Įkraunama...
Įkraunama...

Ryan Air Už ar Prieš

PLEPAME TOLIAU

user posted image

Senoji temele http://www.supermama...showtopic=96826
Atsakyti
QUOTE(Tiomama @ 2009 05 26, 10:14)
Skrisim rugpjucio men.i LT, tai labai abejojau del vezimo, bet reiks bandyti visgi imtis ji. O ar butu galimybe perduoti MB ta vezima, kad parsiveztu atgal, kurioj vietoj ten jau bus aisku, jei nepraleistu?.....


Tiesa pasakius neatkreipiau demesio,bet manau jau prie vartu pacios darbuotojos pasako ar galima ar ne , o jeigu ne,tada oro uoste susimoki papildoma mokesti ir vezima kaip bagaza skaiciuoja,arsportini inventoriu ..negaliu tiksliai pasakyti. Bet kaip minejau,mums jokiu problemu nebuvo - ir rankinio bagazo dvi prikrautos tases ir vezimelis-niekas nieko nei puse zodzio.Ir isvis pastebejau , kad nelabai kas bagazo matmenu paiso,visokiausiu dydziu tases nesasi g.gif taip , kad gali buti dar kaip ant ko papulsi .
Atsakyti
na, dėl mamtmenų tai kaip tik griežtai žiūri blink.gif anksčiau buvo tik kelio oro uostai griežti rankinio bag. aspektu, o dabar visi itin sugriežtinę, vos ne kiekvieną matuoti į rėmus kiša!
Atsakyti
QUOTE(ugniukas @ 2009 05 26, 14:23)
Tiesa pasakius neatkreipiau demesio,bet manau jau prie vartu pacios darbuotojos pasako ar galima ar ne , o jeigu ne,tada oro uoste susimoki papildoma mokesti ir vezima kaip bagaza skaiciuoja,arsportini inventoriu ..negaliu tiksliai pasakyti. Bet kaip minejau,mums jokiu problemu nebuvo - ir rankinio bagazo dvi prikrautos tases ir vezimelis-niekas nieko nei puse zodzio.Ir isvis pastebejau , kad nelabai kas bagazo matmenu paiso,visokiausiu dydziu tases nesasi g.gif taip , kad gali buti dar kaip ant ko papulsi .

Na bet taviskiui dar nera 2ju metu, o pvz mums jau 2m 4men, tai del vezimo manau prisikabins, nes as uz vaika jau mokejau pilna kaina uz bilieta, tik nepirkau jai lagamino. Tiesa dar norejau paklausti kai padarai online check-in(as jau padariau)- kur ta mano lagamina didiji priduot? g.gif Vistiek reikia eiti prie airport check-in ar kur kitur? g.gif Nes pirma karta pirkau bilieta su online chek-in. g.gif
Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Tiomama @ 2009 05 26, 13:14)
O kas del zmoniu, tai jo, skirtumas didziulis, kur lietuviai, o kur ne... Nors, kai skridau pirma karta (maziui buvo 11 men.), tai pasiseke sutikti ir geru moteryciu, tiek nuskrendant, tiek griztant ta kelia nuo lekt.iki oro uosto mano tase  nese moterys...  Nes as neemiau tada vezimo ir mazius buvo ant ranku.... Kaune tai ten netoli, o va Dubline ilgokas kelias, ir tase tikrai 10 kg svere, net nepatogu buvo....  blush2.gif


jeigu jums reikia pagalbos - paprašot. ar ne kiaulės žmonės bus tik tie, kurie pasisiūlys jūsų nešulį gabenti? ko aš čia nesupratau?
iš kt pusės, jeigu nepatogu su vaiku ir taše, įsigykite tinkamo dydžio lagaminėlį, bus galima tempti ir nešti nereikės.

nes aš ir be vaiko skrisdama tikrai nepasisiūlau padėti nešti, nes turiu ir savo lagaminą.
Atsakyti
QUOTE(_Kamuoliukė_ @ 2009 05 26, 12:16)
Na bet taviskiui dar nera 2ju metu, o pvz mums jau 2m 4men, tai del vezimo manau prisikabins, nes as uz vaika jau mokejau pilna kaina uz bilieta, tik nepirkau jai lagamino. Tiesa dar norejau paklausti kai padarai online check-in(as jau padariau)- kur ta mano lagamina didiji priduot? g.gif  Vistiek reikia eiti prie airport check-in ar kur kitur?  g.gif  Nes pirma karta pirkau bilieta su online chek-in. g.gif
Aciu.

