Įkraunama...
Įkraunama...

Vakarų Londono būsimų ir esamų mamyčių pokalbiai

Perrin, tikekimes, kad viskas bus gerai, nes, kaip kazkas jau minejo, mano pazistamai irgi taip buvo. Ir viskas baigesi gerai! 4u.gif

Orai vel vesta... Gaila.
O mes (vietines, Kingstono apylinkese gyvenancios mamytes) organizuojame toki priesvelykini susitikima. Renkames Bushy park jaunimo kavinukeje (nuo Kingstono tilto puses. Berods, Kings Field gate iejimas vadinasi).
Marginsime kiausinius, zada apsilankyti Velyku bobute, skanausime savo atnestu pyragu, na, ir siaip, tikekimes, kad oras leis vaikams pasizaisti zaidimu aiksteleje, esancioje prie pat kavinukes.
Jei kas nors norite prisijungti - maloniai kvieciame.
Planuojame apie 10.30 val. rinktis. Kavinuke pirmadieniais nedirba, bet mes busime ileistos i vidu. smile.gif
Atsakyti
labukas,

pas mus nelabai kas gero - maziuka dantukai kankina, dygsta kokie 3, o gal net visi 4 vienu metu doh.gif nelabai leidziasi, kad paziureciau ar patepciau... tris dienas temperatura pakilus buvo, paskui nukrito, sloga prasidejo, praeita nakti jau ir pakosejo. zodziu, asaru nemazai siom dienom, bet tikiuosi pagerejimo greitu laiku, nes dabar atrodo, kad kas vaika butu pakeites verysad.gif man irgi sloga prasidejo ir gerkle skauda unsure.gif taip ir gyvenam.

i mitingus mes neinam, nesu niekada jokiam dalyvavus rolleyes.gif o sitos pedofilijos istorijos nelabai ir sekiau, tik ka is tevu esu girdejus.

JuRu, grazios jums sventes 4u.gif kaip smagu, dar ir su Velyku bobute bigsmile.gif
Atsakyti
astinka, nelsono teetha nupirkt, miltuku. lb geri.
Atsakyti
Nepatarsiu del dantuku, nes mes neturejome tokiu problemu, dantys isdygo kaip zirniai, bet tau turbut vertetu pasinaudoti Terapankes patarimu mirksiukas.gif
Visgi laikykites abu, tikrai rytoj jau bus geriau 4u.gif
As pati vakar kazko apsirgau, net likau nesupratus. Visa ziema atsilaikiau, o vakar "atvaziavo pusseseres" ir po pietu pradejo net temp kilti blink.gif I vakara atsigavau, o siandien issikepem skaniausiu sonkauliuku, niam niam ir pries val pajutau, kad vel blogiau darosi verysad.gif
Atsakyti
Visda ryta kovojau su ligonine doh.gif Kai kokia kvailele vienas per kita mane perjungia tik nuo saves>kas atostogauja, kas nezino..Pagaliau prisikasiau, siandiena pazadejo issiust Ievos rezultatus.TYai reiskia sia savaite biggrin.gif doh.gif .nes va buvo atostogose ir tuo metu tos moteriskes darbo niekas nedaro.
Greiciau ta mano Ieva pasveiktu..
Atsakyti
QUOTE(JuRu @ 2012 03 31, 08:11)
Jei kas nors norite prisijungti - maloniai kvieciame.

Smagumelis. Net neabejoju, kad puikiai laika praleisit.

Mes siandien tupim namuose, nes laukiu pirkiniu pristatymo, uz extra pristatyma susimokejau, kad tik siandien atveztu. ax.gif Bet yra kas veikti - ryt laukiam sveciu, reikia ir apsitvrakyti ir kokiu skanestu prikept. Gerai, kad turiu pagal;bininke - mano dicke jau maiso tesla, kazka keps...... bigsmile.gif

astinka*, laikykites 4u.gif
Mes kazkaip sekmingai dantis auginom. As tiesiog to nesureiksminau...

Perrin, sveikatytes 4u.gif
Mano linksmosios dienos irgi atnese didziulius galvos skausmus...Pastebiu, kad be vaistu niekaip neapsieinu, nes jei laiku neisgeriu - sulaukiu migrenos, bet tokios, kad gyvent nesinori doh.gif doh.gif

QUOTE(Terapankė @ 2012 04 02, 09:30)
Greiciau ta mano Ieva pasveiktu..

