Įkraunama...
Įkraunama...

Garstyčių lapeliai

mielos mamytes noreciau paklausti kaip jus naudojat garstyciu lapelius, ar jie yra veiksmingi kai vaikas kosti g.gif
labai laukiu jusu patarimu blink.gif
dekoju.
Atsakyti
Tiksliai nepasakysiu kokio amziaus maziems galima naudoti garstycu lapelius o kaip juos naudoti ir kaip deti yra parodyta ant pakelio bet jau ant to buvo kur as pirkau o beje kaip juos deti ir prie kokiu susirgimu yra med enciklopedijoje nes prie skirtingu susirgimu skirtingai reikia isdelioti savo vaikui nebandziau naudojam Rezorban tepaliuka o man gal efektyviai kazkada suveike naudojau kai buvau nescia manyciau savo didesniam tik\rai galetum naudoti bet aisku reikia pasitarti su gyd ar vaistininku sekmes wink.gif
Atsakyti
Dabartiniai garstyčių lapeliai - tai maišeliai, kuriuose pripilta garstyčių miltelių. Kaip trauklapius savo mergučei naudojau gal tik kartą - klojau kosinčiai ant krūtinės. Šiaip naudoju pačius miltelius: beriu į šiltą vandenį, kai mergučė kaitina kojas. Arba šiek tiek miltelių įpilu į vilnones kojines, kurias apmaunu po kojyčių kaitinimo.
Atsakyti
As naudojau menesio kudikiui ir pusantru metu vaikui-rezultatas puikus. Naudojau kaip parasyta ant pakelio,tik maziuliui iki keturiu minuciu laikiau arba kol muistytis ir nerimaut pradedavo. Tikrai padejo,iskart vaikutis lengviau kvepuot pradeda thumbup.gif
Atsakyti
dukra po pietu miego uzkosejo kaip suo.Pagalvoajau, kad gali buti laringitas. Bet pastoviai nekoseja. Ryt ryte tempsiu i poliklinika. Paskaiciau www.sveikas.lt, kad galima deti garstyciu lapelius. Turiu as ju, bet jauciu kazka ne taip padariau. Mamytes siame forume yra rekomendave juos deti ant padu. Na as taip ir padariau. Pagal instrukcija parasyta, kad tuos pakelius imerk keliom sekundem i vandeni ir det ant skaudamos vietos, pajutus deginima-tuoj pat nuimti. Taigi uzdejau as tokius suslapusius lapelius jai ant padu, tai ji tik sauke, kad jai slapia ir labai nemalonu. As vis kalusiu-ar nedega, o ji vis rekia, kad nuimk-man nepatinka kad slapia. Pralaikiau 10 min.nei jai ten kas kaito nei ka. tai nuemiau ir ismeciau.Vat ir nesuprantu-ka as cia blogai padariau.
Atsakyti
As tai savo vaikui praplesiu tuos maiselius viska isbarstau i karsta vandeni ir tada kaitiname kojas. Rezultatas puikus.
Atsakyti
As tai nemirkytus dedu garstyciu lapus ant paduku, paskui uzmaunu kojinyte. Vistiek kojytes prakaituoja ir sudreksta garstyciu milteliai, sildo padukus, bet ju nedegina... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2004 12 19, 22:11)
dukra po pietu miego uzkosejo kaip suo.Pagalvoajau, kad gali buti laringitas. Bet pastoviai nekoseja. Ryt ryte tempsiu i poliklinika. Paskaiciau www.sveikas.lt, kad galima deti garstyciu lapelius. Turiu as ju, bet jauciu kazka ne taip padariau. Mamytes siame forume yra rekomendave juos deti ant padu. Na as taip ir padariau. Pagal instrukcija parasyta, kad tuos pakelius imerk keliom sekundem i vandeni ir det ant skaudamos vietos, pajutus deginima-tuoj pat nuimti. Taigi uzdejau as tokius suslapusius lapelius jai ant padu, tai ji tik sauke, kad jai slapia ir labai nemalonu. As vis kalusiu-ar nedega, o ji vis rekia, kad nuimk-man nepatinka kad slapia. Pralaikiau 10 min.nei jai ten kas kaito nei ka. tai nuemiau ir ismeciau.Vat ir nesuprantu-ka as cia blogai padariau.

labai priklauso nuo galiojimo laiko, gali but, kad galiojimo laikas buvo i pabaiga...

mums tai labai padedavo, as nelaukiu, kol vaikas prades labai smarkiai koset. Ta pacia diena, kai atsiranda kosuliukas vakare dedu garstycias, padeda ir neduoda kosiuliui toliau stipreti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata: 01 lapkričio 2005 - 18:05
QUOTE(Nome @ 2004 12 19, 21:11)
Pagal instrukcija parasyta, kad tuos pakelius imerk keliom sekundem i vandeni ir det ant skaudamos vietos, pajutus deginima-tuoj pat nuimti. Taigi uzdejau as tokius suslapusius lapelius jai ant padu, tai ji tik sauke, kad jai slapia ir labai nemalonu. As vis kalusiu-ar nedega, o ji vis rekia, kad nuimk-man nepatinka kad slapia. Pralaikiau 10 min.nei jai ten kas kaito nei ka. tai nuemiau ir ismeciau.Vat ir nesuprantu-ka as cia blogai padariau.

Nereikia sušlapinti dedant ant padukų ir užmaunant kojnes. Jie nuo prakaito sudrėksta, tai galima pamatyti gerokai palaikius ir numovus kojnytes, kai lapeliai būna atlikę savo darbą.
Atsakyti
mums daktarė ir vaistininke patarė truputi garstyčių ipilti i vilnonine kojine 4u.gif
Atsakyti
Turiu namuose atsargai(tikiuos,kad neprireiks),bet dar neteko naudoti.Maniskis sake,kad buvo vaikystej joms alergiskas,tai galvoju kazi kaip mazoji?
Atsakyti
Aš tai pamirkiau vandenyje ir dėjau ant padukų o tada kojinytėm apaviau ir atrodo neilgai laikiau,bet padukai nudegė verysad.gif Buvo raudoni visi ir skaudėjo jam,taip kad atsargiai-ilgai nelaikykite.
Atsakyti