Įkraunama...
Įkraunama...

" cipciuko receptai "

Sedziu jau su "isvarvejusiomis" akimis... kokie groziai, kokie tortai, kokie.... wub.gif
Atsakyti
Cipciuk , tortai vienas už kitą gražesni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 08, 23:30)
Aš radau ....." Naktelę " ....kakaviniai biskvitai pertepti plakta parūgštinta grietinėle " Bijoloje " .....ar toks buvo ??? bigsmile.gif


Labas rytas.

Taip, tikrai šitas. Ir jo yra Bijoloje, tik bėda, kad recepto nerandu.
Gal galite pasakyti, kur radote? ax.gif
Atsakyti
Dekojam cipciukui uz begaline kantrybe mus mokant tokiu grozybiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura777 @ 2009 01 09, 07:42)
Labas rytas.

Taip, tikrai šitas. Ir jo yra Bijoloje, tik bėda, kad recepto nerandu.
Gal galite pasakyti, kur radote? ax.gif


Per google , BIJOLOS reklama , paciame pirmame puslapi , bet ten recepto nera , tik apraso kas viduje : ...7 kakaviniai biskvitai ( gali issikepti pagal koki nori recepta ) ir jie sutepti isplakta grietinele ( sita irgi gali nasidaryti ) dar ji citrinos sultimis parukstinta ( citrinu pirkti irgi yra ) ,.....jie savo receptu gamybos nesako schmoll.gif
Atsakyti
Cipsiukai,
na iš kur tiek naujų tortųsmile.gif Naujų idėjųsmile.gif
Kokia tu šaunuolėsmile.gif
O kaip su jų valgymu, kas juos valgo?
Aš dievinu tortą, puodelį juodos kavos ,tokį derinį keisčiau į bet kokį kepsnįsmile.gif
Bet aš tunku labai sparčiai nuo torto, nes negaliu pasitenkinti vienu mažu kąsneliu noriu daug ir visokių.....smile.gif
Noriu Cipsiukai torto si minusinemis kalorijomis:)))) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BRYI: 09 sausio 2009 - 12:02
QUOTE(BRYI @ 2009 01 08, 16:58)
ne ten pertepimas rudas ir toks kaip kokiasi smulkiai vafliukais, traškučiaia kažkokie yra, o šiaip jis visas šokoladinis:)
O tas Ambasadorius šokoladinis ,karamelisnis ir su graikiniai riešutais, tai man graikiniai yra labai skanūs ir viskas dažniausiai skanu kas su tais riešutukais:)


Na, esu ragavusi "Elguvos" "Karališką" - liuks thumbup.gif
O jis susideda iš 4 riebaus kakavinio biskvito sluoksnių, dviejų šokoladinio pertepimo sluoksnio ir vieno tokio ypatingai skanaus pertepimo - šokoladas, migdolinė pasta (ne marcipanas, veikiau nuga..) ir feletės (tokie traškūs dribsniukai). Jei įdomu, į a.ž. galėsiu išsamiau parašyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar ne labai vėluoju su sveikinimais? 4u.gif 4u.gif 4u.gif šaunumėlis,,,,
Jau išbandžiau pora receptų - super, o patarimai dar geresni mirksiukas.gif Linkiu sekmės ir kantrybės (nes pastarosios man pritrūktų, tik ne virtuvėje, o prie kompiuterio, rašant ir dedant nuotraukas). Dideliausias ačiū !
Atsakyti
Pasom ir mane itraukti i gerbeju gretas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2009 01 10, 19:09)
Pasom ir mane itraukti i gerbeju gretas  ax.gif


O kur ta panele , kuriai pirde begemotas musa ?? hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif .....as tai toki maciau rolleyes.gif

Su didziausiu malonu priimame , junkis , kepk , dalinkis ispudziais !!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
nu aš su klausimu jau.. tongue.gif kai kurie želė tortai mačiau padaryti ant biskvito arba sausainių "biskvito" ir viršus graži forma, kaip suprantu išversta - tai kaip tą padą padaryt, jis gausis viršuj ( na kol forma neišversta) tai kaip galima jį suspaust? g.gif Atleiskit jei kvailas klausimas, nu nesugalvoju aš tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2009 01 10, 19:36)
nu aš su klausimu jau.. tongue.gif kai kurie želė tortai mačiau padaryti ant biskvito arba sausainių  "biskvito"  ir viršus graži forma, kaip suprantu išversta - tai kaip tą padą padaryt, jis gausis viršuj ( na kol forma neišversta) tai kaip galima jį suspaust? g.gif  Atleiskit jei kvailas klausimas, nu nesugalvoju aš tongue.gif


Ka reiskia " suspaust "? g.gif nelabai supratau , gai ji ten " iterpt "?

Tu turbut kalbi apie " Marguti ".....jis daromas isardomoje formoje , ant dugno dedi biskvita ar sausainukus ( iskloji dugna ) , tada pili pagaminta mase , vel ant tos mases dedi biskvita , ir ant jo pili vel mase .....kai sustingsta , su peiliu ( geriau plastmasiniu ) uzkisi prie formos sono ir apipjauni , tada atidarai forma ir isimi , viskas .

Jei darai i ornamentine forma , ji yra neisardoma .....pili viena sluoksni zele , kai ji apstiksta pili kita ir taip kol supili visa .....sustenguse isverti is fomos ( pasildzius karstam valndeni ) , kai zele sluoksniuoji , gali prideti ko tik nori , vaisiu , uogu , gali per viduri ( kol forma pripilta tik puse , ideti biskvita ar sausainiu .....tai labai dideles fontazijos gaminys .....gali supilti visa zele , o ant virsaus uzdeti biskvita , kai isversi jis liks ant torto dugno .
Atsakyti