Įkraunama...
Įkraunama...

Galway

Na va gal ir daugiau mamyciu ir ne tik atsiras is galway...o tai lietuviu cia man atrodo nemazai yra...
Atsakyti
as gyvenu paciam galway,knocknacaroje,kolkas neveikiu nieko,tik dukryte auginu,siaip esu kirpeja flirt.gif jau pradedu pasiilgti darbo smile.gif o ka jus veikiat?kuom uzsiimat?
Atsakyti
Sveikos, Galway merginos clap.gif
Aciu angelaitei uz nuoroda, o matai paciai nedasuto pasiziuret

Na ziuriu, jog cia sunkiai stumiasi temuke, bet gal atgaivinsim biggrin.gif

Siga, sakai kirpeja esi bigsmile.gif Gal galeciau i klientes prisiprasyt, nes taip baisiai lt nukirpo tai dabar reik, kad kas pataisytu, bent kiek imanoma. ax.gif
Na begu liuliuko. Labanakt visoms rolleyes.gif
Atsakyti
Yahoooo pagaliau temute atsigavineja mirksiukas.gif
Niu ka musu jau keletas galime ir meetintis po biskiuka jau
Kaip faina kirpeja turim jau ir dat ta kuri pasiilgus darbo blush2.gif Jei ne paslaptis kokiam salone dirbai?
Atsakyti
kaip saunu!!! gaivinkim gaivinkim tema... ieskom draugiu thumbup.gif
MB airis, vaikuciu savo neturiu dar... jis turi du sunelius, kurie savaitgaliais mus aplanko... savu irgi noreciau greitu laiku, nes jau greitai 24 metai man bus... blush2.gif baigiau Turizmo ir Viesbuciu vadyba lietuvoje... dirbau airijoje viesbuciuose, bet kadangi dabar krize - tai dirbu knygu parduotuveje Oranmore... ax.gif va... Baigusi esu muzikos mokykla Panevezyje, tai jei kas nori pasimokyti groti/dainuoti - kreipkites blush2.gif mokiausi groti kanklemis, klasikine gitara ir pianinu... mano mama muzikos mokytoja - taip kad patirties turiu thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, gaivinam, gaivinam tema, nu negi tokiam mieste tiek mazai musu rolleyes.gif
QUOTE([fillette] @ 2010 01 14, 17:24)
kaip saunu!!! gaivinkim gaivinkim tema... ieskom draugiu  thumbup.gif 
MB airis, vaikuciu savo neturiu dar... jis turi du sunelius, kurie savaitgaliais mus aplanko... savu irgi noreciau greitu laiku, nes jau greitai 24 metai man bus...  blush2.gif baigiau Turizmo ir Viesbuciu vadyba lietuvoje... dirbau airijoje viesbuciuose, bet kadangi dabar krize - tai dirbu knygu parduotuveje Oranmore...  ax.gif va... Baigusi esu muzikos mokykla Panevezyje, tai jei kas nori pasimokyti groti/dainuoti - kreipkites  blush2.gif mokiausi groti kanklemis, klasikine gitara ir pianinu... mano mama muzikos mokytoja - taip kad patirties turiu  thumbup.gif

bigsmile.gif Mano ta pati specialybe. O kokio tipo darbus cia dirbai viesbuciuos? deja cia nedirbau pagal spec, tik lietuvoj po studiju teko. Vel noreciau receptioniste dirbt rolleyes.gif
Na tave tada tikrai esu macius darbe, nes irgi Oranmore gyvenam. O kas liecia muzikavima, tai galesit kada su MB sugrot gitarom, pamises jis del ju. ax.gif
O kokiam rajone gyveni? Ziuriu nemazai ciamusu is Oranmres, ir netoli jos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(necka @ 2010 01 14, 16:57)
<...>O kokio tipo darbus cia dirbai viesbuciuos? deja cia nedirbau pagal spec, tik lietuvoj po studiju teko.  Vel noreciau receptioniste dirbt  rolleyes.gif Na tave tada tikrai esu macius darbe, nes irgi Oranmore gyvenam. O kas liecia muzikavima, tai galesit kada su MB sugrot gitarom, pamises jis del ju. ax.gif O kokiam rajone gyveni? Ziuriu nemazai ciamusu  is Oranmres, ir netoli jos  smile.gif

