Įkraunama...
Įkraunama...

Spermai palankus liubrikantai :-)

QUOTE(Linutas @ 2010 09 11, 22:45)
Arba gal atsiukit man kaip nors savo naudojamus lubrikantus, kad patikrinciau kaip ten is tiesu veikia  g.gif


Parasyk i az savo adresiuka, atsiusiu Conceive Plius.. panaudojau vos kelis kartus, nes netiko man jis visai - griauzia labai.. :oh
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kiskius: 11 rugsėjo 2010 - 21:38
kiskiau, man viso lubrikanto nereikia lotuliukas.gif max kokio 0,5 ml, tik reik sugalvoti kaip cia gudrai ta ,,lasiuka" supakuoti siuntimui g.gif
Atsakyti
LINUTAS,nu tu tai šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
Linutas,nu tu ir duodi, skaiciau ir netikejau savo akim tavo pasisovimu issiaiskinti kaip cia kas veikia,saunuole 4u.gif tai jei naudosiu kiausinio baltymai tai spermiukams bus lengviau judeti link tikslo? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(deilija @ 2010 09 20, 12:12)
Linutas,nu tu ir duodi, skaiciau ir netikejau savo akim tavo pasisovimu issiaiskinti kaip cia kas veikia,saunuole  4u.gif tai jei naudosiu kiausinio baltymai tai spermiukams bus lengviau judeti link tikslo? bigsmile.gif

bent jau kaiusinio baltyme jie jautesi puikiai thumbup.gif
nepamirstant to, kad kiausinis, tai ne tik musu maistas, bet paukscio kiausialaste, kuria gali apvaisinti paukscio (gaidzio) spermiukas mirksiukas.gif
atsakau i tavo klausima - taip, tai geriausia spermai, su kuo seu maisiusi tokiu judrumu kitur dar nemaciau.
Atsakyti
Na bet kazkaip neįsivaizduoju, kaip kiaušinio baltymą mylintis naudoti, na gal jį išplakti ar ką, o tai jis kaip snarglys blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2010 09 20, 15:13)
bent jau kaiusinio baltyme jie jautesi puikiai  thumbup.gif
nepamirstant to, kad kiausinis, tai ne tik musu maistas, bet paukscio kiausialaste, kuria gali apvaisinti paukscio (gaidzio) spermiukas  mirksiukas.gif
atsakau i tavo klausima - taip, tai geriausia spermai, su kuo seu maisiusi tokiu judrumu kitur dar nemaciau.

na ka reiks bandyk,tikiuos nieks man ten paskui neusisklijuos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2010 09 20, 21:38)
Na bet kazkaip neįsivaizduoju, kaip kiaušinio baltymą mylintis naudoti, na gal jį išplakti ar ką, o tai jis kaip snarglys  blush2.gif

tas snarglys tai tokios pacios ir musu gleives mirksiukas.gif O ta snargli kai kas zalia labai megsta valgyti.
ir dar, gi jo nereikia imti is viso kiausinio. Max koki mililitra ir viskas, kad tik sutepti, jeigu ten sausa hihihi.gif
Atsakyti
Gavau dar vieno lubrikanto megini is vienos nares, kai tik galesiu ismeginsiu, ar jis ten ,,palankus" spermiukams, ar vel tik reklama doh.gif
dabar tirsiu stai sita:
http://www.conceivep...nceive_plus.php
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutas: 25 rugsėjo 2010 - 16:45
QUOTE(deilija @ 2010 09 23, 11:00)
na ka reiks bandyk,tikiuos nieks man ten paskui neusisklijuos  blush2.gif


Va man irgi tokios baimės kyla, juk kiaušinio baltymą naudodavo(ja) kaip klijus.
Na gal kuri jau išbandėt ? O dar šiaip juk žaliuose kiaušiniuose gali veistis salmoneliozės bakterijos, bent jau nenaminiuose. Tai kažin ar nepadidėtų galimybė jomis užsikrėsti unsure.gif
Atsakyti
Kaip klijus gal ir naudoja (tiksliau naudojo), bet principas, kad klijuoja jie kai isdziusta. tongue.gif
pabandysiu atlikti bandyma kaip ir su seilemis tiriama kristalizacija, kokie kristalai susidaro sudziuvus kiausinio baltymui.
O del salmoneliozes atsakyti negaliu, ko gero pasitaikys pirmas atvejis ,,vaginalinis salmonelitas" lotuliukas.gif Bent as stengiuosi naudoti (maistui) naminius kaimiskus kiausinius blush2.gif

ne i tema truputi blush2.gif

Iskilo man tokia problema doh.gif kadangi jau tyrineju mikro pasauli uzkietejusiai lotuliukas.gif ir nezadu sustoti to daryti, o vis gi norisi si bei ta doro ir uzfiksuoti emiau ieskoti foto adapterio, kad galeciau daryti padorias nuotraukas. Gaila, kad as ne is Vln, ten daugiau mikoskopu priedais uzsiimineja, bet jei kas Kaune rastu toki daikta uz padoriai kainyte (iki 150 LT blush2.gif ) tai parasykit man ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2010 09 25, 16:39)
Gavau dar vieno lubrikanto megini is vienos nares, kai tik galesiu ismeginsiu, ar jis ten ,,palankus" spermiukams, ar vel tik reklama  doh.gif
dabar tirsiu stai sita:
http://www.conceivep...nceive_plus.php

stai galiu atsakyti jau.
deja, bet ir sis lubrikantas spermiukus arba uzmusa arba padaro taip, kad ju uodegeles vos vos judetu verysad.gif
taigi ir sitam lubrikantui sakau NE!

atliekant tyrima man kilo mintis isbandyti dar su glicerinu biggrin.gif Bet jis taip pat nebuvo draugiskas grikiukams unsure.gif
Jau nezinau su kuo dar bandyti, jei kas turit minciu isakykit cia arba per az susirasom, atsiusit savo bandomo produkto pavyzdi ax.gif
Atsakyti