Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta

QUOTE(himalaia @ 2010 04 07, 15:39)
Kvota Lietuvai turi būti ta pati, kad ir kokioj šaly būdamas pildytum.
Jei kas nors surastų būdą, kaip "prastumti" žmonių anketas, kad jie žalią kortą laimėtų, tikrai ne po 50$ prašytų...

Na, kažkaip keista, kad visi kas per ją pildo, laimi kortas lotuliukas.gif Tai kada tie atsakymai pradeda eiti? ir iki kada jie keliauja? Ir dar klausimukas blush2.gif Gauni laišką, kad laimėjai, tai nuo tos akimirkos per pusmetį turi išvažiuoti į JAV ar nuo tada, kai praeini pokalbį? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fiorella: 07 balandžio 2010 - 15:01
QUOTE(Fiorella @ 2010 04 07, 15:59)
Na, kažkaip keista, kad visi kas per ją pildo, laimi kortas lotuliukas.gif Tai kada tie atsakymai pradeda eiti? ir iki kada jie keliauja? Ir dar klausimukas blush2.gif Gauni laišką, kad laimėjai, tai nuo tos akimirkos per pusmetį turi išvažiuoti į JAV ar nuo tada, kai praeini pokalbį? g.gif

.
laikas skaiciuojamas nuo tada,kai i pasa iklijuojama viza mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(forever21 @ 2010 04 07, 16:28)
.
laikas skaiciuojamas nuo tada,kai i pasa iklijuojama viza mirksiukas.gif

Gal kvailas klausimas, bet gal paaiškinsit. Esu studentė, dar liko metai mokytis. Tarkim, gaunu dabar laiškelį, kad reikia vykti į pokalbį. Ar spėsiu susitvarkyti viską iki mokslų pabaigos, ar reiks ten nuvykti, atsižymėti ir parvykti pabaigt mokslus, o po to keliauti ten atgal? Nesinorėtų, kad taip būtų, bet jei reiktų, tai ką jau padarysi. Nenoriu antros progos prarasti(kai buvau apie 14 tėvai, buvo laimėję kortą, bet nebeišvyko). Aš kiek maždaug skaičiavau, kad pavyktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiorella @ 2010 04 07, 16:40)
Gal kvailas klausimas, bet gal paaiškinsit. Esu studentė, dar liko metai mokytis. Tarkim, gaunu dabar laiškelį, kad reikia vykti į pokalbį. Ar spėsiu susitvarkyti viską iki mokslų pabaigos, ar reiks ten nuvykti, atsižymėti ir parvykti pabaigt mokslus, o po to keliauti ten atgal? Nesinorėtų, kad taip būtų, bet jei reiktų, tai ką jau padarysi. Nenoriu antros progos prarasti(kai buvau apie 14 tėvai, buvo laimėję kortą, bet nebeišvyko). Aš kiek maždaug skaičiavau, kad pavyktų g.gif

.
nezinau , gal ir galima su pazymom laika prasitest g.gif
nuo tada kai gauni viza, yra dar pusmetis..as tavo vietoj skrisciau atostogu(jei turi pas ka) mirksiukas.gif ta laika ir naudingai praleistum.pateiktum dokumentus ZK gauti, taip pat SC. viskas ateina pastu. jei nesulauksi, tai tau draugai/gimines prasius pastu i lt. o pasibaigus Lietuvoj mokslus galesi sau ramiai skrist su ZK smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajoraitė @ 2010 04 02, 03:48)
Sveiki,ar kasnors iš Jūsų yra išvažiavę suvaikučiais? Kaip jiems ten apsiprasti sekėsi?Na kaip ten su darželiais,mokyklomis,be kalbos gi ... unsure.gif



Taip esam su vaikuciais. Kai atvaziavom cia dukryte buvo 3 metu, o sunus 2 metu. Tai vaikai nieko nespurato kas cia dedas. Kalba kazkokia tai nesuprantama, pilna tamsiu zmoniu ir kitokiu, bet po truputi po truputi ir vaikai apsiprato. Dabar jau supranta anglu ir su angliukais kalbasi nors y darzeli neleidom dar, nes darzeliu kainos tai kazkur nuo 150-300$ per savaite vienam. Bet jei abu tevai dirba ir per daugiausiai neuzdirba (kazkur per abu iki 40000$ per metus) gali gauti valstybes parama, del darzeliu kainos.(Cia taip yra Connecticut'e, kitose valstijose gali buti visai kitaip). Taip pat ir su sveikatos draudimais yra jei kazkokios pinigu sumos neperlipi (metinio atlyginimo) gali gauti 100% visai seimai sveikatos draudima. Bet buna ir tokiu kaip pvz metu galas ir valstybe pinigu nebeturi tai nutraukia tevams ta draudima, bet vaikams palieka.
Atsakyti
QUOTE(forever21 @ 2010 04 07, 16:53)
.
nezinau , gal ir galima su pazymom laika prasitest g.gif
nuo tada kai gauni viza, yra dar pusmetis..as tavo vietoj skrisciau atostogu(jei turi pas ka) mirksiukas.gif ta laika ir naudingai praleistum.pateiktum dokumentus ZK gauti, taip pat SC. viskas ateina pastu. jei nesulauksi, tai tau draugai/gimines prasius pastu i lt. o pasibaigus Lietuvoj mokslus galesi sau ramiai skrist su ZK  smile.gif

Labai gera idėja drinks_cheers.gif jei atkeliaus laiškutis, tai gal reiks taip ir padaryti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kadangi jau temike baigiasi, uzvedziau nauja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gusha @ 2010 04 07, 17:30)
Kadangi jau temike baigiasi, uzvedziau nauja  4u.gif

Tai šitą greit prikalbam ir keliamės kitur 4u.gif
Atsakyti
Taip i neatsakėte, nuo kada iki kada maždaug laukti laiškučių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiorella @ 2010 04 07, 18:31)
Taip i neatsakėte, nuo kada iki kada maždaug laukti laiškučių smile.gif


Esu girdejusi, kad pirmus jau kazkas balandzio pabaigoje gavo, o siunciami lygtai iki liepos. Na bet liepos 1d. jau galima ir tinklapyje pasitikrinti 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti