Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamyčių klubas "Laiminga mama"

Sveikues,
Malonu ir man cia apsilankyti.
Nezinau, kaip bus konkreciai man su rankdarbiukis kita uzsiemima, nes mano vaikas buna tik ant ranku. Na, bet Rusnei buti tarp vaiku didziausias malonumas.
Vakar ji sujuokino man poliklinikoje. Laukiau pas gydytoja as su Rusne ir atejo dar viena mamyte su 8 men mergyte. Rusnei tik akys suzibo pamacius kita lialia smile.gif pradejo kalbinti. O toji mergyte eme ir nusisuko....
Taigi, mamyciu klubas mums su Rusne reikalingas bendravimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bielkastrielka @ 2010 04 23, 17:33)
Sveikues,
Malonu ir man cia apsilankyti.
Nezinau, kaip bus konkreciai man su rankdarbiukis kita uzsiemima, nes mano vaikas buna tik ant ranku. Na, bet Rusnei buti tarp vaiku didziausias malonumas.
Vakar ji sujuokino man poliklinikoje. Laukiau pas gydytoja as su Rusne ir atejo dar viena mamyte su 8 men mergyte. Rusnei tik akys suzibo pamacius kita lialia smile.gif pradejo kalbinti. O toji mergyte eme ir nusisuko....
Taigi, mamyciu klubas mums su Rusne reikalingas bendravimui smile.gif

Tikrai vaikučiams reikia kitų vaikučių, kad mokytųsi bendravimo wink.gif Austėjai irgi padarė įtakos buvimas tarp vaikų. Žinoma, į gerąją pusę thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(·..•SunShine•..· @ 2010 04 23, 15:57)
Sveikos,
nagi kaip šalta namie, tai neatsitraukiu nuo šaldytuvo tik valgau valgau ir valgau  doh.gif
Užsiėmimas atrodo bus labai įdomus. Nesitikėjau, kad tokios gražios ir įdomios gėlės  bigsmile.gif  thumbup.gif


šildaisi šaldytuvo turiniu lotuliukas.gif thumbup.gif

Labai bijau ir tikiuos, kad viskas praeis sklandžiai blush2.gif ax.gif

QUOTE(Bielkastrielka @ 2010 04 23, 17:33)
Taigi, mamyciu klubas mums su Rusne reikalingas bendravimui smile.gif


bendraujanti mergytė auga drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano Aironukas ir mėgėjas bendrauti tongue.gif Per vieną mūsų meetą radau jį mašinėlėj su kitu bernužėliu buteliuku besidalinančius ir skanaujančius lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos Mamos. Malonu, kad jau galima bendrauti forume. wink.gif Ir labai dziaugiames puikia iniciatyva mamyciu klubo, dziaugiames prisijunge.

Mama Sandra ir Matukas 4u.gif
Atsakyti
Labas vakariukas
Kaip smagu prisijungti i klubo pokalbius thumbup.gif
Turetu idomus buti kitas susitikimas. Megstu rankdarbius. Tik ka daryti su mano velniukste, kad nelakstytu per visa teritorija pirmyn-atgal ir neprisidirbtu ko nors. Tiesa pasakius anos paskaitos beveik visos negirdejau ax.gif . Tik kai Rugile pavargo tada jau prisedau (bet buvo jau pati pabaiga sad.gif ). Gal kokiu valerijonu duot pauostyt, kad apsispakajintu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SandiTukas @ 2010 04 23, 21:54)
Sveikos Mamos. Malonu, kad jau galima bendrauti forume. wink.gif Ir labai dziaugiames puikia iniciatyva mamyciu klubo, dziaugiames prisijunge.

Mama Sandra ir Matukas 4u.gif


sveiki prisijungę 4u.gif

Mingailiux- nebus rami tavo mergytė ir su valerijonais man rodos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(≈Dinka≈ @ 2010 04 23, 23:15)
Mingailiux- nebus rami tavo mergytė ir su valerijonais man rodos  lotuliukas.gif

Man ir taip rodos. Cia jau nepagydoma lotuliukas.gif Mano genai lotuliukas.gif
Siandien nuveziau pas senelius tai visa diena vaiksto po didelius plotus ir juokias. Bet taip besijuokiancios nebuvau dar maciusi. Eina (belekur) ir krizena pati su savimi, juokiasi mus pamaciusi, juokiasi meskiui. Nu kaip fainiai wub.gif Tokia linksmuole wub.gif (ir nesvarbu kad puse nakties prabliove ir pas tetuka ant ranku pragulejo negaledama uzmigt irnesakyk.gif )
Atsakyti
Kaip faina, kad jūsų jau tiek daug drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif
Nu prajuokinot su tais valerijonais lotuliukas.gif
Bent jau padarysi nors kiek tos gėlytės, jei nepavyks uzbaigt, namie ramiai bus galima, ar ne... 4u.gif
Niu einu miegot.Labanaktux visoms tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2010 04 23, 22:25)

: Tokia linksmuole  wub.gif (ir nesvarbu kad puse nakties prabliove ir pas tetuka ant ranku pragulejo negaledama uzmigt irnesakyk.gif )


tai pervargsta ji, todėl ir naktim blogiau miega.
Aš pagal savąjį taip sprendžiu...kai tik nusiduoda- naktim blaškos ir verkia...kai vakaras būna ramesnis- išmiega be atsikėlimų ax.gif

Daabi- saldžių 4u.gif
man prasideda laikas SAU wub.gif mažas jau lovoj, galiu daryt ką noriu, ramiai prie kompo, į dušą.....taigis- einu vyno taurę atsinešt ax.gif
Atsakyti
Labas rytas
Issimiegojom gerai. Diena puiki! Gyvenimas grazus wub.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Šiandien jis tikrai labas, varykit i laukeli kieno maziukai neserga, nu nerealus oras, kaip silta wub.gif wub.gif wub.gif
Mes tai beveik visi iskrite, vienas paskui kita paeiliui unsure.gif Mazasis sveiksta, tai mes dabar su vyru doh.gif
Atsakyti