Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė ir bausmė

neisiziuriu sio filmo dar, bet tikiu kad issiziuresiu kaip UM ir Atpilda...kas labiausiai uzknisa filmavimo stilius doh.gif kameros drebinimas ir veido pritraukimas atitraukimas ir t.t per sekunde doh.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 03 21, 18:54)
schmoll.gif jokiu būdu, Ezelis-pats pačiausias wub.gif o Savaš man gražus tik iš veido ax.gif mano skoniui jo figūra kažkokia sustumta,ūgio trūksta...

drinks_cheers.gif viskuo gražus buvo,tikrai pats pačiausias wub.gif

Dievaži, kaip smagu, kad visų skoniai skirtingi. Aš vis pažiūriu į tą Kenan Imirzalioglu ir galvoju kaip jis toks baisus gali būti toks populiarus cool.gif
Atsakyti
QUOTE
nu atsiprasau, as neskaitau, tai kodel turiu matyt kas ka i prieki raso, as nenoriu zinot kas bus, o jei jus norit, tai geltoninkit, nemokat, nesugebat-tada ir nerasinekit kas bus i prieki, vistiek beziuredamos suzinosit..
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
net ir tokie parašymai- vėliau išgražės,bet tik pabaigoj ir t.,apie bet kokiąateijį yik geltonai ir PSIO
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amapatria: 21 kovo 2014 - 21:12
QUOTE(Milagra @ 2014 03 21, 21:54)
Dievaži, kaip smagu, kad visų skoniai skirtingi. Aš vis pažiūriu į tą Kenan Imirzalioglu ir galvoju kaip jis toks baisus gali būti toks populiarus  cool.gif

lotuliukas.gif nes geras aktorius, nes vyriskas labai - eisena, laikysena, manieros..o akys akys..,kiek daug pasako..kai tokia visuma, nei veido grozio nebereikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Baružėlė @ 2014 03 21, 21:04)
Man su laiku truputį neaišku tame seriale biggrin.gif tik rodo , kad tariasi dėl susitiko su ta reklamos firma, kad tik greičiau tą savo mylimąją pamatytų, o paskui rodo, kad jau ta su pilvu ir tuoj gimdys blink.gif tai kokia čia ta meilė? pakabuko iš rankų nepaleidžia, vis svaigsta, kad tik greičiau ją pamatyt, o sužinojęs, kas ji, kur dirba nieko nedaro... blink.gif

Sitas ir man pasirode labai keistai blink.gif
Dar tas mazasis broliukas "gerulis", tik iseina is namu ir skiautere pasistato cool.gif
Atsakyti
QUOTE(sermuksnelis @ 2014 03 21, 22:53)
.kas labiausiai uzknisa filmavimo stilius doh.gif kameros drebinimas


Aha, tas kameros drebinimas labai uzknisa doh.gif

O del laiko as ir pagalvojau tai, kai parode gale ja jau su tokiu dideliu pilvu. Bet gal po to paaiskes, kodel jis taip ilgai jos nesusirado g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amatevi: 21 kovo 2014 - 22:18
Paziurejau google Jesamin nuotraukas. Nu vis tiek nesimpatiska schmoll.gif Jos veidas toks nuveses, kakta suraukta, atrodo kaip susiraukus pastoviai. O ten kur grazi, tai vis tiek liudna unsure.gif

Perziurejau visus aktorius ir net kaip klano vadeive jaunysteje atrode tongue.gif
Atsakyti
as fb apziurejau,tai Jesemin(March 26, 1976-37metu) vyresne uz Savasa(April 13, 1979 (age 34)).Uztat taip ir ziuris,o dar tie plaukai.Greiciau susitvarkytu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SpriNta @ 2014 03 21, 23:50)
as fb apziurejau,tai Jesemin(March 26, 1976-37metu) vyresne uz Savasa(April 13, 1979 (age 34)).Uztat taip ir ziuris,o dar tie plaukai.Greiciau susitvarkytu doh.gif


Ir filme matosi, kad veiksmas vyksta ne su 18-meciais. Keistai atrodo moteris laukdama vestuviu, gi ne 18, o jau link 30. Turiu omeny, kad jos personazas tikrai kokiu 27m.
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 21, 13:54)
Dievaži, kaip smagu, kad visų skoniai skirtingi. Aš vis pažiūriu į tą Kenan Imirzalioglu ir galvoju kaip jis toks baisus gali būti toks populiarus  cool.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif man jis irgi, nei gražus, nei charizmos jokios ir manęs kaip aktorius neįtikina, kažkoks vaškiniu veidu, kaip botokso prisivaręs... Gal akys daugiau pasakytų, bet irgi kaip čiukčiaus... Na dėl skonio nesiginčijama...

Kaip kažkada sakiau, ir Savašas nera mano akim gražuolis, bet aktorius vaidinantį šį personažą, kažkokį šarmą savyje turi, kuris traukia...
Papildyta:
QUOTE(vemvet @ 2014 03 21, 17:00)
Ir filme matosi, kad veiksmas vyksta ne su 18-meciais. Keistai atrodo moteris laukdama vestuviu, gi ne 18, o jau link 30. Turiu omeny, kad jos personazas tikrai kokiu 27m.

Hmmm... Man tai kažkaip tas neužkliuvo... Net nepagalvojau apie tai...Man jau nebenormalu kai 18-25 ženijasi lotuliukas.gif Nors iš tiesų, kažkaip toks stereotipas gal ir yra kad turkų vyras turėtų būti vyresnis, o mergina nemažai jaunesnė.... Bet gal užtat tai ir parodyta, tipo kaimo mergina Čiček gana jauna, o štai miestietė Jasmin neskubanti ištekėti...
Atsakyti
QUOTE(Baružėlė @ 2014 03 21, 21:04)
Man su laiku truputį neaišku tame seriale biggrin.gif tik rodo , kad tariasi dėl susitiko su ta reklamos firma, kad tik greičiau tą savo mylimąją pamatytų, o paskui rodo, kad jau ta su pilvu ir tuoj gimdys blink.gif tai kokia čia ta meilė? pakabuko iš rankų nepaleidžia, vis svaigsta, kad tik greičiau ją pamatyt, o sužinojęs, kas ji, kur dirba nieko nedaro...

Del to laiko, tai net nezinau kaip cia rasyt, geltonint ar ne g.gif

Jasmin norejo pasakyti tiesa Bora apie sav0 nestuma, gi sake, kad jei jis ja myli, sutiks buti tevu jos vaikui, bet uztikusi jo namuose ta manekene, pabego ir is Stambulo, ir is firmos nusivylusi visais vyrais. Kodel Savasas jos nerado? Gi sake, kad Xlarge gaus reklamos uzsakyma tik tada, jei su jais dirbs Jasmin. Bet ji pabego, todel niekas nezino kur ji yra, todel ir Savasas jos nerado.
Atsakyti
O man dar zinot kas uzkliuvo, na neuzkliuvo, bet net juokas paime, kai Dzemas tai Savaso draugei meile prisiekinejo, kad myli ir myles ja amzinai biggrin.gif mates du kartus, is tu dvieju net normaliai nebendraves, trecia karta jau meile prisiekineja amzina biggrin.gif tai mintyse juokiausi ir galvojau nu parodytas tikras turkas lotuliukas.gif
Atsakyti