Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui,

QUOTE(nataliuncik @ 2015 12 16, 12:31)
Ermitaže prie prekiu dekupažui mačiau tokį burbulą praeitą sav.

aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif
kurioj vietoj ermitaze dekupazo reikalai? 2 aukste?
Atsakyti
Turiu ta is AZ ir nenaudoju, nes man tie rutuliukai per mazi. Mini bombikes su juo gaunasi
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2015 12 16, 21:44)
aciu  4u.gif  4u.gif  4u.gif  wub.gif
kurioj vietoj ermitaze dekupazo reikalai? 2 aukste?
taip, antram aukšte, netoli kasu
Atsakyti
Sveikos, uzsakinėsiu Aroma zone. Ar atsirastų norinčių dalintis juodųjų kuminų aliejų? Aroma zone dabar su nuolaida 250 ml 17 eur. Norincios parašykite man agnelen@yahoo.com
Atsakyti
Sveikos, sekmadienį bandysiu užsakinėti iš az, jei kam ko reikia - kunigunda69@gmail.com. Vilnius, bet galiu siųsti 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, planuoju užsakym iš AZ(užsakysiu savaitgalį 01. 29-31d), kviečiu prisijungti. Jei turit pageidavimu, juos siuskit uzsakymamss@gmail.com
Vilnius (Žirmūnai) - Klaipėda.
Jei reikia galiu persiūsti ir į kitus miestus pirkėjui apmokant siuntimo , bei pinigų pervedimo išlaidas.
Atsakyti
Turiu pasidalinimui ekologisku avokadu, jojobos, lazdyno riesutu alieju. Bei po dalybu likusio 100gr naturalaus lanolino.
Jei kam reiketu brukstelkit wink.gif
Atsakyti
Merginos, ar Aroma-zonoj yra pylingų, veido šveitiklių? Jei taip, gal galite nuorodą parodyti, kad žinočiau kaip vadinasi ateičiai. Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 10 vasario 2016 - 10:52
Nieks neatsakot, kokios kaka tongue.gif
Gal dar atsakysit. Nusipirkau iš AZ aliejų, paparastų, neraf. šalt. spaud., bet esu didžiai nustebinta, kad buteliukai kažkokie kaip iš keisto plastiko. Buvau įsitikinusi, kad bus stikliniai, man taip iš foto atrodė. Ką jūs apie tai manote? Perpylinėjate iškart gavusios ar kaip? unsure.gif Kažkaip nesinori juose laikyti, nors ir gaila estetiką pagadinti, išpylinėjant į senus turimus, ne nuo tų aliejų doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 02 10, 11:51)
Merginos, ar Aroma-zonoj yra pylingų, veido šveitiklių? Jei taip, gal galite nuorodą parodyti, kad žinočiau kaip vadinasi ateičiai. Ačiū.


Čia: exfoliantai, tik reikia paskaityti, kam tinkami 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytis @ 2016 02 12, 00:09)
Čia: exfoliantai, tik reikia paskaityti, kam tinkami  4u.gif

ačiū thumbup.gif

Merginos, o kaip yra sakykite, jei kas ne to nutinka su ta parduotuve? Ne tą prekę įdeda ar pan.? Ar niekam taip su AZ nebuvo? Ar jie bendrauja, ar atsako? Kas jei prancūzų nemoki? Ar jie teikiasi google translate naudoti ar angliškai atsakyti? g.gif
Atsakyti
Sveikos, nerandu info kiek is Aroma Zone siuntimas i LT kainuoja?

radau jau. Suprantu, kad nuo 59 eur nemokamai siuncia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anushka_1312: 16 vasario 2016 - 13:33