Įkraunama...
Įkraunama...

Dvyliktokų išleistuvės

mum visiem aukletoja padovanojo nuotrauka ireminta su gimnazijos atvaizdu 4u.gif
Atsakyti
As tiksliai nepamenu, bet mes lygtai mokyklai kazka dovanojom visa laida g.gif
O siaip kolkas tai isleistuves man buvo pati graziausia svente! thumb_yello.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif O kaip dvyliktokus palydi vienoliktokai g.gif Gal turite tokios patirties, ką vienoliktokai rengia, sveikinimus, palinkėjimus ar dar ką g.gif Gal kokių minčių, ką įdomaus ir nebrangiai galėtų surengti g.gif Turiu šiemet tokį rūpestį biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baronė: 15 gegužės 2011 - 10:56
QUOTE(agnesse @ 2010 07 08, 12:49)
O man labai reiketu ideju, ka mokytojai dovanoja 12-tokams isleistuviu diena? 4u.gif

Mes nieko negavome ir siaip geresnes dovanos uz diploma ir negalejo buti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SeSe @ 2007 04 15, 14:07)
Na, aš nesutikčiau vesti savo išleistuvių, galų gale, čia juk mano šventė. Ir manau, kad tikrai atsiras tėvelių, kurie pažįsta kokį renginių vedėją.


o taip savo šventėje tikrai norisi atsipalaiduoti, o ne jaudintis dėl renginio. renginio vedėjas + DJ`us labai geras derinukas išleistuvėms. kadangi čia anksčiau buvo klausimas dėl gero vedėjo, galiu rekomenduoti Justiną Šimavičių 8 687 09000. linksmas, žodžio kišenėje neieškantis, su publika greitai susibendraujantis thumbup.gif kiek žinau, dirba ir kaip vėdėjas, ir kaip DJ`us
Atsakyti
Iš patirties galiu pasakyti, kad reikėtų labai gerai apgalvoti ir susitarti- ko tikitės iš šventės- abiturientai, tėveliai, mokytojai smile.gif kažkaip pastaruoju metu atrodo, kad šventė labiau reikalinga tėveliams, nei jų atžaloms. Neįsižeiskite, bet visas rūpestis, pastangos juk kainuoja gal ne tiek materialine išraiška kiek emocine smile.gif Ir visa organizacija užsiima tėveliai, patys šventės kaltininkai lieka nuošaly, mažai įsijungia. Tėveliai nusprendžia- tas būtų gerai, to nereikia, tai jiems nepatiks. manau, kad reikėtų tuos dalykus pirmiausia apsikalbėti su klasės draugais, pasiklausinėti, ir kartu su tėveliais susitarti. KOKIA turi būti šventė. O ne UŽ KIEK mirksiukas.gif

Kokios šventės tikitės- ar eilinio baliuko su klasiokais, ar tikrai gražaus pasibuvimo kart paskutinį kartą (na, aišku, ir gražumo supratimas skiriasi, tad būtina apsitarti ar vienodai suprantami kai kurie dalykai?)

Jei kam būtų įdmu, nuoširdžiai patarčiau šventę su tėveliais, mokytojais pasidaryt kelių valandų trukmės. Pvz iki 23 ar 24 val., o tada jau baigti švęsti kam kaip priimtina smile.gif Nes dabar žmonės susirenka jau tik atsipalaiduoti, nebebūna senųjų gerųjų tradicijų ar net naujų tradicijų nebebūna, nes tiesiog susirenkama kaip į eilinį baliuką smile.gif Bet jų gyvenime bus daug, o išleistuvės vienos smile.gif

Dabar neretai tėveliai imasi iniciatyvos, nes "taip reikia", abiturientai dalyvauja, nes "tėvai sako, kad taip reikia", o mokytojai susigūžę jaučiasi nejaukiai, nes dažniausiai šventė akcentas- kuo daugiau valgių, brangių gėrimų, gal brangus DJ ar pan, visi išsibarsto po du po tris ir nebebūna to šilto, jaukaus bendravimo.

Nebesiplėsiu, bet tikrai nenoriu nei peikt nei smerkti, tiesiog tokie pastebėjimai smile.gif Aišku čia metu puntuką į savo daržą biggrin.gif Bet man rodosi, kad diskusijose, galbūt kitokiame požiūryje ir slypi tiesa.

Bet kuriuo atveju- gražios šventės planuojantiems išleistuves smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2012 03 29, 15:33)
kažkaip pastaruoju metu atrodo, kad šventė labiau reikalinga tėveliams, nei jų atžaloms. Neįsižeiskite, bet visas rūpestis, pastangos juk kainuoja gal ne tiek materialine išraiška kiek emocine smile.gif Ir visa organizacija užsiima tėveliai, patys šventės kaltininkai lieka nuošaly, mažai įsijungia. Tėveliai nusprendžia- tas būtų gerai, to nereikia, tai jiems nepatiks. manau, kad reikėtų tuos dalykus pirmiausia apsikalbėti su klasės draugais, pasiklausinėti, ir kartu su tėveliais susitarti. KOKIA turi būti šventė. O ne UŽ KIEK mirksiukas.gif

schmoll.gif schmoll.gif mano mokykloje kaip tik viską organizavomes patys,buvo keletas tėvų,kurie patys savo noru siūlėsi padėti,bet jų pagalba buvo tik gėlių supirkimas mokytojams,maisto paskaičiavimas vienam žmogui.. Mes patys tariamės dėl vietos,rinkomes grupę,DJ nakčiai,vedėjus,visa kita.. Nereikia taip kategoriškai mirksiukas.gif

O čia kažkas klausė apie vienuoliktokų dovanas per išleistuves,tai mes asmeniškai iš jų nieko negavom,man rodos jų net nebuvo per išleistuvių oficialią dalį g.gif vat paskutinis skambutis,tai jau kas kitą,ten ir dovanos ir mokyklos šeimininkų statuto perdavimas ir visos kitos tradicijos kiekvienos mokykos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aglėja @ 2012 04 11, 13:54)
schmoll.gif  schmoll.gif mano mokykloje kaip tik viską organizavomes patys,buvo keletas tėvų,kurie patys savo noru siūlėsi padėti,bet jų pagalba buvo tik gėlių supirkimas mokytojams,maisto paskaičiavimas vienam žmogui.. Mes patys tariamės dėl vietos,rinkomes grupę,DJ nakčiai,vedėjus,visa kita.. Nereikia taip kategoriškai  mirksiukas.gif



bigsmile.gif Kokie šaunuoliai 4u.gif
Ne kategoiškai, tiesiog kiek teko dalyvauti, visur pirmu numeriu tėveliai griežė mirksiukas.gif O kad patys abiturientai imasi iniciatyvos , tai labai sveikintina smile.gif
Atsakyti
Kam aktuali išleistuvių tema- šiandien per LRT bus laida apie tai. nuo 15-16 val. smile.gif
Atsakyti