Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 71

QUOTE(Dovish @ 2010 09 01, 12:59)
Gal dar gali priminti kur jo gyvai pirkti? 4u.gif
bigsmile.gif lauksim!

gyvai nezinau man pagal pavadima pora LT internetiniu parduotuviu ismeta

QUOTE(Palomina @ 2010 09 01, 13:26)
Matyt ruduo paveike, uzsimaniau grazintis  biggrin.gif


labai grazios foto, man irgi ruduo turi toki efekta, ir siaip megiamas sezonas smile.gif

QUOTE(Palomina @ 2010 09 01, 13:41)

Katik pastininke atnese siuntinuka - Benecos tusa.. tai nezinau ar cia man siandien ji testuoti ar rytojaus palaukti  g.gif

siandien! biggrin.gif
Atsakyti
Jusu prasymu siandien isbandziau tusa.. stai foto akies be tuso ir akies su Benecos tusu:
user posted image user posted image

Dabar pastebejimai.. is visu bandytu naturaliu tusu, man jis labiausiai panasus i Anemarie Borlind tusa.. Seip visai neblogas tusas.. Blakstienas pakankamai graziai padazo, bet volume joms nepriduoda (nebent kai sutirstes).. Bent jau kol kas tai tik nuspalvino blakstienas nuo saknu iki galiuku..

QUOTE(Amarcord @ 2010 09 01, 13:49)
Palomina, bandyk šiandien tą tušą, laaaabai smalsu, kaip ten jis dažo  bigsmile.gif

Sviestas - grožis  smile.gif  O kokia jo konsistencija? Kaip riebaus kremo?

Beje, nuo praeitų metų spalio mėnesio vis dar mučinu Elysambre tušą. Tai vis dar padoriai dažo, tik dabar pradėjo truputį džiūti. Žodžiu, beveik metus atlaikė  biggrin.gif

Oho kaip ilgai atlaike Elysambre thumbup.gif man tai tik 1,5 menesio geras buvo unsure.gif

Sviesto konsistencija mazdaug kaip kondensuotas pienas..

QUOTE(Dobiliukė @ 2010 09 01, 13:59)
Labai nekantraujam atsiliepimų..........
Nes pagal kainą, būtų neblogas variantas!

Tikrai, kai uz tokia kaina (30 lt), tai visai neblogas tusas smile.gif

QUOTE(Dovish @ 2010 09 01, 14:01)
Kaip skaniai atrodo wub.gif

Tepi ant drėgno ar sauso kūno? 4u.gif

ant sausos odos tepiau.. kazkaip ir taip gerai susigere.. bet kuria diena pabandysiu ir ant dregnos..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 01 rugsėjo 2010 - 13:23
QUOTE(Palomina @ 2010 09 01, 14:19)
Bent jau kol kas tai tik nuspalvino blakstienas nuo saknu iki galiuku..

Oho kaip ilgai atlaike Elysambre  thumbup.gif  man tai tik 1,5 menesio geras buvo  unsure.gif

Sviesto konsistencija mazdaug kaip kondensuotas pienas..


Na bet ir ilgos blakstienos tavo thumbup.gif

Elysambre, man atrodo, yra dviejų rūšių tušai, tai gal jie skiriasi g.gif Su savo tikrai dar visai gerai pasidažau.

Atrodo toks kietas nuotraukoj. Jei kondensuoto pieno, tai fantastiškas turėtų būti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 09 01, 13:16)
o jei tepciau grynu , naturaliu, ekologisku linu semenu aliejumu plauku galiukus, nepaliktu riebumo pojucio?