as airijoj atsiradau per Kauno kolegija, nes mane atsiunte i Clarenbridge atlikti praktika viesbutyje - tai dirbau padaveja pradziai... taip savo drauga radau blush2.gif O TB airis ar lietuvis? ax.gif taip ir likau cia, tik skraidydavau i mokslus... ir dirbau toliau receptionist... tik paskui kai daug viesbuciu pradejo uzsidarineti ziemai... radau darba kita ir dziaugiuosi thumbup.gif gyvenam Clochoge bigsmile.gif o jus?
Atsakyti
QUOTE([fillette] @ 2010 01 15, 22:25)
as airijoj atsiradau per Kauno kolegija, nes mane atsiunte i Clarenbridge atlikti praktika viesbutyje - tai dirbau padaveja pradziai... taip savo drauga radau  blush2.gif  O TB airis ar lietuvis?  ax.gif taip ir likau cia, tik skraidydavau i mokslus... ir dirbau toliau receptionist... tik paskui kai daug viesbuciu pradejo uzsidarineti ziemai... radau darba kita ir dziaugiuosi  thumbup.gif gyvenam Clochoge  bigsmile.gif o jus?

na mano MB lietuvis. Esam cia jau sesti metai, Galway jau trys metus, pries tai blaskemes po Airija, kol isitvirtinom, todel ir darbai daznai keisdavosi. MB offisas Clarenbridge, o mes gyvenam Oranmoreje.Tai tapai meiles emigrante mirksiukas.gif Ar buvo kokiu kulturos skirtumu? Gal pripratinai SB prie lietuviskos virtuves?
Atsakyti
QUOTE(necka @ 2010 01 16, 18:57)
na mano MB lietuvis. Esam cia jau sesti metai, Galway jau trys metus, pries tai blaskemes po Airija, kol isitvirtinom, todel ir darbai daznai keisdavosi. MB offisas Clarenbridge, o mes gyvenam Oranmoreje.Tai tapai meiles emigrante  mirksiukas.gif Ar buvo kokiu kulturos skirtumu? Gal pripratinai SB prie lietuviskos virtuves?

aha... visai atsitiktinai patapau meiles emigrante blush2.gif buvo dvejoniu priesskrendant i praktika, bet tai man buvo graziausia vasara bigsmile.gif
kulturos skirtumai nelabai jauciasi... gal tik pradzioje buvo - del ejimo i barus vos ne kiekviena savaitgali + susitikti su draugais... kazkaip lietuvoje barai nelabai populiarus, tai gal del to tas... man per kaledas nepatinka kalakutas cia, tai vienus metus darom kalakuta, o kitus - anti arba zasi (lietuviskai) biggrin.gif kuciu jie cia neturi - bet man MB paruosia vakariene kazka su zuvim per 24 gruodzio (jis virejas) ax.gif prisitaikom, taip sakant mirksiukas.gif jam cepelinai patinka kartais, bet daug nesuvalgo... karbonadus megsta ir marinuoju mesyte kartais... kugeli kepiau - tai nepatiko, nes jam keista, kaip galima taip bulves valgyt ir dar su grietine doh.gif lotuliukas.gif
man patinka oranmore - visur patogu is cia vaziuoti thumbup.gif kur tu darbuojiesi ir TB? tavo mergyte cia gime? as galvoju tvarkytis skiepus ir kazka planuoti ateiciai taip pat wub.gif
Atsakyti
kirptis?prasom prasom smile.gif as siaip galway nedirbau,nes cia atsikraustem tik pries pat gimdyma,siaip dirbau Dubline pas toki geju,buvau menedzere jo,bet neduok dieve toks bosas... o siaip beveik visa laika airijoj dirbau peter mark salone sligo.
smagu,ziuriu galway mergaites atsigaunam smile.gif
Papildyta:
o be to,kad esu kirpeja,tai dar ir muzikante kazkada buvau smile.gif) visos kazka bendro turim smile.gif mokiausi piannu groti daugiau nei 10 metu,net i konservatorija buvau istojus,bet nepatiko,taigi nusprendziau keisti profesija ir daryti tai,kas man labai patinka thumbup.gif
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*siga* @ 2010 01 16, 19:54)
<...> o be to,kad esu kirpeja,tai dar ir muzikante kazkada buvau smile.gif) visos kazka bendro turim smile.gif mokiausi piannu groti daugiau nei 10 metu<...>

