Įkraunama...
Įkraunama...

" cipciuko receptai "

Cipciuk!!!!Pagaliau ir as suradau jus su jusu puikia temele!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Paskutinis tortas is koju verciantis,bet kadangi ne tinginiams,tai liksiu be jo cry.gif
Einu dar paverksiu,jau ir taip siandien nuotaikos nera cray.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 08, 17:51)
Tortas  " PRINCAS  REGENTAS "

user posted image Koks tortas
Atsakyti
Labai sauni temuke thumbup.gif . Cipsiuk, jau nuo rudens paskaitineju tavo receptukus ir groziuosi tavo kepiniais, bet tik siandien nusprendziau parasyti. Net nesitiki, kad tiek daug ivairiu tortuku galima prikepti ir taip daznai... Kasdien vis po nauja nuotraukele. Saunuole tu musu!!!! Sveikinimai dideliausi 4u.gif . Laukiu kol vaikiukai pasveiks, tada teks pradeti ir man bandyti tavuosius receptukus.
Atsakyti
Cipciuk, tortas neraliai grazus, o jau skonis ir puikus(turputi paragavau per ekrana blush2.gif ) gelytes atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 01 08, 18:26)
Cipciuk!!!!Pagaliau ir as suradau jus su jusu puikia temele!!!! 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Paskutinis tortas is koju verciantis,bet kadangi ne tinginiams,tai liksiu be jo cry.gif
Einu dar paverksiu,jau ir taip siandien nuotaikos nera cray.gif


Sveikutė Daividuk biggrin.gif : .....aš čia .....mane išprievartavo moteros lotuliukas.gif lotuliukas.gif .....sakė " kurk , ir baikta ".....tai dabar didžiulę atsakomybę turiu blush2.gif

Šis tortas tokioms , kurios čia susirinkusios ......visoms forumietėms 4u.gif

( Ta proga dadėsiu dėl naujojo torto .....nelaikykite jo šaldytuve schmoll.gif .......jis toks skanus kambario tmp...... wub.gif wub.gif wub.gif ) kaip pūkelis wub.gif ( kaži , kaip ta viena bala atgal dadėti rolleyes.gif ).


Masiania .....imk gabalėli , kiba man gaila mirksiukas.gif

Praeiviene ....greičiau gydyk savo vaikiukus .....daug jiems sveikatėlės 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras. 4u.gif

Jau senokai skaitinėju šią temą ir stebiuosi, kaip gražiai jūs visos kepate.
Norėjau paklausti, gal kuri žinote Torto „Naktelė“ receptą. Būčiau labai dėkinga. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura777 @ 2009 01 08, 19:52)
Labas vakaras. 4u.gif

Jau senokai skaitinėju šią temą ir stebiuosi, kaip gražiai jūs visos kepate.
Norėjau paklausti, gal kuri žinote Torto „Naktelė“ receptą. Būčiau labai dėkinga. smile.gif


Nebandei paguglinti ? smile.gif
Atsakyti
cipciukas vis grazesnius tortus mums parodo. Uzkretei mus kepimo manija biggrin.gif aciu cipciuk uz visas atskleistas kepimo paslaptis.
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 08, 21:38)
Nebandei paguglinti ? smile.gif


Bandžiau, yra vienas, bet ten su sausainiais. Tai ne tas.
Ir dar nerandu Advokato recepto niekur verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 08, 17:51)
Tortas  " PRINCAS  REGENTAS "


Cipciuk, kaip visada - NUOSTABU wub.gif wub.gif wub.gif Kad skanu - net neabejoju wub.gif

Laura777, o "Naktelė" ar tik nebus kažkas panašaus tik kitokiu pavadinimu kaip tortas Otelas (čia jo gamybos fotkės) arba į tortą "Juodasis princas. Čia labai panašūs receptai - kaip pavadinsi taip nepagadinsi lotuliukas.gif O gal čia dar koks kitas tortas mastau.gif
Atsakyti
Man tai Naktele asocijuojasi su pyragu (sokoladinis biskvitas, grietininis kremas) g.gif Ar vel kazka painioju? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura777 @ 2009 01 08, 20:51)
Bandžiau, yra vienas, bet ten su sausainiais. Tai ne tas.
Ir dar nerandu Advokato recepto niekur verysad.gif


Aš radau ....." Naktelę " ....kakaviniai biskvitai pertepti plakta parūgštinta grietinėle " Bijoloje " .....ar toks buvo ??? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cipciukas: 08 sausio 2009 - 23:08