Įkraunama...
Įkraunama...

Ikimokyklinukų užsiėmimai Kaune

QUOTE(Atlantida @ 2010 10 15, 20:31)
Mes mielai lankytume, bet jos nevyksta, nes pora zmoniu truksta, kad susidarytu grupe. Registruokites, gal tik jusu ir truksta... biggrin.gif
Mes irgi i priesmokyklinukus noretume.
Siaip ten turetu but gerai, apie KTKC burelius girdejau tik gerus atsiliepimus. Kad ten dirba profesionalai, ugdomos tikros vertybes ir pan.

Priešmokyklinukus rengia Zuikio Puikio mokyklėlė , tik atrodo neturi jau vietos.Ten ką veikti rytais turi ir 1-2 bei 2-3m. vaikučiai.www.zuikiopuikio.lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grožis @ 2010 10 17, 17:49)
Priešmokyklinukus rengia Zuikio Puikio mokyklėlė , tik atrodo neturi jau vietos.Ten ką veikti rytais turi ir 1-2 bei 2-3m. vaikučiai.www.zuikiopuikio.lt 4u.gif


Tai vat, o mes tik sestadieniais galetume...
mirksiukas.gif
Atsakyti
labukas. Mano dukrytė eina i mokykla jau nuo 4,5 metų, ten vaikus mokina piešti, kopijuoti piešinukus. ir t.t. Ir jai labai patinka. thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DijaD @ 2010 09 24, 09:08)
Yra kur specialiai tokius mažius treniruoja, bet ten jų nemoko muštis. Kiek man pasakojo, tai visokius pratimus daro, tokia kaip ir meditacija gaunasi. Aišku, turbūt daug kas priklauso nuo trenerio. Bet manau, kad pabandysim vest savo pyplį  smile.gif Nes treneris sakė, jog reikia atvesti vaiką ir po kelių treniruočių pasakys ar vaikas gali sportuot, ar jam dar reiks kokius metus paaugt ir vėl bandyt. O šiaip treniruoja daug kur, googlėj pilna nuorodų. Tik daug kur parašyta, kad nuo 6 metų, bet šiaip priima ir mažesnius. Reikia tik tartis  4u.gif



gal pasufleruotumet kur 5m berniuka priiima i karate?
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2010 11 03, 09:15)
gal pasufleruotumet kur 5m berniuka priiima i karate?


Nuveskit i http://www.shotokan.lt/samurajus/
Kiek zinau ten yra panasiu maziu grupe
Atsakyti
QUOTE(skyler @ 2010 09 14, 16:08)
Linksmas anglų kalbos pamokėles su žaidimais ir muzika 4-7 metų vaikučiams organizuoja Kindermusik mokyklėlė  4u.gif


Anglų kalbos muzikines pamokėles organizuoja ir Zuikio Puikio mokyklėlė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2010 08 26, 10:00)
As ieskau kokios mokykleles- burelio 2 m vaikui. O kazi tokio amziaus vaikui jau buna koks uzsiemimas, kad pvz kokias 45 min, bet jau be tevu su juo uzsiima?
as esu ten porai val palikus savo vaika. beje tai buvo pirmas (ir kol kas vienintelis smile.gif )kartas kai isvis buvo palikta atskirai nuo tevu. Tai jai labai patiko, sake kad neverke. Nors as pati issiskiriant norejau pabliauti biggrin.gif Ir dar paskui per tas 2 val skambinau jiem kokius 3 kartu paklausti ar nereikia man parbegti  doh.gif  Siaip ten yra aukletoja ir dar administratore. patalpa uzrakinama, kad vaikutis neisbegtu. As kelis sykius ten anksciau buvau uzejus, tai vaikiukai visad atrodydavo uzimti- ar tai valgo, ar tai piesia, ar tai zaidzia.

Ar radot burelį?
Aš ieškau 3m., vaikui rolleyes.gif
Atsakyti
Neseniai uzmaciau, kad kudikiams vyksta Yamaha muzikos mokyklele. Gal kas lankotes- lanketes siose pamokose? kokie atsiliepimai? kokios kainos?
Atsakyti
sveiki, mus domina bureliai berniukui nuo 5 metuku , noreciau kad kaska lankytu nes yra labai aktyvus bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ^Braškytė^: 17 lapkričio 2010 - 12:57
Mano mergyte labai megsta dainuoti ir sokti...gal zinote, ar yra Kaune keliu valandu uzsiemimai vaikams nuo 2m. ?
Atsakyti
QUOTE(AdidA @ 2010 11 17, 14:22)
Mano mergyte labai megsta dainuoti ir sokti...gal zinote, ar yra Kaune keliu valandu uzsiemimai vaikams nuo 2m. ?


Muzikiniai uzsiemimai vyksta Yamahos mokyklelei Cia nuoroda
O sokiu pamokeliu ir as ieskojau, bet niekur neradau schmoll.gif
Atsakyti
Yra Zuikio Puikio mokyklele. Tai ne dainu ir sokiu studija, bet vaikuciai su mamytem ten ir dainuoja, ir soka, ir zaidzia. Vedziau ten 1,5 mergaite, tikrai patiko. Daineliu visokiu ismoko, zaidimu-daineliu, kuriuos galima ir namie zaisti su vaiku 4u.gif
Atsakyti