Įkraunama...
Įkraunama...

Paypal-9

Labas visoms,

Niekada nesinaudojau paypal, o dabar prireikė. Prisiregistruoti kiek suprantu ten paprasta, o kaip su mokesčiais. Situacija tokia, kad žmogus iš kitos šalies už automobilį man nori pervesti pinigus 1800 e. Kažkokį mokestį mokėsiu aš, ar taip? Jis sako jį padegns, bet o iš kur man žinoti, kiek tas mokestis bus? Apšvieskit mano situaciją, jūs čia žiūriu viską žinot. biggrin.gif
Atsakyti
Dar paklausiu, ar negali būti taip, kad tas žmogus padaręs pavedimą jį atšauks ir pinigai jam grįš, o aš liksiu be daikto ir be eurų? 4u.gif Klausiu, nes kažkaip keista-jis sakosi neturi galimybės pirkti kitaip, tik per paypal.
Atsakyti
QUOTE(__snowflake @ 2015 12 09, 16:42)
Dar paklausiu, ar negali būti taip, kad tas žmogus padaręs pavedimą jį atšauks ir pinigai jam grįš, o aš liksiu be daikto ir be eurų?  4u.gif  Klausiu, nes kažkaip keista-jis sakosi neturi galimybės pirkti kitaip, tik per paypal.


http://www.15min.lt/...igus-221-359535

http://www.delfi.lt/...i.d?id=69058540
Atsakyti
QUOTE(Celestial @ 2015 12 09, 15:28)



Taip ir žinojau, kad čia kažkas ne taip, jaučiau tiesiog, ačiū jums! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Prasau pagalbos, kaip padaryti "one time payment"per ebay? Pas mane yra nustatytas automatinis nuskaitymas, bet kaip tycia ta diena pinigu ten nebuvo ir dabar esu skolinga, grasina kad uzblokuos ebay accounta:((Niekaip nepavyksta padaryt one time payment, nes saskaita uz "seller fees" yra GBP valiuta i rkai noriu apmoketi, ismeta kad Palaiko tik Eur ir usd. Plese help kas susiduret, nes nebezinau ka bedaryti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(perlixike @ 2015 12 16, 21:06)
Prasau pagalbos, kaip padaryti "one time payment"per ebay? Pas mane yra nustatytas automatinis nuskaitymas, bet kaip tycia ta diena pinigu ten nebuvo ir dabar esu skolinga, grasina kad uzblokuos ebay accounta:((Niekaip nepavyksta padaryt one time payment, nes saskaita uz "seller fees" yra GBP valiuta i rkai noriu apmoketi, ismeta kad Palaiko tik Eur ir usd. Plese help kas susiduret, nes nebezinau ka bedaryti unsure.gif

Konvertuokites saskaitoj reikiama suma i GBP ir tada apmokekit.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 12 16, 21:31)
Konvertuokites saskaitoj reikiama suma i GBP ir tada apmokekit.

tai kad pas mene ir yra GBP paypale
Atsakyti
Gal kas galėtų atsakyti;
esu pirkusi i6 JAV www.iherb.com
Norėčiau vėl pirkti ir pamačiau, kad galima mokėti jiems per PayPal sistemą
Perkant ne per PayPal iš www.iherb.com - jokio papildomo mokesčio už mokestinę operaciją nebuvo: kiek parašya, kad perku, tiek ir nuskaitė iš sąskaitos
Ar PayPal pasiims kokį papildomą mokestį už tai?
Atsakyti
QUOTE(pupik @ 2016 01 29, 16:12)
Gal kas galėtų atsakyti;
esu pirkusi i6 JAV www.iherb.com
Norėčiau vėl pirkti ir pamačiau, kad galima mokėti jiems per PayPal sistemą
Perkant ne per PayPal iš www.iherb.com - jokio papildomo mokesčio už mokestinę operaciją nebuvo: kiek parašya, kad perku, tiek ir nuskaitė iš sąskaitos
Ar PayPal pasiims kokį papildomą mokestį už tai?

Jei ir pasiims, tai is pardavejo. Pirkejas niekad nieko nemoka, kiek susiduriau.
Atsakyti
QUOTE(rodnaja @ 2015 11 08, 01:39)
Nezinau ar pades turiu issaugojus  is seniau.

o čia kaip nustatyt nepirkimo proceso metu:
My Account -- Profile -- My money -- My preapproved payments (update) – Set Available Funding Sources -- Conversion Options -- Bill me in the currency listed on the seller's invoice – Submit -- Save

Na pagaliau išsiaiškinau, pati, tad atnešu pasidalinti, gal pravers kam nes ieškojau vargau ilgai kol išsiaiškinau
Kaip pakeisti perkant paypal, kad konvertuotų ne paypal kuru, o kortelės (nes mažesnis)
Prieš pirkimą
Here’s how to change your conversion rate when you’re making a payment:

Click ‘Other Conversion Options’ under ‘Payment Method’ on the ‘Review your payment and send’ page.
Choose ‘Use PayPal's conversion process’ or ‘Bill me in the currency listed.’
Click ‘Submit.’
Aciu. Pavyko
Atsakyti
Sveiki, norejau paklausti, jei as noriu pervesti paypalu tam tikra suma, didesne nei paypal balanse yra, ar paypal gales paimti ta trukstama sumos dali is korteles?
Atsakyti
Nesuprantu kas nutiko Paypal visada apmokėdavau DNB kortelė sujungta dabar nebepaima pinigų,o užsakymą man atšaukė kas nutiko gal žinote skubiai reikia atsakymo sėdžiu ir negaliu apmokėti sad.gif
Atsakyti