Man linu sėmenų riebindavo, kažkada bandžiau naudoti schmoll.gif Laaaabai mažai aš jo brūkšteldavau, bet vis tiek.
Geriau kokosų. O dar geriau - "Sante" plaukų vaškas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 01 rugsėjo 2010 - 13:24
merginos , o jums padeda paprastas aliejus, turiu omeni ne koks gamintas su priedais, o paprastas nerafinuotas , plauku galiukams nuo skilinejimo ir luzinejimo g.gif vat susimasciau kad reik mesti sintetini nes jame esantis silikonas man nusausina galiukus, bet galvoju kuo cia pakeitus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 09 01, 13:26)


PAlominos gaminiai kaip visada - mmm... Ir foto mmm... thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 09 01, 13:19)
Jusu prasymu siandien isbandziau tusa.. stai foto akies be tuso ir akies su Benecos tusu:

Gražiai atrodo 4u.gif Parašyk kaip laikosi, pvz, po dušo biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(pilveliukas @ 2010 09 01, 13:23)
vat susimasciau kad reik mesti sintetini nes jame esantis silikonas man nusausina galiukus, bet galvoju kuo cia pakeitus g.gif

Prieš kiekvieną plovimą patepk galiukus kokiu nors aliejuku, tada jie nesausės nuo plovimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 09 01, 12:26)
As ir vel gaminau..  doh.gif  Si karta kunui sviesta..

labai labai skaniai atrodo thumbup.gif wub.gif

QUOTE(Amarcord @ 2010 09 01, 12:49)
Beje, nuo praeitų metų spalio mėnesio vis dar mučinu Elysambre tušą. Tai vis dar padoriai dažo, tik dabar pradėjo truputį džiūti. Žodžiu, beveik metus atlaikė  biggrin.gif

mano Elysambre ir laikosi, tik klausimas kada jis pasibaigs, o va sepetelis labiau patiko zalio lapo, ir pats tusas fainesnis

Summer 4u.gif

Palomina o koki anksciau naudojau tusa, kazkada buvai ikelusi akyte, tai man graziau atrode blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 09 01, 14:23)
Man linu sėmenų riebindavo, kažkada bandžiau naudoti  schmoll.gif Laaaabai mažai aš jo brūkšteldavau, bet vis tiek.
Geriau kokosų. O dar geriau - "Sante" plaukų vaškas  thumbup.gif

o sante plauku vaskas ka daro???
kokosu turiu. O jis nepalieka riebumo jausmo?
Raganeles, o jei sumaisyti kokosu arba sezamo seklu aliejuka su naturaliu silikonu ir laseliu silku?? Ar geras derinys plauku galiukams?? Sintetiniai silikonai tai tik vizualiai suglotnina plauka, o realiai tai ji issausina. O kaip naturalus silikonas?>?? Patarkite 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 01 rugsėjo 2010 - 13:41
QUOTE(Odora @ 2010 09 01, 14:04)
labai grazios foto, man irgi ruduo turi toki efekta, ir siaip megiamas sezonas smile.gif
siandien! biggrin.gif

aciu 4u.gif ruduo mano megstamiausias (ypac rugsejis) wub.gif

QUOTE(Amarcord @ 2010 09 01, 14:22)
Na bet ir ilgos blakstienos tavo  thumbup.gif

aciu 4u.gif kartais pagalvoju, kad gal per ilgos lotuliukas.gif

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 09 01, 14:27)
PAlominos gaminiai kaip visada - mmm... Ir foto mmm...  thumbup.gif  wub.gif

aciu 4u.gif

QUOTE(Dovish @ 2010 09 01, 14:28)
Gražiai atrodo 4u.gif Parašyk kaip laikosi, pvz, po dušo biggrin.gif  4u.gif

rytoj parasysiu kaip atlaike diena ir kaip nusiplauna, o kokia kita savaite jau normalius atsiliepimus..

QUOTE(eglute82 @ 2010 09 01, 14:33)
Palomina o koki anksciau naudojau tusa, kazkada buvai ikelusi akyte, tai man graziau atrode blush2.gif

pries tai daziausi Anemarie Borlind tusu.. Labai patiko, tikrai kartosiu.. Uz Benecos man jis geresnis..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 01 rugsėjo 2010 - 13:43
Palominos gaminta priemonė kaip visad labai žaviai pateikta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 09 01, 14:42)
pries tai daziausi Anemarie Borlind tusu.. Labai patiko, tikrai kartosiu.. Uz Benecos man jis geresnis..


O kur tą Borlind įsigyti? ax.gif
Atsakyti