Įkraunama...
Įkraunama...

Smaragdo šalies (Airijos) gyventojos

QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2013 11 06, 11:50)


beje kaip tu jautiesi? nestuke.gif  kiek jau laiko nestuke.gif ?



Dekui, jau zymiai geriau smile.gif jau kelios savaites svelnius judesiukus pradejau justi,siandien ypac smile.gif tuoj i 19sav izengsiu.
Atsakyti
QUOTE(Nedulia @ 2013 11 06, 14:59)
Dekui, jau zymiai geriau smile.gif jau kelios savaites svelnius  judesiukus pradejau justi,siandien ypac  smile.gif  tuoj i 19sav izengsiu.



kaip fainai wub.gif wub.gif wub.gif ech..nepakartojamos akimirkos-megaukis wub.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedulia @ 2013 11 06, 12:59)
Dekui, jau zymiai geriau smile.gif jau kelios savaites svelnius  judesiukus pradejau justi,siandien ypac  smile.gif  tuoj i 19sav izengsiu.

kaip faina wub.gif
Atsakyti
sveikos,brigitiki,sustras tavo tevelis turbut ,jeo tatoo zadi dovanot ..wau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gindrite @ 2013 11 06, 16:50)
sveikos,brigitiki,sustras tavo tevelis turbut ,jeo tatoo zadi dovanot ..wau 4u.gif

biggrin.gif mes pernai jam tattoo ceki padovanojom,bet dar MB nedare tattoo,tai vaziavo pas MB drauga tattoo meistra,ir jis buvo tooooks patenkintas,nes apie tattoo jau labai labai ilgai svajojo,tai ispildem mes jo svajone wub.gif o dabar,kai MB pradejo tattoo daryt,tai jau tetis vel uzsimine,kad noretu ant kitos rankos tattoo biggrin.gif nu nesenas dar jis ir yra,tegul darosi,jei patinka smile.gif ir mama jau nora pareiske,tik kazin ar isdrys,bijo skausmo biggrin.gif

Atsakyti
sveikos..

Brigitiki, kaip faina kad va turi ka nupirkti.. maniskiui kvepalu nereik.. mano megstamiausi jam Armani acqua di gio.
Pakabuku ir suvenyru jis nemegejas.. jauciu rasciau stalciui paskui smile.gif zodziu toliau suku galva... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2013 11 05, 21:26)
O cia naujom labai masinom tas mygtukas rankinio? blush2.gif  biggrin.gif

pas mus 2006m masina

QUOTE(brigitiki @ 2013 11 06, 10:48)
dabar jo pats megstamiausias kvapas Chanel Allure Homme Sport  smile.gif


is Chanel,man sitas wub.gif
QUOTE(O-RE-AR @ 2013 11 06, 10:54)
Dovanu mb nesiruosiu kazko ne i tema pirkt,nes pati nedirbu,pajamu negaunu

juk turi hobi,kuris manau turetu duoti siek tiek pajamu

QUOTE(Supo @ 2013 11 06, 16:45)
Pakabuku ir suvenyru jis nemegejas.. jauciu rasciau stalciui paskui smile.gif zodziu toliau suku galva...  doh.gif

nupirk nauja fotoparata biggrin.gif tikrai nemanau,kad rastum stalciuje biggrin.gif
Atsakyti
gera tema- dovanos.. su MB problema doh.gif gruodzio vidury gimtadienis doh.gif
sakau, susigalvok dovana is dvieju daliu lotuliukas.gif

vakams ko kas esu nupirkus du wii zaidimus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(skrega @ 2013 11 06, 21:29)
pas mus 2006m masina

is Chanel,man sitas  wub.gif

nupirk nauja fotoparata biggrin.gif  tikrai nemanau,kad rastum stalciuje biggrin.gif

pas mus buvo 2008 ir paskui 13metu smile.gif dabar automatine gavo..

nu reiktu ir man pauostyt tuos chanel smile.gif bet kad jis pats gali pigiau amerikoj ju nusipirkti..

as jam parodysiu fotika smile.gif is tikro kol kas neturi kada fotkint.. na va per apmokymus biski papliauskino.. siaip tai galvojam viena is fotiku net parduoti unsure.gif

As rubu gal pirkciau.. bet bijau nepataikyt.. gimtadieniui dovanojau masaza.. pasirodo ne be reikalo.. slankstelis nugaros vienas lyg isnires.. va kodel jam ta nugara tiek skauda.. na bet masaziste gal daugiau pasakys.. jei ne keliaus pas gyd..
Atsakyti
QUOTE(Supo @ 2013 11 06, 22:36)
As rubu gal pirkciau.. bet bijau nepataikyt.. gimtadieniui dovanojau masaza.. pasirodo ne be reikalo.. slankstelis nugaros vienas lyg isnires.. va kodel jam ta nugara tiek skauda.. na bet masaziste gal daugiau pasakys.. jei ne keliaus pas gyd..

Padovanok apsilankymą pas physio therapist.
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2013 11 06, 22:05)
Padovanok apsilankymą pas physio therapist.

per darba sita reikala susitvarkyti gali man rodos.. unsure.gif jau eis ar taip ar taip manau.. kaledu nedalauks jisai..
Atsakyti
QUOTE(Nedulia @ 2013 11 06, 11:59)
Dekui, jau zymiai geriau smile.gif jau kelios savaites svelnius  judesiukus pradejau justi,siandien ypac  smile.gif  tuoj i 19sav izengsiu.

Kaip faina wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(skrega @ 2013 11 06, 22:29)

juk turi hobi,kuris manau turetu duoti siek tiek pajamu

Gaunu,bet patikek kiek isleidziu as tam hobiui doh.gif vis perkuosi ir perkuosi nauju daikciuku,tai nei nematyt mano pajamu ax.gif
Atsakyti