Taip,mano vaikui nera dvieju metuku,bet as jam pirkau bilieta kaip vaikui - pilna kaina mokejau,nes norejau salia laisvos vietos smile.gif Ir ant bilieto buvo tai uzrasyta, niekas nieko nepasake.Tik stiordeses paklause kiek vaikui metu , pasakiau , kad dvieju nera,bet visvien liepe sodint salia,nes per didelis nt keliu sedet lotuliukas.gif tongue.gif

O del bagazo , zinok tikrai negaliu pasakyti,nes mes laisvai sutilpom i 20kg rankini bagaza smile.gif todel lagamino net neemiau.Gal bus kurios skrido dabar ir suteiks tau sita info .
Atsakyti
QUOTE(grin @ 2009 05 26, 13:18)
jeigu jums reikia pagalbos - paprašot. ar ne kiaulės žmonės bus tik tie, kurie pasisiūlys jūsų nešulį gabenti? ko aš čia nesupratau?
iš kt pusės, jeigu nepatogu su vaiku ir taše, įsigykite tinkamo dydžio lagaminėlį, bus galima tempti ir nešti nereikės.

nes aš ir be vaiko skrisdama tikrai nepasisiūlau padėti nešti, nes turiu ir savo lagaminą.

As ir neturejau omeny, kad tie, kurie nenesa mano tasiu, yra kiaules.... mirksiukas.gif Gal taip tik atrode is mano parasymo.... Kaip tik norejau uzstoti lietuvius, ir cia buvo tik vienas is pavyzdziu mirksiukas.gif O del tases.... Man tada buvo taip, kaip buvo ir tikrai neieskojau ir nesitikejau pagalbos mirksiukas.gif
Atsakyti
As galiu taip pat pateikti viena pavyzdi , sedi atsiprasant boba suraukus veida eileje viena pries mus , o kadangi maniskis aktyvus ir nenusedi vietoje pradejo spardytis , rekti , ta savo susuktu veideliu atsisukus bumbet kazka pradejo , tipo ar taip galima cia kad vaikai taip rekautu ir tt.., tipo vos neuzciaupk tu ji bash.gif tai kaip susiparinau as ant jos , tai tamstyte blondine kuri su mumis sedejo ir bande parodyti , kad nepatenkinta , jog atsisedom prie jos iskart mimika pakeite ir gera pasidare...Pasiuliau zinoma as jai jeigu nepatinka persesti kitur tongue.gif jos teise rinktis jeigu nepatinka-iseik , vietu po viena buvo daug ax.gif nagla as , ka padarysi. Neneigiu , kad geru moteryciu skraido biggrin.gif ir maniski visaip kaip tiutino ir saldainiukais vaisino hihihi.gif bet siaip dauguma tai isvis nekalbu , ypac jaunos irnesakyk.gif Zmogeli su ramentais is eiles vos neistume pries lektuva , kad tik vietas uzsiimti doh.gif kosmaras ...
Atsakyti
QUOTE(ugniukas @ 2009 05 26, 16:27)
As galiu taip pat pateikti viena pavyzdi

drinks_cheers.gif Tai butent, kad visokiu lietuviu yra.... Man pasiseke sutikti geru zmoniu tarp ju, bet, deja, sutikau ir tokiu, kad baisu..... doh.gif
Atsakyti
Mergaites tai sakot kad su vaikais ir uz dyka praleidzia pirmesnius?Nes as nepirkau tos pirmenybes.Tegul jie raukiasi kiek nori man vienodai o tokiom dar leisciau kad mazius ir uz plauku patasytu tos jaunos kai tures savo vaiku supras ka tai reiskia as kad ir neturejau visada sesdavau prie mamu ir skrydis greiciau praeidavo ir linksmiau su maziukasi pabendraut ir galu gale mamai vezima padet isskleist
O kaip dabar su vezimais prie lektuvo LT atiduos ar tik kartu su bagazu?mes antradieni skrendam
Atsakyti
QUOTE(_Kamuoliukė_ @ 2009 05 26, 15:16)
Na bet taviskiui dar nera 2ju metu, o pvz mums jau 2m 4men, tai del vezimo manau prisikabins, nes as uz vaika jau mokejau pilna kaina uz bilieta, tik nepirkau jai lagamino. Tiesa dar norejau paklausti kai padarai online check-in(as jau padariau)- kur ta mano lagamina didiji priduot? g.gif  Vistiek reikia eiti prie airport check-in ar kur kitur?  g.gif  Nes pirma karta pirkau bilieta su online chek-in. g.gif
Aciu.


