Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

Na aš jau pati beveik įsitikinau ,kad neščia nestuke.gif , šiaip 2 skirtingu dienu testai negalejo blogai parodyt, nohrs ir vaiduokliukas ir ten ir ten buvo, taigi jau beveik 99% esu isitikinusi kad turesim leliuką, vaikinas taip mane dabar lepina, be to pradejau valgyt sūrį, baltą, kurio iki šiol nevalgiau visai. Tai vat paneles, jau lauksim pagausejimo ir labai džiaugiames. Jau net sapnavau kad žindau mažyli.:-) tai vat ,ačiū visoms, geras cia forumas , yra suprantanciu žmoniu. Ne taip kaip pvz. Mama.lt arba tevu darželis.lt nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(mejja @ 2013 04 25, 21:48)
Kokia BT turi būti laukiantis?

Nėra bendros taisyklės ar kažkokių reikalavimų, kokia BT turi būti laukiantis. Didžiajai daugumai ji būna pakilusi ir sieka 37 ir daugiau laipsnių, tačiau yra ir tokių (aš taip pat), kurioms BT praktiškai nepakyla smile.gif
Atsakyti

na stai mano testukai smile.gif matot vaiduokliukus? blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liutukeDiana: 26 balandžio 2013 - 19:44
Paskutiniame matau 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2013 04 26, 20:13)
Paskutiniame matau  4u.gif  thumbup.gif

ir antrame yra , bet visai nezymi, treciame tai dienos slapimas. tai nesimato, bet jei isiziuret galima kazka pamtyt nestuke.gif
Pagal paskutini tai is kart aisku blush2.gif
AS TOKIA LAIMINGA JAU thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif blush2.gif blush2.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif ax.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(liutukeDiana @ 2013 04 26, 21:37)
ir antrame yra , bet visai nezymi, treciame tai dienos slapimas. tai nesimato, bet jei isiziuret galima kazka pamtyt nestuke.gif
Pagal paskutini tai is kart aisku  blush2.gif 
AS TOKIA LAIMINGA JAU  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  blush2.gif  blush2.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  ax.gif  nestuke.gif

nu nezinau,nelabai man kazkas ir matosi schmoll.gif
man paciai iki mmm likus 3d. su dienos slapimu parode vaiduokliuka. o su rytiniu aiskius II. o tau mmm savaite nera ir kaip nieko nerodo, o kada eisi pas gine?
sekmes sulaukiant geru ziniu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikutė: 27 balandžio 2013 - 07:22
QUOTE(Nikutė @ 2013 04 27, 08:21)
nu nezinau,nelabai man kazkas ir matosi schmoll.gif
man paciai iki mmm likus 3d. su dienos slapimu parode vaiduokliuka. o su rytiniu aiskius II. o tau mmm savaite nera ir kaip nieko nerodo, o kada eisi pas gine?
sekmes sulaukiant geru ziniu 4u.gif


HCG normos labai placios. Ta paciu cd pas mane su viena buvo 9,68, su kita 41,42- keturis kartus daugiau. Vaiduoklis iziurimas ir tai svarbiausia, o ir ryskeja (23 dienos irgi iziurejau).

P.S. laimingu nesciu 12tokiu masinis pasirodimas temoje man sukele minciu kaip cia savo mergas 5 metu i mokykla isgrust kad bet mokykla spetu pabaigt iki nestuke.gif biggrin.gif Akivaizdus mokyklu sistemos durnumo ir to, kad 12 klasiu yra per daug irodymas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 27 balandžio 2013 - 07:46
QUOTE(liutukeDiana @ 2013 04 26, 19:36)
na stai mano testukai smile.gif matot vaiduokliukus?  blush2.gif

matau antram ir paskutiniam thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos dar karta. Nezinau kas cia atsitiko, bet vakar susirgau menesinem. Siandien pasidariau juostelini testa parode tik viena, kas cia buvo? Ar testai sugrybavo ar kas man? Labai skaudu. Jau planavom vestuves, laukem vaikelio. O cia bac ir nera nieko.ar buvo jums taip? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(liutukeDiana @ 2013 04 28, 12:22)
Sveikos dar karta. Nezinau kas cia atsitiko, bet vakar susirgau menesinem. Siandien pasidariau juostelini testa parode tik viena, kas cia buvo? Ar testai sugrybavo ar kas man? Labai skaudu. Jau planavom vestuves, laukem vaikelio. O cia bac ir nera nieko.ar buvo jums taip?  verysad.gif


o kaip gaila sad.gif netikiu kad testai grybavo, ankstyvas persileidimas... cia labai daznai buna, deja. Siaip, jei kazkokia "keista pradzia" tai daznokai taip ir baigiasi sad.gif

Na, ka padarysi, gaila labai, bet gal ir be pilvo esi tinkama i zmonas tam vaikinui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2013 04 28, 12:40)
o kaip gaila sad.gif netikiu kad testai grybavo, ankstyvas persileidimas... cia labai daznai buna, deja. Siaip, jei kazkokia "keista pradzia" tai daznokai taip ir baigiasi sad.gif

Na, ka padarysi, gaila labai, bet gal ir be pilvo esi tinkama i zmonas tam vaikinui  blush2.gif

Tinkama ir be pilvo, bet siaip vestuves turejo buti del pilvo, nors draugaujam 2 metus, ir pries tai svajodavom ir planavom vestuves ir vaikucius, labiausia skaudu , kad jo seima jau ruosiasi ir vaikinas baigia statyti nama... visi mano jog bus vaikelis... tai dabar norim pastoti. Darysim tai jau samoningai, o ne netycia kai ta karta, labai norim vaikelio, nors dar esu 12 klasei, menesis liko iki pabaigos..
Atsakyti
QUOTE(liutukeDiana @ 2013 04 28, 13:16)
Tinkama ir be pilvo, bet siaip vestuves turejo buti del pilvo, nors draugaujam 2 metus, ir pries tai svajodavom ir planavom  vestuves ir vaikucius, labiausia skaudu , kad jo seima jau ruosiasi ir vaikinas baigia statyti nama... visi mano jog bus vaikelis... tai dabar norim pastoti. Darysim tai jau samoningai, o ne netycia kai ta karta, labai norim vaikelio, nors dar esu 12 klasei, menesis liko iki pabaigos..

O gal visdėlto neskubėkit? smile.gif
Jeigu jau pabėgo šis žirniukas, tai matyt tam dar ne laikas.
Pabaik mokslus, su vaiku mokytis žymiai sunkiau...
Aišku, čia tema ne apie tai, bet patarčiau labai rimtai pagalvoti, ar tikrai reikia to dabar?
Pati tapau jauna mama, buvo labai gražių akimirkų ir niekad dėl to nesigailėjau, bet man nesinorėjo visą gyvenimą tik vaikus auginti, norėjau kažko pasiekti. Tai mokiausi, dirbau. Buvo labai sunku... Siūlyčiau susikurti kažkokį pagrindą pačiai asmeniškai, nes vyrai gyvenime tai yra, tai nėra, o po to likti vienai su vaikais ir be jokio apčiuopiamo pagrindo nelengva unsure.gif
Duok D, kad pačiai pasisektų. To nuoširdžiai linkiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mejja: 28 balandžio 2013 - 13:48