Ojojoi...nei ka pridurti.
Stiprybes ir tau. Svarbu rezul;tatai geri butu. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Jau man kaip ir reiketu is namu listi, bet grizau po dviraciu treniruotes, tai vel jauciu, burna kaista, kazkoks velnias. Negi vel namuose pratupesim?
Treciadieni pazadejau vaikui i kina, tai zutbut turiu pasveikti.
Atsakyti
QUOTE(ast_alaus @ 2012 04 02, 10:11)
Stiprybes ir tau. Svarbu rezul;tatai geri butu.  mirksiukas.gif  4u.gif

Niu tai va,gauk tu juos zmogau, kad gudras! Jau kai mokejau tikejausi nereikes krutinti, bet kur tau!Pasakiau, kad man reikia nes turiu appoitmenta su gydytoju tai viliuos issius.Nes tada jau vaziuosiu biggrin.gif
Musu gydytojas PR atostogauja ateinancias 16 dienu.Aptart jokiu rezultatu neimanoma, appoitmentu receptionas negali paankstinti numatyto appoitmento datos.As esu 100% tikra,kad jie net nepaziurejo i jos rezultatus! Nes siaip manau suzinoje kad jos inkstas turi apie 50 % veiklos TURETU man pranest asmeniskai, nebent ir cia viskas "normal".
ir dar jie "karpo" pacia silpniausisa savo salies vieta medicina.Paskaicius kiek A&E uzdaro ir t.t. kraupu! ir taip jkol prieini prie gydytoju tai kas bus dabar???
Atsakyti
Mano prasymas buvo ivykdytas, rezultatus turiu.
Atsakyti
QUOTE(Terapankė @ 2012 04 03, 16:48)
Mano prasymas buvo ivykdytas, rezultatus turiu.
Kokie jie? labai tikiuosi, kad raminantys. g.gif

O mes po pirmosios dienos su Senele ir mano tetule thumbup.gif Tik dabar sese 'pasivoge' nakvynei verysad.gif , o vaikai kiek triuksmo kele doh.gif Turbut teks kitas naktis pas save kviestis (tik mano mazoji sesyte bus nepatenkinta biggrin.gif )... Ryt vaziuosim po Windsor pasivaikscioti. ax.gif

JuRu
, matau skaitineji. kaip jusu velykine / lietuviska svente praejo? bigsmile.gif
Atsakyti
Is tiesu, idomu, kaip tie rezultatai? Dziaugiates sulauke? 4u.gif

Svente buvo grazi. Gal ne tokia didele, kaip norejome, nes keletas vaikuciu apsirgo, tai negalejo dalyvauti. Mazuciai jie dar, tad kiausinius dazeme flomasteriais, bet jiems greitai nusibodo, taciau kai uzmate lipdukus - va, tada tai buvo gerai. smile.gif Turejom zaidimuku pasiruose, bet nelabai dar su jais susitvarkeme, nes labiausiai vaikai norejo zaisti lauke - zaidimu aiksteleje. Siek tiek pazaide su zaidimu tesla, kurios buvau daug pridariusi... O siaip, pasiseke, kad buvo silta diena. Na, ir kiausiniu bei pyragu tikrai iki soties prisisveiteme. O paskui raimukas84 visiems padovanojo po burbulu putikli, tai puteme pilnai zandais, kol visu neislaisteme (protelis dar ne tas doh.gif ).
Gal pavyks mums reguliariai organizuotis, tai labai dziaugciausi. Viena lietuvaite yra tos kavines direktore, tai mus gal ir galetu priimti dazniau. Butu smagu, jei galetume rinktis, ne tik per Kaledas ir Velykas. Dabar gal planuotume ka nors lietuviskai Motinos dienai... Na, nezinau. Is tiesu, tai reikia kazkam imtis ir visa ta reikala organizuoti. Tiesiog reikia daugiau lietuviu mamyciu surasti ir suburti. Salygos tai labai geros - turime stoga uz tikrai simboline kaina, tad butu tiesiog geda tuo nepasinaudoti.... Va, tik niekas nenori visu tu organizaciniu reikalu imtis blush2.gif ...
Atsakyti
Rezultatus is tikruju maniau parasiau g.gif biggrin.gif
Jie geri..In kstas kairysis veikia gerai, desinysis pazeistas, bet obstrukcijos nera ir sveikasis kompensuoja pazeistaji ir yra bendra inkstu veikla 100%.na sitia as jau zinojau, tad turejau galimybe sulyginti rezultatus ar jie neprasteja.
O ir sako, jog nebera viso to pagrindines priezasties- refliukso.Vakar nusiunciau visa info klasiokei buvusiai medikei ( atvaziuoja i Romfordo Queens ligonine mergaite dirbti metams, i ne kokia paskyre doh.gif ),.Zinot, sureagvau su dziaugsmo asaromis, bet santuriai.Nutirps sniegas doh.gif, vaziuosim i LT.Nes realiai ir musu profilaktiniu vaistu tuomet nereikia, zodziu lauksiu kol dar vienas gydytojas tai patvirtins, patars,nes cia iki gydytoju dasikast ir aptart neimanom, nes visi atrodo yra on holidays smile.gif
Juru, tai ten jusu Kingstono mamos tautietes? bigsmile.gif
Atsakyti