Neprisikabins jie prie vezimo 4u.gif Kiek esam skraide - nieks nieko ir iki 2 metu ir po 2. Nebent suprantu, jei vaikas neskristu ir vien vezima veztumet, tai reiketu moketi uz ji atskirai. Ir vaikui vyresniam nei 2 taip pat priklauso rankinis bagazas - tie 10 kg uz dyka. Nes iki 2 metu tai nebuvo. O bagaza priduoti, as suprantu, kad reikes stoti i ta minia norinciu ji priduoti. Paskutini karta man naujove buvo, kad pries stojant priduoti bagaza reikia jau paciam check in'a aerouoste pasidaryti. Nes po to jos vel grazina - atstovi ilgiausia eile- i po to pagrazina pirma isichekinti ir vel is naujo stoveti doh.gif O uz check ina dar esi susimokejes po tuos 4.5, ar kiek ten, uz zmogu. Tai kita karta su online imsiu, vistiek tas pacias eiles reiks stoveti, tik jau uz pigiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniukas @ 2009 05 26, 18:27)
As galiu taip pat pateikti viena pavyzdi , sedi atsiprasant boba suraukus veida eileje viena pries mus , o kadangi maniskis aktyvus ir nenusedi vietoje pradejo spardytis , rekti , ta savo susuktu veideliu atsisukus bumbet kazka pradejo , tipo ar taip galima cia kad vaikai taip rekautu ir tt.., tipo vos neuzciaupk tu ji bash.gif tai kaip susiparinau as ant jos , tai tamstyte blondine kuri su mumis sedejo ir bande parodyti , kad nepatenkinta , jog atsisedom prie jos iskart mimika pakeite ir gera pasidare...Pasiuliau zinoma as jai jeigu nepatinka persesti kitur tongue.gif jos teise rinktis jeigu nepatinka-iseik , vietu po viena buvo daug ax.gif nagla as , ka padarysi. Neneigiu , kad geru moteryciu skraido biggrin.gif ir maniski visaip kaip tiutino ir saldainiukais vaisino hihihi.gif bet siaip dauguma tai isvis nekalbu , ypac jaunos irnesakyk.gif Zmogeli su ramentais is eiles vos neistume pries lektuva , kad tik vietas uzsiimti doh.gif kosmaras ...



Sveikos merginos! Na teko ir man rayneriu skraidyti su maze, tik aciu dievui ji dar sakyciau rami, yra vaikuciu, kad bijo dirzus segtis ir rekia, bet jie man nemaiso, nes tikrai suprantu, kad jiems labai baisu. Bet tikrai buvo bobu ir piemeniu, kurios raukesi. Piemenes nesiraukys, kai savo veziosis, o bobos, tai jei ramybes nori tegul namie sedi. Nes jei vaikui baisu ir jis rekia, po sedyne gi jo nekisi, ne is laimes rekia maziai, o is baimes. Lektuvas nera privati vieta, kad ir tyla nusipirktum, nori tylos ir komforto reikia uz tai ir moket ne kapeikas. O kas lecia pirmenybe, tai beveik visad perku, nes lietuviai (dauguma, ne visi) parsai, kurie galvoja, jei nescia ar su vaiku moteri pastumsiu, tai paauksuota kede gausiu. Lektuve tiek sedyniu, kiek ir keleiviu nei vienas neliks be vietos, bet, kad isvengciau ilgos eiles ir nevarginciau savo vaiko, perku pirmenybe ir dar mamas su vaikais prie pati praeinant i prieki prastumiu. Esu gal kartais ir bjauri, bet cia atoveiksmis to veiksmo, kuri gaunu kartais tiesiogiai. Sako, kaip sauksi, taip atsilieps. ax.gif
Atsakyti