Įkraunama...
Įkraunama...

Parduodame ebay patys

QUOTE(linamog @ 2016 02 12, 15:49)
Bent man US ebay duoda i menesi 50 daiktu kelti nemokamai arba relistinti.


man irgi duoda 50, bet aš kėliau ebay.co.uk ir ten deda įkėlimo mokestį ir nuo pirmos prekės, nesupratau aš šito niekaip
Atsakyti
pardaviau 2 prekes tam pačiam pirkėjui, prašo išsiusti ta pačia siuta, kaip siust invoisa?? vienu negalima turbut?

js prašo dėt į vieną siuntinį ir kaina inumest antros prekės siuntimo..kaip jus tokiu atveju elgetės, aš negaliu visai neskaičiuot, parašiau, kad 5dol tik paimsiu, nes išvis jam už dyką gausis prekės mat buvau užsimetus keiais dol daugiau ant siuntimo, bet prekė visai pigiai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 15 vasario 2016 - 09:10
QUOTE(dives @ 2016 02 15, 09:59)
pardaviau 2 prekes tam pačiam pirkėjui, prašo išsiusti ta pačia siuta, kaip siust invoisa?? vienu negalima turbut?


Supratau pati ax.gif
Atsakyti
As su kruva klausimu. Jau antras atvejis, kai gaunu offer is pirkejo, priimu ji, issiunciu invoice ir pirkejas manes klausia, kodel jame didesne suma nei jo pasiulytas offer + siuntimas. As patikrinu savo issiusta saskaite, joje suma teisinga. Gal kazkam taip pasitaike?

Dar fintas - randu byla is paypal:
We are writing to let you know that one of your buyers opened a chargeback with their card issuer. The buyer stated that they did not authorize this purchase.

Preke issiusta registruotu dar lapkriti ir pristatyta. Rode ir per USPS sistema, kad delivered. Nufotografavau ceki, nusiunciau, laukiu ziniu, suma kol kas numinusuota balanse...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 18 vasario 2016 - 09:26
Šiaip priėmus Best Offer nereikia papildomai siųsti jokių sąskaitų pirkėjui. Jis ir taip puikiausiai susimoka.

Siunčiant į JAV per Lietuvos Paštą vis dar negalima sekti siuntų, nes nėra jokių duomenų USPS. Įdomu kiek dar truks kol mūsų paštas sugebės susiderėti su amerikiečiais ir duomenys bus prieinami. Kai rodydavo – būdavo puiku, o dabar jei kokia problema iškyla, tai nėra kuo remtis ir dažnai tai baigiasi pardavėjo nenaudai.

Atsakyti
QUOTE(Celestial @ 2016 02 24, 12:45)
Šiaip priėmus Best Offer nereikia papildomai siųsti jokių sąskaitų pirkėjui. Jis ir taip puikiausiai susimoka.

Siunčiant į JAV per Lietuvos Paštą vis dar negalima sekti siuntų, nes nėra jokių duomenų USPS. Įdomu kiek dar truks kol mūsų paštas sugebės susiderėti su amerikiečiais ir duomenys bus prieinami. Kai rodydavo – būdavo puiku, o dabar jei kokia problema iškyla, tai nėra kuo remtis ir dažnai tai baigiasi pardavėjo nenaudai.

Man kartais parodo ta tracking, o kartais ne.
Atsakyti
Gal žinot per kiek laiko išmokama iš pašto kompensacija už negautus siuntinius? Jau dvi savaitės kaip gavau pranesima, kad man priskaiciuota kompensacija, bet iki siol dar negavau, gal pamirso:)
Atsakyti
QUOTE(perlixike @ 2016 02 26, 22:28)
Gal žinot per kiek laiko išmokama iš pašto kompensacija už negautus siuntinius? Jau dvi savaitės kaip gavau pranesima, kad man priskaiciuota kompensacija, bet iki siol dar negavau, gal pamirso:)

tai ko laukiat, priminkit. Visai tikiu, kad jie taip daro - o gal pamiršit pareikalaut. Kaip kokia Sodra. Tik aišku, prieš tai pasitikrinkit tos banko sąskaitos likutį, kurią nurodėt kompensacijai gauti. Gal visgi jau pervedė.

