Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Panevežyje

QUOTE(gvijan @ 2009 07 26, 11:51)
Labas paneles. Gal kuri nors is jusu zinote Irenos kontaktus? Tos Irenos kuri seniau gyveno Panevezyje, Parko gatveje ir veliau isvyko gyventi i kita miesta ar tai kaima. Kazkada labai seniai lankiausi, bet dabar nebeturiu jos kontaktu sad.gif Cia buvo kazkuri parasiusi jos telefono numeri, bet katik skambinau ir pasirodo, kad tas numeris yra uzblokuotas.


Gal dar šis tel. Nr. 8-601-74777 neužblokuotas biggrin.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galite kuri duoti Gintos Macienes tel nr.?Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(audine3 @ 2009 07 29, 11:14)
Sveikos, gal galite kuri duoti Gintos Macienes tel nr.?Aciu smile.gif


jei nepasikeites tai -8-687-64754
Atsakyti
Sveikos visos mirksiukas.gif

Rytoj eisiu pas būrėja Basanavičiaus 1 name gyvena 4u.gif

Gal kokių atsiliepimų apie ją turit? nei vardo nei pavardės nežinau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 08 04, 21:55)
Sveikos visos  mirksiukas.gif

Rytoj eisiu pas būrėja Basanavičiaus 1 name gyvena  4u.gif 

Gal kokių atsiliepimų apie ją turit? nei vardo nei pavardės nežinau  schmoll.gif

Na va buvau šiandien smile.gif Patiko, pasakė praeitį, pasakė, kad šį mėnesį mano gimtadienis bigsmile.gif Man gražiai prikalbėjo, tik va apie artimuosius negerai prišnekėjo, tai dabar širdelė dreba unsure.gif
Atsakyti
o gal kas zinot,ar Jolanta buria telefonu?ta prasme,jei jai paskambinu,ar paburtu per rageli biggrin.gif gal juokingai skamba,bet kitos tai daro..vat ydomu butu..gal kad galit telefono nr mestelt i AZ su kodu panevezio..aciu..
Atsakyti
QUOTE(daikirya @ 2009 08 06, 01:34)
o gal kas zinot,ar Jolanta buria telefonu?ta prasme,jei jai paskambinu,ar paburtu per rageli biggrin.gif gal juokingai skamba,bet kitos tai daro..vat ydomu butu..gal kad galit telefono nr mestelt i AZ su kodu panevezio..aciu..

Pažįstamiems buria ir telefonu.
Atsakyti
QUOTE(Vilmute7 @ 2008 09 09, 16:18)
O kaip ta Jolanta? Paskaiciau vienoje temoje, kur jau uzdaryta buvo, tai apie ja labai geri atsiliepimai  ax.gif Ten jos ir telefono numeris duotas, ir adresas, tik ar nepasikeites, nes ten 2007 metu sausio menesi rasyta buvo  doh.gif  Gal kas galite pasakyti ar jos numeris dar sis - 447244. Labai aciu bus  smile.gif


Telefono Nr. nepasikeites
Atsakyti
Pagaliau uzsiregistravau!
Jolanta jokia ne bureja! Pati buvau. Rezulltatas nulinis, nieko nepasake, kazkokias nesamones, kas tinka visiem, vien daugzodziavimas, ,,nematau jokiu nelaimiu, bedu, blogu dalyku, kazko tokio....", ,,bus nedideliu nesklandumu, smulkiu, bet nieko netiketo, kazko tokio....". Tinka tik visai palauztiems, kurie nebesugeba net mastyt bigsmile.gif apspjaudykit mane, bet gyvenime tiek praejus bureju, ekstraseansu, kad dristu Jolanta palygint su juru kiaulyte-nieko bendro nei su jura, nei su kiaule bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Barbora Radvilaite @ 2009 08 14, 15:00)
Pagaliau uzsiregistravau!
Jolanta jokia ne bureja! Pati buvau. Rezulltatas nulinis, nieko nepasake, kazkokias nesamones, kas tinka visiem, vien daugzodziavimas, ,,nematau jokiu nelaimiu, bedu, blogu dalyku, kazko tokio....", ,,bus nedideliu nesklandumu, smulkiu, bet nieko netiketo, kazko tokio....". Tinka tik visai palauztiems, kurie nebesugeba net mastyt  bigsmile.gif  apspjaudykit mane, bet gyvenime tiek praejus bureju, ekstraseansu, kad dristu Jolanta palygint su juru kiaulyte-nieko bendro nei su jura, nei su kiaule  bigsmile.gif


Aš buvau pas Jolantą gal prieš tris metus vienu klausimu, kurį gerai išnagrinėjo. Tai ir po šiai dienai vis pildosi po truputį. Pas ją reiketų eiti geriausiai turint rimtą reikalą konkretų ar klausimą. Šiaip nuejus sužinoti bendrai ateities tikrai nelabai ką pasako ir liepia klausti.
Atsakyti
QUOTE(xx+xx @ 2009 06 13, 09:48)
Perskaičiau laikraštyje apie taro kortomis buriantį ir žmones priiminėjantį būrėją Vytautą Bundzinską. Supratau, kad jis iš Panevėžio. Gal kas žinote apie jį daugiau, kur gyvena? g.gif


Suradau šį būrėją ir buvau nuėjusi. Neblogai, "į lankas nenuvažiavo", bet už 20 Lt. labai nedaug kalbėjo. Norint daugiau sužinoti, reikia mokėti papildomai (taip supratau) arba kitą kartą ateiti liepė. Taip, kad išėjau į pusę klausimų gavus atsakymus. Gal ir nieko būtų, patiko, bet... cool.gif . Labai trumpai schmoll.gif Matyt materialiniai sumetimai g.gif
Atsakyti
Noreciau pasidometi, ar ka esate girdejusios apie tokia Nastute, ji Molainiu g. gyvena, buria taro kortomis ir dar taip, pagal siela mato ligas ax.gif
O del Irenos, kur gyena Basanaviciaus g. tai esu pas ja buvusi, dar net metai nepraejo g.gif visiskas pievas kalbejo, bet manau, kad del to, jog tuo metu gripavo g.gif esu girdejusi, kad kai burejos serga, tai ju galios sumazeja blush2.gif
Kazkaip pas ja eiti vel nesinori, nors kokie 7 metai atgal ji man visa teisybe pasake, bet nezinau, kai viena karta pasivede, tai vel pas ja sugrizti nebenoriu schmoll.gif
Atsakyti