Įkraunama...
Įkraunama...

Kur ir kokią ŽUVĮ pirkti?

Kaune,sviezios zuvies didziausias pasirinkimas,Girstupio turgavieteje,zinoma kai buna tam tikros rusies sezonas.Lieku patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
super skani zuvis panga rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2007 07 24, 17:35)
super skani zuvis panga rolleyes.gif


Na, pagaliau atsiranda turgeliai, kur žvejai atveža šviežią žuvį. nešaldytos menkės turbūt nesu gyvenime ragavusi. blush2.gif
Vilniuje girdėjau, kad bus prie "Parko", Šiaurės miestelyje.
Šiauliuose prie "Bruklino", Panevėžyje - prie "Babilono".

Iki šiol turbūt tik klaipėdiečiai valgė šviežią žuvį. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(giedras_dangus @ 2009 10 30, 08:41)
Na, pagaliau atsiranda turgeliai, kur žvejai atveža šviežią žuvį. nešaldytos menkės turbūt nesu gyvenime ragavusi. blush2.gif
Vilniuje girdėjau, kad bus prie "Parko", Šiaurės miestelyje.
Šiauliuose prie "Bruklino", Panevėžyje - prie "Babilono".

Iki šiol turbūt tik klaipėdiečiai valgė šviežią žuvį.  doh.gif

Tikrai ne tik jie biggrin.gif Girstupy,Kaune visada rasi didelį pasirinkimą šviežios,ir tos pačios menkės thumbup.gif
Atsakyti
Visai nesenai atsirado nauja zuvies parduotuve Vilniuje, parduoda rukyta, sviezia ir vytinta zuvi, pati pirkau siandien rukyta skumbre, karsi, saira-skanumelis smile.gif rekomenduoju.
Daugiau info rasit www.skanizuvis.lt

Atsakyti
GAl kas žiono kokiom dienom ir valandom Vilniuje Šiaurės miestelyje prie Parko prekiaujam šviežia žuvimi g.gif Esu ne iš Vilniaus, tai nežinau kada važiuoti ax.gif
Ir dar girdėjau, kad lyg prie Akropolio kartais būna g.gif bigsmile.gif
Ačiū už info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2009 12 23, 22:13)
Visai nesenai atsirado nauja zuvies parduotuve Vilniuje, parduoda rukyta, sviezia ir vytinta zuvi, pati pirkau siandien rukyta skumbre, karsi, saira-skanumelis  smile.gif rekomenduoju.
Daugiau info rasit www.skanizuvis.lt

Pažiūrėjau psl., visa rūkyta žuvis išparduoda, nėra ką pirkti.

QUOTE(Akvija @ 2010 01 21, 11:06)
GAl kas žiono kokiom dienom  ir valandom Vilniuje Šiaurės miestelyje prie Parko prekiaujam šviežia žuvimi g.gif Esu ne iš Vilniaus, tai nežinau kada važiuoti ax.gif
Ir dar girdėjau, kad lyg prie Akropolio kartais būna g.gif  bigsmile.gif
Ačiū už info 4u.gif

Prie Akropolio tai vyksta ūkininku turgus šeštadieniais, bet ką jie ten parduoda nežinau, nesu buvusi.

O kas vyksta prie "Parko" PC tai ir man įdomu, gal kas žino datą, kada vyksta turgus?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 05 12, 13:09)
Merginos,
Prasidėjo mano gyvenime žuvies era  lotuliukas.gif
bet ar čia tik man atrodo, ar žuvies pasirinkimas parduotuvėse labai jau prastas doh.gif: Tarkim menkės šaldytos išvis nebeperku, nes iš kilogramo jei lieka 300 g. tai gerai, o be to ir skonis kaip muilo.  Šviežia lašiša jau atsibodo (o be to ji man tik sūdyta skani). Daugiau šviežios žuvies irgi nedaug... Labai retai kada pataikysi ir tai kokioje Maximoje be šansų doh.gif: o karpio išvis schmoll.gif: Visokių eršketų kiekvienam kartui neįpirksiu...
Dabar atradau šaldytą pangasijų file. Tikrai skani, nesubyra ir lieka normaliai, o ne trečdalis..

Dalinkimės patirtimi apie žuvis: kokios skanios, nesunyksta gaminant, kur didžiausias pasirinkimas ir t.t.


Yra labai sauni parduotuve "zuvies megejams". Vilniuje savanoriu pr. berods 40 nr.
ten galima rast ivairios sviezios (pagal sezona), saldytos, rukytos, vytintos ir pan.
zinau planuoja turet ir katalogeli, pagal kuri bus galima uzsisakyt ir egzotiskesniu juros gerybiu...
rekomenduoju apsilankyt. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(leonel @ 2007 05 12, 18:39)
Gali pabanyti skorpionžuvę - man ji patiko, skanu  thumbup.gif  Aš ją garuose verdu su daržovėmis  blush2.gif Nors perku toje pačioje Maximoje  blush2.gif



o jus zinot merginos jog skorpionzuve, tai tas pats kas pangasijus.?
kalbininkai neleido vadinti skorpionzuve, nurode jog dabar pangasijus.

taip pat pangasijus yra rausvas ir baltas (kalbu apie file)
balta pangasijaus file, siek tiek liesesne ir ne toks aitrus dumblo kvapas kaip rausvosios pangasijaus file
Atsakyti
oi cia kiekvienam savo doh.gif ir negali patarti kitam thumbup.gif apie zuvi
Papildyta:
QUOTE(Agniska @ 2007 07 23, 18:47)
Kaune,sviezios zuvies didziausias pasirinkimas,Girstupio turgavieteje,zinoma kai buna tam tikros rusies sezonas.Lieku patenkinta thumbup.gif

ir nevien tik ten jos yra mirksiukas.gif urmo bazes turgus,vilijampoles turgaviete dabar nauja thumbup.gif dainavos atremontuotas doh.gif pilna Kaune ju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nerkusus @ 2010 02 23, 12:51)
o jus zinot merginos jog skorpionzuve, tai tas pats kas pangasijus.?
kalbininkai neleido vadinti skorpionzuve, nurode jog dabar pangasijus.

g.gif Man rodos, kažką pripainiojot rolleyes.gif Yra pangasijas ir skorpena. Skorpenžuvėmis vadinamas būrys ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sophi: 04 balandžio 2010 - 15:59
QUOTE(nerkusus @ 2010 02 23, 11:51)
o jus zinot merginos jog skorpionzuve, tai tas pats kas pangasijus.?
kalbininkai neleido vadinti skorpionzuve, nurode jog dabar pangasijus.

taip pat pangasijus yra rausvas ir baltas (kalbu apie file)
balta pangasijaus file, siek tiek liesesne ir ne toks aitrus dumblo kvapas kaip rausvosios pangasijaus file


QUOTE(Sophi @ 2010 04 04, 15:59)
g.gif Man rodos, kažką pripainiojot rolleyes.gif Yra pangasijas ir skorpena. Skorpenžuvėmis vadinamas būrys ax.gif


Sophi, nerkusus teisus. mirksiukas.gif
Kalbininkai uždraudė vadinti skorpionžuve. mirksiukas.gif
Jau kelis metus naudojamas pavadinimas pangasijus.
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2010 04 04, 20:15)
Sophi, nerkusus teisus.  mirksiukas.gif
Kalbininkai uždraudė vadinti skorpionžuve.  mirksiukas.gif
Jau kelis metus naudojamas pavadinimas pangasijus.

Plaukioju tarp kalbininkų, bet tokio draudimo girdėt neteko schmoll.gif
Atsakyti