Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos - Lietuvaitės

user posted image
Atsakyti
4u.gif Oi kokia graži nauja tema mirksiukas.gif

Na tikiuosi, kad taip ir bus, nes dabar laikas laaaaabai jau lėtai eina blush2.gif Gyvensim, tai Imanta(3) rajone, tai kol kas tik su aplinkiniais kiemais pažįstama biggrin.gif o centre, kaip turistė vis dar jaučiuosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikius: 11 kovo 2014 - 15:09
Sveikos 4u.gif

Visu pirma,Troliuke, didziausi sveikinimai wub.gif wub.gif wub.gif

Sveika atvykus i LV Kikius 4u.gif As su seima gyvenu netoli Imanto rajono, mano darbo ofisas tenai, tai man visai liux jis thumbup.gif

Pas mus kaip ir nieko naujo, darbai, darzelis ir pan... Jau pupos 3-asis gimtadienis greitai, tai dabar biski uzsiemusi sventes planavimu ax.gif

Idomu kaip kitos merginos laikosi g.gif

Linkejimai visoms 4u.gif


Atsakyti
Sveikutes..

Ingava aciu uz sveikinimus 4u.gif 4u.gif

siandiena mums jau dvi savaites.. kaip laikas praleke biggrin.gif biggrin.gif

sesei kartais pavydo priepuoliukai uzeina biggrin.gif
nors ir taip stengiames, jai daug demesio skirti.. bet vistiek maistauja biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Troliuke 4u.gif 4u.gif 4u.gif Sveikinimai ir nuo mūsų 4u.gif

Gal kartais mano klausymukas kvailas pasirodys (visgi dar labai anksti) bet gal ką galit papasakoti apie galimybę LV darbą susirasti nemokant latvių kalbos?
Atsakyti
QUOTE(Kikius @ 2014 03 26, 13:31)
Troliuke  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Sveikinimai ir nuo mūsų 4u.gif

Gal kartais mano klausymukas kvailas pasirodys (visgi dar labai anksti) bet gal ką galit papasakoti apie galimybę LV darbą susirasti nemokant latvių kalbos?


Tikrai imanoma tai padaryti, pati turejau keleta pasiulymu, latviu kalbos zinios kol kas minimalios 4u.gif
Pasiziurekite pvz cvonline, darbas uzsienyje, daznai buna darbo pasiulymu LV, Rygoje, kur vienas pagrindiniu reikalavimu yra lietuviu kalba...
Atsakyti
QUOTE(Ingava @ 2014 03 27, 23:10)
Tikrai imanoma tai padaryti, pati turejau keleta pasiulymu, latviu kalbos zinios kol kas minimalios 4u.gif
Pasiziurekite pvz cvonline, darbas uzsienyje, daznai buna darbo pasiulymu LV, Rygoje, kur vienas pagrindiniu reikalavimu yra lietuviu kalba...


smile.gif Ačiū, teks paieškoti, tik kaip visada suveikia kiaulystės dėsnis, kai nereikia tai irgi matydavau tokių pasiūlymų biggrin.gif na bent kažkiek morališkai lengviau, kad vis gi įmanoma blush2.gif
Atsakyti
Mielos lietuvaites Rygoje,

Planuojam vasaros laikotarpiu patapti 'rygieciais' su 2 metu berniuku. Gal galetumete patarti ar pasiulyti koki darzeli kur galima vesti vaika pilnai darbo dienai (kalba nesvarbu) arba gal zinot kokia aukle, aisku pirmenybe darziukui butu. Gyvensim Jauna Teika rajone, o as darbuosiuos Stradino ligoninej. Labai lauksiu jusu info.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Labukas merginoms Rygoje! Mes ir vėl čia wink.gif
Žiūriu, troliukės leliui jau mėnuo, kaip greitai laikas bėga smile.gif
Mes savo vyresnėliui ieškom darželio, nes vaikui akivaizdžiai reikia draugų- mamos nebeužtenka wink.gif
Netoli namų yra bona-favola, bet labai arti gatvės, tai dėl švaraus ir gaivaus oro kyla dvejonių sad.gif
Gražios visoms dienos! bye1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jille: 08 balandžio 2014 - 14:17
QUOTE(Jille @ 2014 04 08, 14:13)
Labukas merginoms Rygoje! Mes ir vėl čia wink.gif
Žiūriu, troliukės leliui jau mėnuo, kaip greitai laikas bėga smile.gif
Mes savo vyresnėliui ieškom darželio, nes vaikui akivaizdžiai reikia draugų- mamos nebeužtenka wink.gif
Netoli namų yra bona-favola, bet labai arti gatvės, tai dėl švaraus ir gaivaus oro kyla dvejonių sad.gif
Gražios visoms dienos!  bye1.gif


Labuka,

Lanke mano maze si darziuka pora savaiciu, poto gavom vieta salia namau esanciame valstybinaime darzelyje. Is pradziu man labai patiko sis darzelis, bet poto labai nusivyliau, tiek aukletoju elgesiu, tiek visa sistema, vaikams ten net nera vietos normaliai iseiti i lauka... Nerekomenduociau ten atiduoti vaikiuka 4u.gif
Atsakyti
Sveikos..

Kaip laikotes? 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos!

Smagu matyti, kad Rygoje yra daugiau lietuvaičių smile.gif
Ar organizuojate pasimatymus tarpusavy? Jei ne, gal suplanuokim kokį meetą?
Man socializacijos trūkumas pasireiškė smile.gif
Atsakyti