Įkraunama...
Įkraunama...

Laminuotos grindys

esu naturaliu medziagu salininkas, taigi, mano namuose laminato nera. Pirkdami
laminata, atkreipkite didziausia demesi i atsparumo dilumui klase. Siulau rinktis ne zemesnes, kaip ofisam skirtos, 32, ar 42(dabar jau tiksliai neprisimenu) klases.
sekmes!

QUOTE(zujkiz @ 2005 07 21, 18:20)
Galų gale susitaupėm grindims clap.gif
Tai nukeliavau šiandien į "Senukus" ir galva apsisuko...  g.gif
Kokį Jūs turite namuose? Kaip dėjote? Laminatas su "Click" sistema ar klijuojamas? g.gif
Pasimečiau visiškai blink.gif
Ačiū iš anksto 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Albinas @ 2006 01 09, 21:35)
Siulau rinktis ne zemesnes, kaip ofisam skirtos, 32, ar 42(dabar jau tiksliai neprisimenu) klases.
sekmes!

O tai gerai . O kaip kaina. Pavyzdžiui daugiausei yra 31 klases laminato, o kaina ju skyresi nuo 20 iki 45 litu ir daugiau. O buna ir 32 klases pigiau. Tai i ka dabar atkreip demesi.
Atsakyti
QUOTE(iingri @ 2006 01 10, 04:45)
O tai gerai . O kaip kaina. Pavyzdžiui daugiausei yra 31 klases laminato, o kaina ju skyresi nuo 20 iki 45 litu ir daugiau. O buna ir 32 klases pigiau. Tai i ka dabar atkreip demesi.

Nepamenu kokios klases, bet atsparus braizymui ir dregmei, uz kvadrata mokejome po 39lt, tai buvo pernai vasara. Na, bet gyveni ir mokaisi, daugiau laminato nedeciau, nesvarbu kokios aukstos kokybes jis bebutu. Vandens lasas nulasa- isdziuva ir deme matosi, kol nepavalai. Meistras atejo roletus kabinti, vaiksciojo tik su kojinemis, jos prakaituotos, tai kur ejo ten pedos lieka, o tas riebalu demes, tik su laminato valikliu is plauni. Tokia mano nuomone. Next time - kai bus namas, bus ir naturalios grindys! Kaina daugmaz panasi, kaip laminato, tik tie lakavimai ir slifavimai daugiau laiko atima ir pinigu! ax.gif
Atsakyti
Na o mes visame bute pakloję laminatą. Greitai bus 5 metai. Laminatas skirtas mažiems ofisams. Labai esu patenkinta ir nenorečiau kitokių grindų, nes: patogu prižiūrėti, patvarios, galiu vaikščioti ir su "kablukais". Vasarą vaikštau basa, malonu kojoms. Žinoma man patiktų ir medinės, kietmedžio lentų grindys, tačiau labai jau brangu...
Atsakyti
Mes pirkome laminatą už 50Lt/m2.Jis atsparus dregmei, žalios spalvos, viršus ąžuolo emitacija. atrodo labai gražiai, šiltas, jokių tarpų ir t.t. labai patinka tai, kad vaikas kartais numeta kokį sunkesnį žaislą arba pvz mėsmalę, ir nelieka jokių žymių, kaip pvz ant medinių grindų. Kol vaikas mažas tai yra idealiausias variantas. Vienas dalykas man nepatinka, gal galite kažką patarti. Grindų plovimas - beviltiškas dalykas. nuolat kažkokios dėmes lieka. trinu-trinu ir vistiek idealiai neatrodo. ir vaškavom iškart po to kai sudėjome ir šepetį specialu nupirkau, ir plovimo priemones specialios... kaip pas jus su valymu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikulija: 23 sausio 2006 - 10:02
O gal kas esate susidėję Ollo grindis? Buvom pasižiūrėti, tai kokybė pasirodė nebloga iš pirmo žvilgnio. Turiu omeny laminatą, nes ten jie ir natūralaus medžio parketlentėm prekiauja. Aš, aišku, mielu noru susidėčiau medines grindis, bet finansai nelabai paveža, tai teks pasitenkinti laminatu g.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2006 01 11, 06:14)
Nepamenu kokios klases, bet atsparus braizymui ir dregmei, uz kvadrata mokejome po 39lt, tai buvo pernai vasara. Na, bet gyveni ir mokaisi, daugiau laminato nedeciau, nesvarbu kokios aukstos kokybes jis bebutu. Vandens lasas nulasa- isdziuva ir deme matosi, kol nepavalai. Meistras atejo roletus kabinti, vaiksciojo tik su kojinemis, jos prakaituotos, tai kur ejo ten pedos lieka, o tas riebalu demes, tik su laminato valikliu is plauni. Tokia mano nuomone. Next time - kai bus namas, bus ir naturalios grindys! Kaina daugmaz panasi, kaip laminato, tik tie lakavimai ir slifavimai daugiau laiko atima ir pinigu!  ax.gif


Pas mus namie kolkas tamsus plastiko- laminatas.... tas kur naudojamas ofisams, ir siaip dideliam judejimui skirtose vietose.
Lovely- tu teisi su valymu tai daug vargo... doh.gif Bet vienas geras dalykas yra...kol vaikai auga ir viska meto, vazinejasi masinom, dviratukais, vaikstukais...jis atlaiko viska,o as dar labai megstu baldus pastumdyti ir jokiu zymiu nesimato...nes ant tikro parketo, bent pas drauge....augantis vaikas nemazai visokiu idubimu pridares...
Atsakyti
o mes kai susidejom laminata, vaikam uždraudem važinet su paspirtuku. Kaškaip truputi bijau kad ko nepridarytu, ypač kai paleidžia paspirtuka tai su tom geležinem rankenom gali pridarytu sbitku.
Atsakyti
Sveiki!

Norėčiau pasiteirauti, gal kas esate susidėję jūrų žolės imitacijos laminatą, gaminamą vokiečių firmos TARKETT.
Pavyzdį galite pamatyti puslapyje : http://www.gerosgrindys.lt/
Kokios nuomonės apie šį laminatą?
Atsakyti
Man tai labai grazu, as planuoju deti miegamajam tokias grindis smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Mums irgi dilema del tu grindu. Buta reiks greitu laiku isirengineti, tai irgi labai domimes laminatu. Pas mano tevus laminatas jau kokie 5 ar daugiau metu, jokiu problemu smile.gif Nors anksciau visur buvo medis - kazkokios siltesnes grindys buvo verysad.gif Man tas medis tai nepatinka del to, kad reikia kas kazkiek laiko nuslifuoti, perlakuoti, tai kur detis kai visa buta reikia slifuoti ir lakuoti blink.gif
Bet is kitos puse medis - naturalu, mazsiau alergenu.
Kiek girdejau tai labai geri atsiliepimai apie OLLO, bet ten kaineles kandziojasi blink.gif
Atsakyti
Norėčiau pasiteirauti, gal kas esate susidėję jūrų žolės imitacijos laminatą, gaminamą vokiečių firmos TARKETT.
Pavyzdį galite pamatyti puslapyje : http://www.gerosgrindys

Nu moterytes zinot ka.Ligoninese pvz.Kauno kliniku vaiku skyriuje naujai isklotas taip vadinamas tarketas.Man tai jis eilinis linoliaumas, plius kaina labai nemaza.Tfu
Atsakyti