Įkraunama...
Įkraunama...

Ištrintų nuotraukų atkūrimas

Turėjau ir aš panašią bėdą šią vasarą.
Niekur nieko nenešiau, pavyko pačiai viską atstatyt.
Per google ivedus RECOVERY PICTURES ismeta daug panasiu programu atkurimui.
Pora net tokiu rado is atminties korteles, kurios pries metus buvo istrintos ir pamirstos. smile.gif
Atsakyti
Ištryniau visas puseserės krikštynų nuotraukas? verysad.gif Gal galite patarti kur jas būtų galima atkurti?
Papildyta:
QUOTE(mikisa @ 2010 08 03, 10:58)
Turėjau ir aš panašią bėdą šią vasarą.
Niekur nieko nenešiau, pavyko pačiai viską atstatyt.
Per google ivedus RECOVERY PICTURES ismeta daug panasiu programu atkurimui.
Pora net tokiu rado is atminties korteles, kurios pries metus buvo istrintos ir pamirstos.  smile.gif


O kuria programa parsisiuntėt?
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 08 13, 18:34)
Nuėjau, paklausiau, daviau, padarė pioneers.gif
Jetus, koks aš laimingas ir be galo ramus  ax.gif kainavo vos 20 litų už 1gb nuotraukų.... fotoaparate jų nebepavyko išsaugoti, jas perkėlė į USB raktą  unsure.gif bet vis geriau nei nieko biggrin.gif esu labai laimingas  blush2.gif


O kur ėjai?
Atsakyti
agniecka,
Final Recovery
Atsidarius programą rinkis ištrintų failų atstatymams. Jeigu netyčia suformatavai, tai rinkis formatuotų laikmenų duomenų atstatymams.
Jeigu po ištrynimo naudojiesi tuo įrenginiu, tai mažėja tikimybė, kad pavyks atstatyti failus.
Sėkmės
Atsakyti
QUOTE(minep @ 2010 08 15, 01:22)
agniecka,
Final Recovery
Atsidarius programą rinkis ištrintų failų atstatymams. Jeigu netyčia suformatavai, tai rinkis formatuotų laikmenų duomenų atstatymams.
Jeigu po ištrynimo naudojiesi tuo įrenginiu, tai mažėja tikimybė, kad pavyks atstatyti failus.
Sėkmės


Ačiū. Bandysiu. smile.gif
Atsakyti
Ištryniau ir aš svarbias nuotraukas ( ir dar ne savo) iš atminties kortelės neiškėlusi jų į kompą doh.gif temos skaityt neturėjau laiko, bet kaip supratau, galima tokiu atveju kažkaip jas atkurti..? Gal kokiam centre, kur taiso, tai padarytų? Ar nesunku ir pačiai namie pabandyti per tam skirtas programas? g.gif
Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 08 31, 20:00)
Nefotkinkit nieko ant viršaus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nueikite į arčiausią fotoateljė, jie viską sutvarkys!!! Man jau taip buvo, tik aš neformatavau. Bet ir formatuotas atkuria wink.gif


Fotoateljė eiti ar ten, kur taiso fotoaparatus?
Atsakyti
Sveikos mamytės,

Nemalonu, tačiau mano pirmoji tema šiame forume yra susijus su didele problema.
Tai va, praradau vaikelio naujagymio darytas nuotraukas. Net neisivaizduoju kaip ir kada tai galejo nutikti. Tiesog mama paprase kad perasyciau nuotraukas is kompiuterio ir irasyciau jai i diska.
Nuejus i mano vaikelio nuotrauku aplanka spaudziu ant nuotraukos ir ne vienos neatidaro, tiesiog, kaip vyras sako, kazkaip susigadino failai. As nezinau gal as ka pridirbau ir pan.

Ar jums buvo nutike, jog praradote duomenis is kompiuterio? Kur kreipetes? Kokios kainos?
Atsakyti
Sveikos, pati labai daug ieskojau kaip galima atkurti failus po atminties korteles formatavimo, siunciausi daug programu, bet visi bandymai atkurti buvo nesekmingi, nes arba neatkurdavo arba rodydavo, kad randa failus, bet praso susimoketi norint issaugoti juos. Bet galiausiai radau viena programa su kuria pavyko atkurt ir issaugoti. Stai ji gal kazkam pagelbes: iCare Data Recovery Software Free
http://www.icare-rec...overy-free.html
Atsakyti