nu va ziurek subursim dar kokia grupe mes cia kadanors muzikine thumbup.gif
jei gali, papasakok placiau, kaip sekesi gimdyti Airijoje... mane labai domina kas kiek kainuoja ir siaip viskas nuo a iki z blush2.gif
Atsakyti
QUOTE([fillette] @ 2010 01 16, 20:31)
1.man patinka oranmore - visur patogu is cia vaziuoti  thumbup.gif
2. kur tu darbuojiesi ir TB? tavo mergyte cia gime? as galvoju tvarkytis skiepus ir kazka planuoti ateiciai taip pat  wub.gif

1. drinks_cheers.gif mums irgi oranmorej patinka nors net nezinau kodel biggrin.gif
2. As tai dabar auginu dukriuka, ir sedziu namie. O MB dirba su priesgaisrinem ir apsaugos sistemom. O gimdziau cia, Galway, ir labai esu patenkinta, antra irgi cia noreciau gimdyti. O kokius skieous tu nori tvarkytis? Oi tai lauksim leliuko biggrin.gif

QUOTE(*siga* @ 2010 01 16, 20:54)
kirptis?prasom prasom smile.gif
smagu,ziuriu galway mergaites atsigaunam smile.gif
mokiausi piannu groti daugiau nei 10 metu,net i konservatorija buvau istojus,bet nepatiko,taigi nusprendziau keisti profesija ir daryti tai,kas man labai patinka  thumbup.gif

Tikrai bigsmile.gif galesi apkirpt? thumbup.gif susiderinsim per AZ. o.k?

QUOTE([fillette] @ 2010 01 17, 00:14)
nu va ziurek subursim dar kokia grupe mes cia kadanors muzikine thumbup.gif
jei gali, papasakok placiau, kaip sekesi gimdyti Airijoje... mane labai domina kas kiek kainuoja ir siaip viskas nuo a iki z  blush2.gif

Pasikvieskit ir mane paklausyt jusu mirksiukas.gif O apie gimdyma pasipasakosiu ir as, nors ir ne man klausimas. ax.gif Visu pirma cia tau niekas nekainuos nuo pat nestumo pradzios, jei bent vienas dirbantis esat. Tik uz pirma vizita pas GP gali reiket susimoketi, o paskui visi vizitai ir gimdymas, ir po gimdymo iki 6 sav vaikui-nemokamai. O pats gimdymas paliko gan malonius prisiminimus, nes gimdziau su prie nuostabios akuseres, kuri net pasibaigus jos pamainai, pries eidama namo, atejo i gimdykla, apkabino ir palinkejo sekmes auginant leliu.Gimdziau su epidiuru, kuri gavau iskart kai tik paprasiau. Ir kai suveike tik pusei sono, o kita puse sono jutau vis dar, tik uzsiminiau ar taip turi but, tai iskart gavau dviguba doze, kad sedeciau rami biggrin.gif taip ir pagimdziau be skausmo. Nu net nezinau kas dar tave domintu, tu geriau klausk ir atsakysiu, o.k?


Na gal po truputi ir susibendrausim mes cia, ir nereikes laidoti temos 4u.gif Gal ir koki meeta suderinsim.
Atsakyti