Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko kojos X formos

Sveikutės, mano mergaitei 3,5 m. Jos kojytes turi polinki i X forma. Dareme manksteles, bet didelio efekto nera. Dienas praleidzia darzelyje ir nelabai ten kam rupi kaip ji laiko kojytes. Gal turite kokiu patarimu, kaip istaisyti sia problemele. Ji vis del to mergaite ax.gif
Atsakyti
4u.gif sveikute mes esam gan ryskus x iuskai tai va keletas neblogu pratimuku su paveiksleliais yra med enciklopedijoje tikriausiai ir pati zinot kad reikia sedet sukryziavus kojas dar rekomenduoja ir labai gerai lakstyti po dregna smeliuka liux daiktas i tikriausiai nepamainomas yra dviratukas turi sustipret raistukai pamazu problemyte turetu mazet ar viskas pasidarys taip kad kojytes bus grazios ir nieko neliks sunku pasakyt as manau kad pas mus taip nebus as dar savo maze galvoju vesti i baseina nes kad kojos x tai po dar dasideda ir stuburo prob viskas prasidada nuo klubu ir tt schmoll.gif tiesa kur gyvenat gal netycia kaunietes ?
Atsakyti
mano brolio vaikiukai (11 m. ir 1,5 m.) turi tokias kojytes.
Ar galima ką nors padaryti?????
Atsakyti
smile.gif SVEIKI

Mano 5 m. ir 7 m. vaikuciams irgi X kojytes . Lankemes pas ortopedus - Vilniuje, Asanaviciutes g. ir patare uzsisakyti paaukstintus batukus, bei deti ortopedinius ideklus i sportinius batelius ir tapkes.

o siaip geriausiai padeda sportuoti, ypac lankyti baseina.

sekmes
Atsakyti
QUOTE(ib17 @ 2005 08 09, 09:42)
smile.gif SVEIKI

Mano 5 m. ir 7 m. vaikuciams irgi X kojytes . Lankemes pas ortopedus - Vilniuje, Asanaviciutes g. ir patare uzsisakyti paaukstintus batukus, bei deti ortopedinius ideklus i sportinius batelius ir tapkes.

o siaip geriausiai padeda sportuoti, ypac lankyti baseina.

sekmes



nu va pagaliau kažkas atsakė thumbup.gif
dėl baseino tai žinau, kad padeda

bet va teko skaityti "Panelės" žurnale, kur merginos skundžiasi kojomis X.
Tai treneris iš sporto klubo atsakė, kad ydą galima pakoreguoti spec.pratimais.

Tai aš broliui buvau siūlius vesti vaikus į gerą sporto klubą cool.gif
Kaip Jūs manote?
Atsakyti
Iki tam tikro amžiaus (atrodo 7 m.) nedidelis nukrypimas yra norma. Mes lankėmės pas ortopedą, jis mums papasakojo, kad paprastai būna iš pradžių O, o vėliau X forma. Mano dukrai taip ir buvo (dabar truputį X)
Atsakyti
Kinezoterapiaute, pas kuria lankomes su dukryte, sakė kad X ir O formos kojyčių formą galima istaisyti, kad tokią forma įtakoja nevienodas raumenų tonusas vidinėse ir išorinėse šlaunyciu dalyse. Labai padeda arba net visiškai ištaiso masazai + baseinas.
Atsakyti
QUOTE(mamok @ 2005 07 01, 13:34)
...Dareme manksteles, bet didelio efekto nera....
...Dienas praleidzia darzelyje ir nelabai ten kam rupi kaip ji laiko kojytes....
...Gal turite kokiu patarimu, kaip istaisyti sia problemele....



