Įkraunama...
Įkraunama...

Galway

QUOTE(angelaite24 @ 2012 05 22, 19:16)
Sveika as kerpuosi pas lenke, bet zinau viena lietuve headford rd jei reikia galiu nr atsiust

gal galetum atsiust numeri kirpejos buciau labai dekinga smile.gif o kurioje cia vietoi headford rd?
Atsakyti
Labas visoms mamytėms ir ne mamytėms smile.gif Birželio pabaigoje planuoju važiuoti pas savo draugą i Airiją, kaip tik dabar gausiu bendrosios praktikos slaugytojos diplomą, tačiau nėra labai gera mano anglų kalba ir darbo patirties dar kol kas neturiu, beto girdėjau, kad pirmiau reikia Airijoj įstotio į slaugytojų asociaciją. Gal kas žino kur galėčiau Galway rasiti darbelį bent pradžiai? gal kas žino ar kam reikia kokių senukų priežiūrai žmogaus? ar kokioj kavinėj? na žodžiu tiktų bet koks darbas smile.gif jei kas ką gali patart būčiau labai dėkinga smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cukraus_vata @ 2012 06 02, 11:14)
Labas visoms mamytėms ir ne mamytėms smile.gif Birželio pabaigoje planuoju važiuoti pas savo draugą i Airiją, kaip tik dabar gausiu bendrosios praktikos slaugytojos diplomą, tačiau nėra labai gera mano anglų kalba ir darbo patirties dar kol kas neturiu, beto girdėjau, kad pirmiau reikia Airijoj įstotio į slaugytojų asociaciją. Gal kas žino kur galėčiau Galway rasiti darbelį bent pradžiai? gal kas žino ar kam reikia kokių senukų priežiūrai žmogaus? ar kokioj kavinėj? na žodžiu tiktų bet koks darbas smile.gif jei kas ką gali patart būčiau labai dėkinga smile.gif  4u.gif

Sveika as gyvenu Galway ir dirbu sesele onkologinej klinikoj. Jei aglu kalba butu gera pasiulyciau keleta vietu del darbo smile.gif bet visdelto gali pabandyti... Parasyk man i pm savo skype arba faebooka.
Atsakyti
Sveikos mamytes, noreciau prie jusu prisijunkti jeigu jus dar cia esat... pirma karta nusprendziau cia parasyti nes labai truksta draugijos todel tikiuosi susirasti draugiu smile.gif
Atsakyti
sveikos, kaip suzinoti, kurioje mokykloje 7metei butu laisva vieta nuo sausio?
anglu moka, bet nekalba laisvai
Atsakyti
gal kas patarsit, kur man surast galway mamas facebooke? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes.reikia pagalbos.ieškau darbo Galway mieste fabrike ar viesbutyje .anglu kalba minimali.turiu patirties.esu dirbusi Dubline 1.5m. Sumokeciau.šiuo metu gyvenu lt
Atsakyti