Įkraunama...
Įkraunama...

Spermai palankus liubrikantai :-)

Sveikos mergaites 4u.gif
Perverciau visus puslapius ir niekur neradau spermiukams draugisku liubrikantu temeles.... (Galbut netycia praleidau..)
As, kaip ir tikriausiai dauguma Jusu, problemeliu su pastojimu turiu daug ir nuo seniai... Uz menesio turesiu histeroskopija ir ka ten ras, ta naikins blink.gif blink.gif blink.gif O po to tikriausiai Klomidas. Bet beieskodama daugiau informacijos apie Klomida suzinojau kad ji geriant dauguma musu issauseja TEN arba iskyros sutirsteja kuriuo atveju buziukams yra daug sunkiau nukeliauti i tiksla....... blush2.gif blush2.gif blush2.gif Tada ir suzinojau apie Preseed. Pacio produkto nesu macius bet kiek suprantu jis naudojamas ovuliacijos dienomis kad padetu spermiukams nuciuozti i ten kur mums ju reikia mirksiukas.gif mirksiukas.gif Kiek skaiciau UK ir USA forumu, naudojusiu Preseed moteru reakcija labai pozityvi.
Taigi mergaites, ar esate girdeje, ar esate naudoje...?
Linkiu visoms greito ir sveiko nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif
PS Paprasti liubrikantai nepatartini naudoti siekiant nestumo rolleyes.gif
Atsakyti
as irgi skaiciau, kad daug mergaiciu UK tai daro, bet as net nemaciau pas mus tokiu lubrikantu smile.gif

o jeigu kam aktualu, tai Klomid=Clostibegyt pas mus smile.gif
Atsakyti
Aciukas paperdoll. :-)
Atsakyti
Laba 4u.gif

Man draugė buvo atsiuntusi iš UK Pre-seed lubrikantą. Na, ką galiu pasakyti... mes jį naudojom būtent per stimuliacijas clost'u, kai gerdavau net po 3 tabl. į dieną. Jau ir taip pas mane ten visuomet sausa, o nuo clost'o visiška sachara. Šitas lubrikantas sudrėkina, tačiau nepalyginsi su pvz. durex. Pre-seed yra labai vandeningas. Ilgiau mylintis jis greitai išdžiūsta... O jeigu dar norisi ilgiau pasižaisti, kad abiems būtų malonu, o ND netaptų vien tik darbu, tai to lubrikanto reikia labai daug, o tūtelė mažutė, labai greitai baigiasi.
Šiaip tai, jeigu pas vyrą turtas normalus, tai ir kitokie lubrikantai neturėtų trukdyti pasiekti tikslo. Tik reikia žiūrėti, kad būtų pagaminti ne riebalų pagrindu.
Atsimenu, esame naudoję ir kiaušinio baltymą, kol laukiau Pre-seed siuntinuko, nes skaičiau internete, kad jis analogiškas moters gleivėms. Tik sunkoja buvo paimt tarp pirštų hihihi.gif
Atsakyti
gal tokiu lubrikantu reiktu ieskoti vaistinese,tik stai kitas niuansas,jei ju nera tai turbut nera licenzzijos jais prekiauti LT it t.t.nes kiek as zinau tai galima vaistinej uzsakyti tam tikrus vaistus,tik jai nera licenzijos tai ir snipstas gaunas.
o apskritai tai man kazkaip atrodo sitas lubrikantas - siaudo griebimas,nors,prisipazinsiu,ir as ji griebciau. ax.gif
Atsakyti
jeigu jis jau būtų toks reikalingas, tai manau, kad prekiautų ir LT, ir ne viena firma wink.gif mes pvz. net Šveicarijoj tokio neradom ax.gif man atrodo, kad tai kažkieno išmislas pinigų pasidaryti...
Atsakyti
Na ziuresim, as ji bandysiu kai pradesiu gerti Clomida. Mes bandom nestuke.gif 5 metus taigi neatsisakysiu pabandyti bet ka (proto ribose) smile.gif
Atsakyti
regata, oj as manau LT yra nera labaaaaaaaaai daug rekalingu daiktu, vaistu ir kt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paperdoll @ 2010 05 15, 20:09)
regata, oj as manau LT yra nera labaaaaaaaaai daug rekalingu daiktu, vaistu ir kt smile.gif

smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paperdoll @ 2010 05 15, 22:09)
regata, oj as manau LT yra nera labaaaaaaaaai daug rekalingu daiktu, vaistu ir kt smile.gif


na taip, LT nėra labai daug ko smile.gif bet gal kokios vaisingumo klinikos tokį dalyką turėtų, jeigu būtų labai aktualu mastau.gif
bala nematė, tos LT smile.gif bet va, kad net Šveicarijoj, kur medicina labai išsivysčiusi, tokių lubrikantų nėra, tai iškart kyla įtarimas g.gif ten vaistinėje mus informavo, kad lyg ir buvo kažkada toks daiktas, bet dabar jo nebėra Šveicarijoje visai... ax.gif
Papildyta:
o išbandyti, žinoma, kad galima, tai tik į gera 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(violet79 @ 2010 05 15, 21:58)
Sveikos mergaites  4u.gif
nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif
4u.gif  4u.gif  4u.gif



nežinau, ar čia į "tą temą", bet spermiukų keliui pagerinti man ginė buvo skyrusi žvakutes Vagisan, įsidėt reikdavo prieš pat "tai" blush2.gif Jų yra vaistinėse LT. 4u.gif
Rezultatu negaliu pasigirt, nes pastot negaliu dėl kitų priežasčių (jas tik po lapar sužinojau). doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2010 05 16, 10:43)
nežinau, ar čia į "tą temą", bet spermiukų keliui pagerinti man ginė buvo skyrusi žvakutes Vagisan, įsidėt reikdavo prieš pat "tai" 

kaip idomu, juk sitos zvakutes rugstina maksties terpe, ko nemegsta spermatozoidai.. g.gif
Atsakyti