Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

Na va isikrausteme i 4 korpusa, netenovuota kambari, bet puikiai smile.gif langai pakeisti, lovos naujos, svaru, tvarkinga ir net saldytuva turim! smile.gif maistas irgi nieko pasirode smile.gif na tikiuos ir proceduros nenuvils smile.gif gal darom kada meeta parke po vakarienes? smile.gif
Atsakyti
Tai preliminariai tariames ketvirtadieni 05.09 19.15 parke paejus kur skveriukas su skulpturom. Paziuresim kiek bus norinciu smile.gif
Teskit sarasiuka kas jungtusi

1. Renata mama ir Jonas
Papildyta:
QUOTE(denyxe @ 2013 05 06, 21:09)
aciu.. bet musu poliklinika negavo kelialapiu... nesvarbu? visvien galim papult?

o tai siemet gintaras i eile jau registruoja?????

tikrai galima. musu seimos centras irgi negavo vietu, o mes va jau cia, nes oati registravaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renatelev @ 2013 05 06, 22:21)
Tai preliminariai tariames ketvirtadieni 05.09 19.15 parke paejus kur skveriukas su skulpturom. Paziuresim kiek bus norinciu smile.gif
Teskit sarasiuka kas jungtusi

1. Renata mama ir Jonas
Papildyta:

tikrai galima. musu seimos centras irgi negavo vietu, o mes va jau cia, nes oati registravaus smile.gif



valio!!!!!!!!!!!!!! o kada registravotes, leiskit pasmalssaut? idomu, kiek lauket..

merginos.. bet as visvien nesupratau.. tai ka man dabar reiketu daryti? musu seimos gyd sake, kad nerasys nieko.. tai man kreiptis i LOR, kad jis prie savo diagnozes prirasytu, jog mums reikia sanatorinio gydymo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(denyxe @ 2013 05 06, 21:23)
valio!!!!!!!!!!!!!!  o kada registravotes, leiskit pasmalssaut? idomu, kiek lauket..

merginos.. bet as visvien nesupratau.. tai ka man dabar reiketu daryti? musu seimos gyd sake, kad nerasys nieko.. tai man kreiptis i LOR, kad jis prie savo diagnozes prirasytu, jog mums reikia sanatorinio gydymo?  4u.gif

As skambinau sausi norejau kuo arciau vasaros, nes dar mazas mano zuikis ir kimba ligos. o jus paskambinkit ir pabandykit registruotis.
O del LOR nzn net, reik su seimos gydytoja tartis kaip kokia seka ka daryt
Atsakyti
[quote=renatelev,2013 05 06, 21:21]
Tai preliminariai tariames ketvirtadieni 05.09 19.15 parke paejus kur skveriukas su skulpturom. Paziuresim kiek bus norinciu smile.gif
Teskit sarasiuka kas jungtusi

1. Renata mama ir Jonas
2. Simsiuke(Laura) ir Kamile


Papildyta:
QUOTE(renatelev @ 2013 05 06, 21:36)
As skambinau sausi norejau kuo arciau vasaros, nes dar mazas mano zuikis ir kimba ligos. o jus paskambinkit ir pabandykit registruotis.
O del LOR nzn net, reik su seimos gydytoja tartis kaip kokia seka ka daryt




Mes skambinomes kovo gale ir gavome balandzio 24 d. Kiek girdejau neregistruoja tik vasaros menesiams .
Atsakyti
Gal kas rytoj norit su vaikiukais vaziuot iki vaiku zaidimu aiksteles jei geras oras? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simsiuke @ 2013 05 06, 23:23)
Gal kas rytoj norit su vaikiukais vaziuot iki vaiku zaidimu aiksteles jei geras oras? ax.gif

Mes vaziuosim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(renatelev @ 2013 05 06, 20:45)
Na va isikrausteme i 4 korpusa, netenovuota kambari, bet puikiai smile.gif langai pakeisti, lovos naujos, svaru, tvarkinga ir net saldytuva turim! smile.gif maistas irgi nieko pasirode smile.gif na tikiuos ir proceduros nenuvils smile.gif gal darom kada meeta parke po vakarienes? smile.gif



o ne jsū sėdite prie mūsų stalo 36 biggrin.gif



QUOTE(renatelev @ 2013 05 06, 22:21)
Tai preliminariai tariames ketvirtadieni 05.09 19.15 parke paejus kur skveriukas su skulpturom. Paziuresim kiek bus norinciu smile.gif
Teskit sarasiuka kas jungtusi

1. Renata mama ir Jonas
Papildyta:

tikrai galima. musu seimos centras irgi negavo vietu, o mes va jau cia, nes oati registravaus smile.gif



liuks mes ateisime biggrin.gif
1. Renata mama ir Jonas
2. Simsiuke(Laura) ir Kamile
3. Roga (Erika) ir Radvile ir Benas ax.gif


QUOTE(simsiuke @ 2013 05 06, 23:23)
Gal kas rytoj norit su vaikiukais vaziuot iki vaiku zaidimu aiksteles jei geras oras? ax.gif


mes ir gal eisime g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2013 05 07, 11:11)
o ne jsū sėdite prie mūsų stalo 36 biggrin.gif
liuks mes ateisime biggrin.gif
1. Renata mama ir Jonas
2. Simsiuke(Laura) ir Kamile
3. Roga (Erika) ir Radvile ir Benas ax.gif
mes ir gal eisime g.gif


Jei kas norit galit jungtis prie musu ,mes vaziuosim su masina,nes eiti toloka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simsiuke @ 2013 05 07, 12:16)
Jei kas norit galit jungtis prie musu ,mes vaziuosim su masina,nes eiti toloka  smile.gif



mes visur tik pėstute eina, nes Radvilė visada vežime miega, ačiū biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2013 05 07, 11:44)
mes visur tik pėstute eina, nes Radvilė visada vežime miega, ačiū biggrin.gif





Jums gerai su vezimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2013 05 07, 11:11)
o ne jsū sėdite prie mūsų stalo 36 biggrin.gif


Nea, prie 6 mes smile.gif
Atsakyti