Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų mamyčių iš Vilniaus susitikimai

a nu taip tik sakau kad cia kas ras etai visoms po 21 o as jauniausia man dar tik 19... wub.gif
Atsakyti
o kiek tavo vyrui metu?jei nepaslaptis
Atsakyti
QUOTE(mamytepupyte @ 2009 04 18, 20:49)
nu cia dabar nejauna 21 metas?tai ka as pensininke jau 22 biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif as gimdziau 3dienas iki 21 gimtad .

as ir nesakau kad sena...smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mamytepupyte @ 2009 04 18, 21:18)
o kiek tavo vyrui metu?jei nepaslaptis

nepaslaptis 22 greit 23
Atsakyti
QUOTE(semeskina @ 2009 04 18, 21:20)
as ir nesakau kad sena...smile.gif
Papildyta:

nepaslaptis 22 greit 23

tai fainai ,nes kazkaip man 19metu vyras jei butu net neisivaizduoju ,mano pazystamas 18 apsizenijo nes pastojo mergina tai poto ilgai jie karevo nes jam dar ne tas galvoje o zmona nesuprato ,t
Atsakyti
QUOTE(mamytepupyte @ 2009 04 18, 21:39)
tai fainai ,nes kazkaip man 19metu vyras jei butu net neisivaizduoju ,mano pazystamas 18 apsizenijo nes pastojo mergina tai poto ilgai jie karevo nes jam dar ne tas galvoje o zmona nesuprato ,t

tai jo buna kai isvis jauni susituokia kurie dar nebaigia mokyklos ar seip na asiku ir as dar nebaigiau bet vurastai issimoksline sir pan... mums tai nera problemu labai norejom vaiko laukem planavom tai kazkaip irfajna...wink.gif o tai tiu neturi vyro,viena augini?
Atsakyti
QUOTE(semeskina @ 2009 04 19, 10:46)
tai jo buna kai isvis jauni susituokia kurie dar nebaigia mokyklos ar seip na asiku ir as dar nebaigiau bet vurastai issimoksline sir pan... mums tai nera problemu labai norejom vaiko laukem planavom tai kazkaip irfajna...wink.gif o tai tiu neturi vyro,viena augini?

turiu vyra bet mes nevede ,gal po keliu metu ir reiks susizenyt,bet mum kolkas irtaip gerai svarbu yra didele meile o ne popierius spinteleje,o mazyte tai teciompavarde jau turiu
Atsakyti
ziuriu cia pas visas mergytes skorpiones
Atsakyti
QUOTE(mamytepupyte @ 2009 04 19, 13:50)
ziuriu cia pas visas mergytes skorpiones

tai kad mano mazute ne skarpijone jin svarstykles ms dar papuolem i svarstiklytes... wink.gif sita as ilgai galiu nebuti prisijungu stai cia mano nr jei ka planuosit koki susitikima ta parasykit ir man 867369237... as esu Viktorija...wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(semeskina @ 2009 04 19, 15:31)
tai kad mano mazute ne skarpijone jin svarstykles ms dar papuolem i svarstiklytes... wink.gif sita as ilgai galiu nebuti prisijungu stai cia mano nr jei ka planuosit koki susitikima ta parasykit ir man 867369237... as esu Viktorija...wink.gif  4u.gif

matai kaip as is akies taip paemiau galvoju gal neapsigausiu!as kita sav niekur nesuplanuosiu nieko nes maze kosija tai manau sedesim namie iki ketvirtad tikiuos pasveikt nes drauge aire atvaziuoja vaziuosim i ukmerge kernave ir dar gal kur darysim pagaliau ekspedicija po lietuva nes anksciau kai nevairavau buvo sunku ikalbint vyra kad kur mus nuvestu
Atsakyti
QUOTE(mamytepupyte @ 2009 04 19, 15:52)
matai kaip as is akies taip paemiau galvoju gal neapsigausiu!as kita sav niekur nesuplanuosiu nieko nes maze kosija tai manau sedesim namie iki ketvirtad tikiuos pasveikt nes drauge aire atvaziuoja vaziuosim i ukmerge kernave ir dar gal kur darysim pagaliau ekspedicija po lietuva nes anksciau kai nevairavau buvo sunku ikalbint vyra kad kur mus nuvestu

tai as apskritai tada kalbu kad kada jei ka suplanuosit jei dar nebusi as prisedus man kaipnors praneskite ne sydomu butu susitikti... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(semeskina @ 2009 04 18, 18:39)
aga... visaip bandau ir niekaip neiseina...  doh.gif  thumbup.gif  o tiu dar nesi jauna va as tai jauna man tj 19

Yra sm forumiukas, ten paaishkina ishsamiai, kaip sumazhint foto smile.gif Shiaip realiai, tai per photoshopa, picasa imanoma wink.gif As turiu programke, tai su pele padarai resize ir tiek smile.gif
Atsakyti
laba tai ka mamulkos darot sndien?gal galit pasiulyt kur galeciau drauge nuvest i kokia graze vieta bet nepertoli nuo viln ,belmonte buvom trakuose buvom i kernave vaziuosim kur dar gal kas ideju noriu daugiau lietuvos jai parodyt bet per toli nenoriu vaziuot nes dar neiilgai vairuoju.
Atsakyti