Įkraunama...
Įkraunama...

Ar esat maiste radusios kirmėlių?

Apklausa: Ar paskutiniu metu radote kirmelių pirktuose produktuose? (169 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveikos. PRieš mėnesį atradau kelias kirmelytes spintelėje. Išsiaiškinus supratau, kad jos atsirado iš žirnių, kurie ilgokai užsigulėjo pas mane.. išmečiau tą pokelį ir bėdos lyg nebuvo. tačiau šiandien pirkau tinginio iš parduotuvės. buvo KEISTAS skonis,bet valgomas. likus keliems gabaliukams, sugalvojau apžiūrėt iš arčiau jį ir pamačiau vėl tokias baltas kirmėlytes.. vos neapsivėmiau :S žiauriai supykau. Atsiminiau, kad būna kartais portaluose žmonės ideda nuotraukas su tokiom rastom kirmelytėm maiste. tai pasidarė įdomu, ar jūs esat tokių radusios ir kokiame maiste? išvis iš kur jos? anskčiau to nesu mačius tikrai..
Atsakyti
Ivairiai buna, jeigu galiojimo data tinkama, reiketu skambinti platintojams arba gamintojams ir pareiksti skunda. Labiau apsimoka skambinti platintojams(pvz.Iki, Maxima,Norfa ir t.t) tada platintojas gali atsisakyti gamintojo produkcijos, o tai jiems, kaip zinia, dideli nuostoliai. Na o jei galiojimo data netinkama..Pati suprantate smile.gif Man asmeniskai neteko maiste aptikti tokiu dalyku, bet teko dirbti imoneje, kurioje tokie dalykai vykdavo tad... unsure.gif
Atsakyti
Vaikystej esu radus kirmeliu ilgai laikytuose saldainiuose.Siuo metu perku tik tiek kiek reikia,nieko nekaupiu,todel jokiu gyviu neatrandu.Kiek zinau,nuo blogai uzlaikomu kruopu net kandys dauginasi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 11 27, 01:58)
Sveikos. PRieš mėnesį atradau kelias kirmelytes spintelėje. Išsiaiškinus supratau, kad jos atsirado iš žirnių, kurie ilgokai užsigulėjo pas mane.. išmečiau tą pokelį ir bėdos lyg nebuvo. tačiau šiandien pirkau tinginio iš parduotuvės. buvo KEISTAS skonis,bet valgomas. likus keliems gabaliukams, sugalvojau apžiūrėt iš arčiau jį ir pamačiau vėl tokias baltas kirmėlytes.. vos neapsivėmiau


reikia gerai apziureti spintele.
Tai tikriausiai kirvarpos.
Buna taip, kad jei spintelese tampa salta, jos lenda ziemoti i maisto produktus.
O pavasari is ju issirita juodi drugeliai.
Atsakyti
Nereikia visuomet kaltinti gamintojų/platintojų, o pagalvoti, kaip ir kiek laikėte nupirktą maistą...

QUOTE(blondinas Nr.253 @ 2010 11 28, 10:56)
O pavasari is ju issirita juodi drugeliai.


Gerai, kad ne šikšnosparniai kokie tongue.gif šįkart nevykusiai pajuokavot doh.gif
Atsakyti
Kai dar lankiau vidurine klasioke buvo maiste radus didziule kirmele.. Nenuostabu kazkodel, ten ko tik nepasitaikydavo doh.gif Gerime budavo galima rasti vaisiniu museliu o cepelinuose viena kita plauka biggrin.gif Jei laukdavai eilej prie kasos galejai pasiziureti kaip 'svariai' gaminami sniceliai ar maltinukai . Fu! doh.gif Visi pasivaipydavo apkalbedavo, bet kazkodel vistiek eidavo kiekviena diena valgyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NamDa @ 2010 11 28, 22:39)

Gerai, kad ne šikšnosparniai kokie  tongue.gif  šįkart nevykusiai pajuokavot  doh.gif


oi oi.
Nu suklydau. Ne drugeliai.. vabalai.
Koks skirtumas. Esme ne kirmelese, o maiste.
Jei medi gerai apdirbsim antiseptiku, nebus ne vienos kirvarpos, bet tai bus labai nuodingas medis. Kuris prie aukstesniu temperaturu skleis nuodingas medziagas.
Tas pats ir su maistu.
Jei saldainyje yra kirminai, reiskiasi tai ekologiskas saldainis.

O tiem, kas vemia nuo kirminu, galiu pasakyt, kad lervos yra labai sveikas maistas.
Ir stai kodel.
Koki maista valgo kiaules, vistos, zuvys?
-Jovala is sintetinio kombikormo, kirmeles, vabalus.
Dabar koki maista valgo lervos?
-Lervos, gerbiamieji, valgo :sokolada, mesa, duona, geria piena...
Tai jus ***.. tupagalviai ir pagalvokit ka sveikiau valgyt...


Atsakyti
Radus tokiu dalyku nesu,bet mazu vabaliuku kazkada radau,grikiai buvo uzsistoveje,ziuriu visa dezute aplipusi,bet susitvarkiau visur ir nieko po siai dienai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pukuotukas14 @ 2010 11 29, 12:49)
ziuriu visa dezute aplipusi,bet susitvarkiau visur ir nieko po siai dienai  thumbup.gif


as irgi nemegstu tvarkytis.
Atsakyti
Tai yra kandys, jų viena forma yra juodi drugeliai, o kita forma yra kirminai maiste. Žmonės kažkodėl klaidingai mano, kad kandys tik drabužius ėda. Ir labai didelė nelaimė, jeigu pas jus namie jų yra. Neįmanoma niekaip išnaikinti, nes viską išmetus, viską išplovus vėl greit atsiranda. Atrodo, kad tai net nėra vieno buto, o viso namo problema. Vienintelis išsigelbėjimas yra nelaikyti namie maisto produktų, nusipirkus suvartoti per kelias dienas. Aš esu radus net šokolade, parsivežiau, pasidėjau į spintelę, ir greit atsirado kirmėlių.
Atsakyti
bet čia tikrai ne tas atvejis, kai užsistovėjo maiste, nes aš tiesiog nusipirkau tinginio iš parduotuvės ir iškart valgiau. o tinginys gi supakuotas buvo.. kaip ten pateko? vadinas konditerijos kepykloje nesilaikoma higienos ane? ojezau.. o mintis, kad iš jų išsiris gražus drugelis - manęs visai nenuteikia teigiamai :S
Atsakyti
Neteko... blink.gif
Atsakyti