Įkraunama...
Įkraunama...

VIVI. kosmetika

manau tą soliariumo kremą ir saulėje deginantis galima naudoti, nes jis spartina degimą, todėl trumpiau reik degintis biggrin.gif
nemanau, kad visos natūralistės baltos kaip popieriaus lapai net vidurvasarį vaikšto...

šiaip manau galėtų tada geriau kokį savaiminio įdegio kremą sukurti smile.gif
Atsakyti
Na ryzausi ir as ju kosmetika isbandyt. Parduotuvines senai nenaudoju, susimaisau pati namie ir visokiu sviestu(kosmetiniu) alieju ir hidrolatu. Tai isirinkau Moliugu Krema. Kadangi oda sausa, brandi, jautri. Naudoju tik kelias dienas bet labai patiko oda po panaudojimo. Minksta, svelni pasidaro.
Akcija tai patvirtinsiu, perkant uz 100lt kortele nuolaidu dovanoja ir dar krema kazkoki, tai kaip ir verta, bet ne kiekviena skiria tokia suma kosmetikai cool.gif

QUOTE(Juxt @ 2014 03 28, 11:33)
manau tą soliariumo kremą ir saulėje deginantis galima naudoti, nes jis spartina degimą, todėl trumpiau reik degintis biggrin.gif
nemanau, kad visos natūralistės baltos kaip popieriaus lapai net vidurvasarį vaikšto...

šiaip manau galėtų tada geriau kokį savaiminio įdegio kremą sukurti smile.gif

Isitrink kavos tirsciais, vat ir busi naturaliai ruda biggrin.gif
Nelabai isivaizduoju kokiu kitu pagrindu galima toki produkta naturalu padaryti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2014 04 04, 08:25)

Isitrink kavos tirsciais, vat ir busi naturaliai ruda  biggrin.gif



kai išsitrinsi tai papasakok kaip sekėsi ar ilgai ruda buvai? mirksiukas.gif
dar pasiulyčiau daugiau ekologiškų variantų kuo išsitrinti ir ruda patapti, bet jau čia nevisai į temą g.gif

buvau užėjusi pasikonsultuoti dėl imtym.putų, tai sakė galima ir riebiai veido odai naudoti, ir gavau akių kremo mėginėlį, savaitgalį testuosiu

Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2014 04 04, 07:25)
Isitrink kavos tirsciais, vat ir busi naturaliai ruda  biggrin.gif
Nelabai isivaizduoju kokiu kitu pagrindu galima toki produkta naturalu padaryti  cool.gif

Nusišnekėjot juodai doh.gif Yra tikrai nemažai augalinių visokių ekstraktų, skatinančių ar net suteikiančių, intensyvinančių pigmentaciją kuriam laikui. Ar galų gale net dažų. Jų pagrindu ir visokios kosmetikos daromos, tai abejoju ar negalėtų ir kremo kūnui padaryt.
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2014 04 04, 08:44)
kai išsitrinsi tai papasakok kaip sekėsi  ar ilgai ruda buvai? mirksiukas.gif
dar pasiulyčiau daugiau ekologiškų variantų kuo išsitrinti ir ruda patapti, bet jau čia nevisai į temą  g.gif


As megstu sena naturalu buda-sauluteje pasikaitinti biggrin.gif
O kavos tirsciais retais kartais kuno pylinga pasidarau, ne idegio tikslais -rekomenduoju thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(illuminated @ 2014 04 04, 10:39)
Nusišnekėjot juodai  doh.gif Yra tikrai nemažai augalinių visokių ekstraktų, skatinančių ar net suteikiančių, intensyvinančių pigmentaciją kuriam laikui. Ar galų gale net dažų. Jų pagrindu ir visokios kosmetikos daromos, tai abejoju ar negalėtų ir kremo kūnui padaryt.

O jus pajuokavima ivardinot kaip "nusisnekejima juodai" ar mano nuomone? Jei jau taip vertinti ta naturaluma, tai ir vanduo ir vejas skatina idegi, ir netgi bet kuris aliejus

Aj tiesa, gavau meginuka su silku, dar nebandytas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matuke: 04 balandžio 2014 - 09:59
QUOTE(matuke @ 2014 04 04, 10:55)
As megstu sena naturalu buda-sauluteje pasikaitinti  biggrin.gif
O kavos tirsciais retais kartais kuno pylinga pasidarau, ne idegio tikslais -rekomenduoju thumbup.gif
Papildyta:


Aj tiesa, gavau meginuka su silku, dar nebandytas


šaunu kai pas Jus saulytė 12 mėn. per metus šviečia ir galite naudotis senu natūraliu (ne itin sveiku) būdu... mirksiukas.gif
o ir rekomendacijos jūsų man labai nenaudingos mirksiukas.gif tokį pilingą naudoju 10 metų ar daugiau 4u.gif

Lauksiu atsiliepimų apie šilką, kam jis skirtas?
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2014 04 04, 11:42)
o ir rekomendacijos jūsų man labai nenaudingos mirksiukas.gif  tokį pilingą naudoju 10 metų ar daugiau  4u.gif

Lauksiu atsiliepimų apie šilką, kam jis skirtas?

Rekomenduota buvo ne jums Asmeniskai mirksiukas.gif

Kremukas intensyvus drekinantis Silko kremas su medetkomis. Dar jo nebandziau nes norejosi Moliugu krema isbandyti pirmiau
Atsakyti


Labai sudomino sudėtys ir platus pasirinkimas. Patiko ir paprastas pakuočių dizainas. Gražu, kad iniciatyva iš Alytaus atkeliavo – labai palaikau.

Apžiūrėjau, išbandžiau VIVI veido kremus, kiek tepiausi (ant rankų), visi panašios spalvos ir konsistencijos, pojūtis irgi panašus, labiausiai skiriasi kvapas. Bet ir jis toks teisingas, atitinkantis sudėtį.

Rinkausi rinkausi, bet galų gale nusipirkau tik skalbiklį doh.gif Kažkaip per daug man ten visko, galva susisuko biggrin.gif







Atsakyti
Aš naudoju šilko kremą, toks minkštas, švelnus, lengvai tepasi, greit įsigeria. Tik nepatinka, kad kai apdžiūna, lieka toks veido odos "surakinimo" pojūtis, atrodytų, kad oda ne padrėkinta, o pasausinta. Bet lengvai patampius, pamasažavus odą šitas pojūtis dingsta. Kvapas nėra labai intensyvus, bet natūralus, nėra dirbtinių skanių kvapų. Naudosiu, man jis tinka nealergizuoja.
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2014 04 04, 12:55)


Kremukas intensyvus drekinantis Silko kremas su medetkomis.


Jau isbandziau, naudoju trecia diena. Man jis tinka, nejutau odos tempimo. Bandziau ir ryte tepti ir vakare. Dabar ryte naudoju si- Silko su Medetkomis krema, o vakare maitinama, Moliugu krema.
Atsakyti
Sveikos, kas bandete gal vivi anticeliulitini krema ir galit pakomentuoti? ax.gif
Atsakyti
Suviliojo mane atsiliepimai biggrin.gif ir parsinešiau skalbimo kremą su ekologiškais ingredientais bei makadamijų kondicionierių. Įdomu įdomu, kaip jie man patiks smile.gif dar gavau keletą mėginėlių, tai paakių kremą jau bandau. Jis su spalva, tačiau užsitepus nesimato.
Atsakyti