Įkraunama...
Įkraunama...

Vakarų Londono būsimų ir esamų mamyčių pokalbiai

user posted image


PAVASARIO VĖJAS


Mudu abu burtų keliu pamažu
Nueisim tolimą tolimą kelią,
Ten kur lietus dangų remia,
Ir suskaičiuosim balsus kas prieš, o kas už,
Kad tik sugrįžtume šiandien į žemę,
Kur paryčiais, nešinas savo krepšiais,
Pilnais senų nesėkmių,
Ir lyg vieškelis rūškanu veidu,
Ir pavargęs gyvent, ir mylėt, ir budėti už du
Man sveikas protas pakilt vėl neleidžia.

O mes pričiupsim pavasario vėją
Ir patikrinsim, kur jam sparnai dygsta,
Pasijusim lengvai išprotėję,
Bet žinosime, kas čia teisus, o kas klysta.

Mudu abu burtų keliu pamažu
Viens paskui kitą vos spėjam
Ir kaip toj senoj karuselėj,
Ten, kur supas linksmai vaikų balsai,
Ir vasara spjauna prieš vėją.

(Autorius: Andrius Kaniava)


Pavasario vejas

user posted image
Atsakyti
Registruojuosi naujuose graziuose namukuose thumbup.gif Aciu statybininkei 4u.gif
Atsakyti
You are welcome! biggrin.gif
Pati 'pribaigiau' tema, tad teko ir nauja organizuoti.
Atsakyti
Labai grazi, pavasariska temos pradzia. Aciu. 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz troba.Ast_alaus, graziai atsinaujinai smile.gif
Mes megaujames oru,sia savaite meetui tikrai laiko nebus.Kita galeciau smile.gif
Atsakyti
Ast_alaus uz namucius 4u.gif

Jau ir as susiduriau su sveikatos sistema UK. Pries gerus 4men dariausi smear test ir tuo paciu keiciausi adresa. Aisku, adreso niekas nepakeite, atsakymu negavau. Dar su kazkuo persnekejau, kad jei bus blogi atsakymai, tai tikrai skambins, susiras. Uzvakar vedziau vaikas pas GP, galvoju uzsiregistruosiu pas gydytoja del nugaros skausmu, gal kokiu masazu israsys. Tai tuo paciu suzinojau, kad blogi smear test rezultatai ir niekas tiek laiko nesirupino man ju pranesti g.gif
Atsakyti
Palaikom Demante Kedyte, mitingai del pedofilijos skandalo Lietuvoje!!!

VOKIETIJOJE!!! 31-03-12 15val. Kölner Dom aiksteje;
AIRIJOJE sekmadienį 13 VAL. PRIE LT AMBASADOS DUBLINE;
LONDONE sestadieni 16val prie naujos ambasados;
ČIKAGOJE/Lemonte Pasaulio Lietuvių Centras, 14911 127th St, Lemont, IL sestadieni 12 valanda
Atsakyti
QUOTE(Perrin @ 2012 03 30, 14:39)
Tai tuo paciu suzinojau, kad blogi smear test rezultatai ir niekas tiek laiko nesirupino man ju pranesti  g.gif

Yra pakitimu?paskyre tas lazerines proceduras unsure.gif
As dar nescia budama pakeiciau gp, pakeiciau ligonineje..Dar po siai dienai jis islenda visai kitoj ligonineje ir kaip Ievos gp doh.gif Is vis mistika.
QUOTE(kaimyne @ 2012 03 30, 14:57)
Palaikom Demante Kedyte, mitingai del pedofilijos skandalo Lietuvoje!!!

Kaimyne, ne labas, nei atsiprasau, kad taip braunuosi cool.gif Tokie mitinguotojai sukaliojantys prie namu mazajai mergytei tik dar disesni stresa kelia..

Buvom Holland parke, visai butu smagu ten meetuka padaryti smile.gif Sia savaite aplankeme kruva p[arku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Terapankė @ 2012 03 30, 17:26)
Yra pakitimu?paskyre tas lazerines proceduras  unsure.gif
As dar nescia budama pakeiciau gp, pakeiciau ligonineje..Dar po siai dienai jis islenda visai kitoj ligonineje ir kaip Ievos gp  doh.gif  Is vis mistika.


Yra pakitimu, atsakymo negavau, snd dare nauja testa, bet vistiek paskyre lazerines proceduras. Kas tai per proceduros? Gal zinai? Lietuviskai nieko nerandu, rupi zinoti su kuo jos valgomos g.gif
Atsakyti
QUOTE(kaimyne @ 2012 03 30, 14:57)
Palaikom
Man atrodo kam norisi 'palaikyti', tas ras ka kaip ir kur cool.gif

QUOTE(Terapankė @ 2012 03 30, 15:26)
Buvom Holland parke, visai butu smagu ten meetuka padaryti  smile.gif  Sia savaite aplankeme kruva p[arku  thumbup.gif

Saunuoles jus! Man vis laiko trukumas doh.gif Gerai, kad vaikai kieme gali duotis... ax.gif

Perrin, reik manyt nieko rimta mirksiukas.gif
Atsakyti
Del mitingu, tai asmeniskai, labai nemegstu buti kieno nors puseje, vienus nuteisti, kitus isteisinti. Nebent yra galimybe isklausyti abi puses joms abiems dalyvaujant. O kai mazametis vaikas saukia neatiduokit manes mamai, nes ji atiduos mane pedofilams, tai ir durniui aisku, kad jis primokytas.

Ka planuojat per atostogas? As ruosiausi skristi i Ispanija pas drauge ir siais metais, bet dabar per ligas lieku, atsiduosiu tyrimams smile.gif

Atsakyti
Perrin, man asmeniskai neteko susidurti su tuo tyrimu,zinau is keliu draugiu tik..net nezinau kaip jis vadinasi, bet visoms viskas gerai, taip bus ir tau 4u.gif Maniski ir siais metais jau reikes daryti.
Nupirkau last minute i cbeebies live einam ryt biggrin.gif
Tiesa, kazkoks virusas sklando.Visa savaite nuo sestadienio buvau pusiau lavonelis,ciaudejau, perstejo akis, nosis..Net geriau antialerginiu, maniau ant pencijos biggrin.gif alergija isitaisiau.Vakar jau is vis prastai buvo, ..Siandien atsikeliau kaip nieko nebuve.Namie niekas neuzsikrete.Kalbejau su mamomis sake daug kam dabar yra,labai bjaurus schmoll.gif
LEKIU i lova, ryte i darba, parbegsiu pasiimt vaika i wembley leksim, sekmadieni vel i darba lotuliukas.gif zodziu gero savaitgalio visoms !
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terapankė: 31 kovo 2012 - 00:42