mes irgi turim tokį "džiaugsmą" bet jeigu gerai pastebiu tai lyg tas iksas mažėja g.gif
noriu paklaust o kiek laiko lankėt mankšteles? ax.gif palankyti savaitę ar dvi paskui nelankyti ir žiūrėti, kad jokio efekto nėra? Mankšteles reikia daryti ištisai, jei lankėt tas mankšteles poliklinikoje, tai turėtumėt žinoti kokius pratimus daryti ir juos kasdieną daryti namie, skirti bent keliolika minučių mankštelei. po ilgo darbo ir turėtų matytis efektas mirksiukas.gif

darželyje tikrai niekas nežiurės kaip vaikas laiko kojytes, na kaip ir neprivalo to daryti unsure.gif nupirk vaikui patogius batelius, tapkytes , nebūtinai ortopedinius, svarbu, kad būtų pilna užkulnė, kojytė toliau nebekryps. (mes iš ortopedinio gavom ortopedinius įdekliukus, bet maniškė panelė su jais negali paeiti, skauda gal g.gif nepatogūs g.gif supaisys kas ten doh.gif )

patarimas, mankštelės, kurias darėt jau, masažai, basai lakstyti po pievutę, po žvyriuką, svarbu kad tik šukių nebūtų, plaukioti. ir dar ką mes darom tai kai maudosi vonioje įberiu jūros druskos, joje gausu įvairių mineralų, nežinau kokiu principu ji veikia, bet kaip aiškino ortopedas tai tiesioginiai vitaminai raumenukam mirksiukas.gif (tarp kitko po isimaudymo negali nuplauti,isimaude trauki is vandens tik nusluostai ir vsio, ir buna visa suri biggrin.gif )
na ką dar, žiemą gėrėm žuvies taukus, kad tvirtėtų raumenukai, vasarą jos gerti nereikia, nes tų pačių vitaminų gaunam per saulutę mirksiukas.gif
daugiau kokių patarimų niekas ir nebeduos, nes mes "perėjom" tuo klausimu visus gydytojus, ir viską ką sužinojau parašiau savais žodžiais
va dar ką prisiminiau, ortopedas sakė, kad nevaikščioti super ilgų distancijų, tegu vaikas žaidžia kieme laksto kiek tik nori, (čia būtent tom mamos, kurios kaip išeina su vaiku pasivaikščioti ir eina iena , eina eina be sustojimo biggrin.gif ) ir sakė labai gerai lipti laiptais daug.
sutrumpintai:
1.mankšta
2.masažai
3.žuvies taukai
4.kuo daugiau basai
5.batukai pilna užkulne
6.jūros druskos vonios
Atsakyti
O mums ortopedas uždraudė basomis.
Tik su ortopediniais batukais sad.gif
Atsakyti

na taip, jei namuose, tai su batukais būtinai, nors mano panikė basa ir namie unsure.gif bet lauke, jei kaime kokiam tai tik basai, aišku jei ne šalta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastė @ 2005 08 23, 14:49)
Kinezoterapiaute, pas kuria lankomes su dukryte, sakė kad X ir O formos kojyčių formą galima istaisyti, kad tokią forma įtakoja nevienodas raumenų tonusas vidinėse ir išorinėse šlaunyciu dalyse. Labai padeda arba net visiškai ištaiso masazai + baseinas.



o čia Vilniuje gydytoja?
jei taip, parašyk kaip ją rasti 4u.gif

perduočiau savo broliui smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas esate susidūrę, mano sūnui greit treji, ir jam formuojasi X formos kojytės, chirurgė sakė nėra dar blogai, vaikas gali išaugti, bet man labai neramu. Skyrė mums masažą ir mankštą, bet nemanau, kad mankšta jam padėjo, nes nelabai dar gaunasi pakartoti pratimus. O masažuoti liepė ir namuose, bet kad sumažėtų, nepastebėjau.
Tokių kojyčių forma darosi, kai vaikas sėdi atsiklaupęs ir užpakaliuką padėjęs, ant žemės. Taip sėdėti neleidžiu, vis kontroliuoju, bet ar tai vienintelė priežastis? g.gif
Patarkit, jei kas turėjote tokią problemą, kaip išvengti?
Atsakyti