininka Graikijoj, skindamas alyvuoges, su juo sudare susitarima ir pradejo vezti alieju i LT backomis, kur ispilsto ir parduoda nedideliais kiekiais. Paskui is kitu draugu suzinojau, kad Graikiska alieja tiesiai is ukininko atveza kazkas is Vilniaus. Dar uz kazkiek laiko -kad tik pas kaunieti tikrasis aliejus is pirmu ranku.
O pas visus buteliai vienodi, etiketes vienodos ir kainos labai panasios. Man cia kaip ispustas burbulas atrodo doh.gif



aha, as irgi tokias istorijas esu girdejusi. Bet kazkaip kiek teko Kretoj, Kose ragaut vietinio aliejaus ir paskui cia pirkto Graikiskose gerybese, kol vezdavo i Kauna, tai kazkaip neteko nusivilt. Bet aisku, kai nera, tai gerai ir is rapunzelio ekologiskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zittute @ 2016 02 11, 19:32)
Dekui 4u.gif  Gal is Graikisku gerybiu kur atveza tiesiai is Kretos? Kauniecius jie skriaudzia, nebeveza i Kauna  verysad.gif O keptuve Baltarusijoj ir pirkot? ar kazkas tokio panasaus cia? http://www.biolas.lt...-medine-rankena 

ziurineju supermamoj ketiniu keptuviu tema, tai vienos giria tas ukrainines, baltarusiskas, kitos jas nebelabai giria, ir siulo skepshulta, kuriu kaina nevisai faina  biggrin.gif

Aha, tas pats. Šiaip šiemet iš Kroatijos prisivežėm aliejaus tai jo nepirkau. Bet anksčiau sūrio būdavo, medaus. Beje Andriaus medų tik baigėm valgyt smile.gif bet gal nebeapsimoka žmogui.

Aš pirkau pas Andrių ar Audrių kur gerasaliejus. Pradžioj pats į Vilnių veždavo, paskui jis susidraugavo su bičiuku iš Vln ir tas bičiukas atveždavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 11 vasario 2016 - 19:12
Gal kuri susidūrėte su žieminiais kombinezonais ETIREL firmos? Pirkau iš mytoys, šiandien gavau ir galvoju ar jis tinkamas mūsų žiemoms biggrin.gif šiaip visai nieko. Malonios medžiagos, tvarkingai, kokybiškai pasiūtas, pasirodė neblogas. Bet striukė ploooona rolleyes.gif už Columbia plonesnė biggrin.gif
Atsakyti