Man taip yra buvę. Parašiau pretenzijas dėl 4 dingusių siuntų. Patvirtino, kad dingo. Išmokėjo už tris.. priminiau, kad už 4 dar negavau. Gal per parą ar dvi pervedė ir už paskutinę. Žaidžia, o kaip biznį daryt . biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2016 02 18, 09:01)
Dar fintas - randu byla is paypal:
We are writing to let you know that one of your buyers opened a chargeback with their card issuer. The buyer stated that they did not authorize this purchase.

Preke issiusta registruotu dar lapkriti ir pristatyta. Rode ir per USPS sistema, kad delivered. Nufotografavau ceki, nusiunciau, laukiu ziniu, suma kol kas numinusuota balanse...

Siandien gavau emaila is paypal, pinigai grazinti i balansa. Likau nesupratus, ar uzteko jiems cekio su siuntos numeriu, ar cia deka to Seller protection grazino:
"As you know, one of your buyers opened a chargeback with their credit card issuer.

We're happy to confirm that this transaction was covered under Seller Protection as you met the PayPal Seller Protection requirements. The disputed amount is now available in your PayPal balance."
Atsakyti
Labas vakaras, as soka gavau atsidarius emaila..patarkite kaip man pasielgti, pirkeja praso full refund, plius dar as apmoket turiu shipa is usa, neva, preke neatitinka aprasymo, tai buvo marskiniai, kaip nauji, raso, neva pagelte, papilkeje

man toks jausmas, kad nesažiningas pirkejas, nes griebe is gan auksta kaina, turbut turejo toki uzmanyma is anksto

noris is principo-nepalikt tu marskiniu jai, jau geriau as prarasiu tuos dolerius, sakykite-jei as uz marskinius gavau 40, o uz siuntima 10dol, tai jai grazinti as turesiu visus 50 ir dar plius turiu apmoket siuntimo islaidas, kurias ji patirs siusdama is usa??

nesuprantu sito...
Provide a return shipping label or postage to the buyer via email. You are responsible for the shipping cost. Wait to get the item back before you refund the buyer.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 06 kovo 2016 - 19:52
QUOTE(dives @ 2016 03 06, 19:42)
Labas vakaras, as soka gavau atsidarius emaila..patarkite kaip man pasielgti, pirkeja praso full refund, plius dar as apmoket turiu shipa is usa, neva, preke neatitinka aprasymo, tai buvo marskiniai, kaip nauji, raso, neva pagelte, papilkeje

Jei pirkejas nori grazinti, atgal siusti turi savo saskaita ir irodyti, kad tikrai gavote grazinta preke, tik tada galima grazinti pinigus. Manau, blefuoja, siusti nenores, nes jiems siuntimas labai brangus.
Atsakyti


paziurekit, ka jis parase Return shipping: seller pays

jis reikalauja, visu pinigu ir dar kad as siuntima atgal apmokeciau, ar taip supratau, ot ka reiskia nelabai suprast anglu

Provide a return shipping label or postage to the buyer via email. You are responsible for the shipping cost. Wait to get the item back before you refund the buyer.

taip, dabar suprantu, kad mane kaltina jog marskiniai pagelte papilkeje-delto ir praso, jog apmokeciau net ir siuntima is USA!!!!

tai ka man patartumete daryt? jau ir taip nepatyrus visai ir sia tau -kaip tycia tokia problema...
stai ka gavau

Be sure to resolve the buyer's request by Mar 10, 2016. After that date, the buyer could ask us to open a case, and this can affect your seller performance level.

Note that if you accept a return, you'll be charged for return shipping because the buyer mentioned that something's wrong with the item.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 06 kovo 2016 - 20:22