Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų scenarijus

Asara nubraukiau ne viena beskaitydama!!!labai grazu!Tik va kazin kaip man reikes i anglu kalba isiversti? g.gif
Beto mamytes o vaikams kokiu zaidimu ar darete?Ta prasme jukvaikuciasm ir nuobodu... blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, mes irgi krikštysim savo sūnelį rugsėjo 24 d. Noriu kažko įpatingo. Gal turit ir man ką pasiūlyti, bent po truputį, o iš gabaliukų susikursim scenarijų kaip nors. mirksiukas.gif Dėkoju iš anksto, kas padės 4u.gif
Atsakyti
Vakar dalyvavom giminaiciu mergaites krikstynose. maniskis buvo krikstatevis, as krikstatevio zmona. na, kriksto mama buvo mano broliene. aisku, as saviskiui padejau si bei ta idomaus sugalvot cia rasanciu mamyciu deka. vaika (mergyte) pgl tradicija po kriksto inese krikstamote (pasakiau jai, kad tokia tradicija - ji nezinojo blush2.gif sorry, nors jau 4-a vaika krikstija). Daveme mergytes teciui perskaityti 10 isakymu (aciu Zuikiui uz tai), pirkom muila, kuri iteikem teciui - kad vaikas svarus butu; mamai ryziu (kazkas raset apie kruopas) - kad butu is ko valgyti virti, bei cukraus - tam valgiui paskaninti. Mociutei dubeneli anukelei pamaitinti, seneliui - puoduka, kad turetu is ko anukelei atsigerti duoti. Mergaites tevai buvo suzaveti biggrin.gif Tuo tarpu kuma net tosto pasakyti ar paskaityti nesugebejo, jau neskaitant to, kad prie stalo visiskai nepasireiske...
Nepaisant to, bent jau mudviem su vyru buvo labai linksma thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spragtukas: 14 rugpjūčio 2005 - 21:18
O kodėl vaikelį į namus turi nešti krikštamotė g.gif Ka tai reiškia?
Atsakyti
o kai vaikiukui jau 4 metukai, tai gal kokiu zaidimuku pagalvoti, kad jam svente butu?
Atsakyti
QUOTE(baltagulbe @ 2005 08 14, 15:45)
Sveikos, mes irgi krikštysim savo sūnelį rugsėjo 24 d. Noriu kažko įpatingo. Gal turit ir man ką pasiūlyti, bent po truputį, o iš gabaliukų susikursim scenarijų kaip nors. mirksiukas.gif Dėkoju iš anksto, kas padės 4u.gif

Galiu duoti viena ideja, kuria dariau per savo mergytes krikstynas: po baznycios keliavome visi prie upes, ten pripiteme kiekvienas po balta baliona, ant jo uzraseme vaikeliui palinkejima ir paleidome i upe.Paskui isgereme sampano ir suvalgeme visi po kriksto sausaini kuri pati kepiau(recepta radau internete) Dar nusipirkau balta foto albuma kur nuotraukas reika klijuoti.Ten visi uzrase palinkejimus, o po ju suklijavau krikstynu nuotraukas.
Atsakyti
O musų krikštynų senarijus toks linksmas-krikštynos Rumsiškėse-prieš krikštijant lėlytę sodyboje priėme pribuvėja , ten papasakojo apie senovines krikštynas, pasivaišinome duona , sūriu, gira ir dukrytę perdavė per langą, tėtis sudaužė ąsotėlį ir sėdome žirgais pakinkytą vežimaitį ir tiesiai į koplyčią ten prie durų pasitiko klebonas, krikštatėviai prie durų sušuko garsiai vardą, po krikštynų pasivaišinome Rumsiškių Karčemoje.sVARBIAUSIA kŪMAI VAŽIUODAMI BAŽNYČION- NIEKO NEPAMIRŠTI, KAD NEBŪTŲ BLOGOS ATMINTIES,
VISIEMS SUTIKTIEMS DUOTI PYRAGO- MŪSŲ KŪMAS BARSTĖ SALDAINIUS,
KAD BŪTŲ DOSNI,NESIKALBĖTI ,KAD PLEPĖ NEBŪTŲ,
NESNAUSTI, VAŽIUOTI TIK TIESIU KELIU IR VAŽIUOTI RISČIA, KAD KŪDIKIS BŪTŲAPSUKRUS IR STROPUS.
pER KRIKŠTYNAS KŪMAI NEGALIMA PYKTIS, PLEPĖTI, SUGRIŪTI, PERKANTIS DERĖTIS,PAMIRŠTI KĄ NORS.
Prie stalo kiekvienas palinkėjo vaikeliui-palaikė rankose ir pasakė tostą,mano Ugnės krikštomamai padėjo pasakyti krikštatėvis, nes ji atsisakė, ką nors kalbėti,ir kas čia tokio- gal jai neprimtinas mano toks balagas-o man gražu. Vėliau užrišome abiem močiutėms skaras,o seneliams dovanojom albumus su Ugnytės nuotraukomis. Svarbiausia gera nuotaika-o lietus pylė kaip iš kibiro- bus geras ir turtingas gyvenimas(čia iš patirties).Gero pirmo baliaus -turi būti labai linksma-toks ir gyvenimas bus
'
Atsakyti

labai smagu turejo buti, is pasakojimo thumbup.gif , gal galetum duoti kokias koordinaties, ir kiek viskas mazdaug kainavo.
Atsakyti
Jo, Xaiva, tikrai graziai viska aprasei thumbup.gif Tik nesutinku del kumos atsisakymo kalbeti - syki jau eini i kumas, privalai bent kazka pasakyti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(RamuteS @ 2005 08 23, 11:35)
labai smagu turejo buti, is pasakojimo thumbup.gif , gal galetum duoti kokias koordinaties, ir kiek viskas mazdaug kainavo.

100 už renginį+bilietai įėjimo nuo žmogaus 6 lt suaugusiems-mūsų 10-60lt duona gira , sūris apie -30lt, žirgai-30lt, kungėliui-tai kūmas- nežinau,kačermoj- kukliai užsisakėm pietus- tai dar papildomai-patiekalai man tikrai labai skanūs biggrin.gif
868220669- Vadovė
868653390-Rumsiškių klebonas,
868259377- Karčemos
Turėti kūmui daug saldainių - visiems sutiktiems dalinti .Dar informacija bus apie Rumsiškių etnogr muziejų internete.Svarbiausia užsisakykit gražų orą ir pasiimkit atskirą fotografą biggrin.gif tada bus šventė mirksiukas.gif -juokauju- svarbiausia viskas širdyje, juk tai dvasinė šventė, viska kita tik priedas- na kaip palinkėjimas vaikeliui
gero gražaus prasmingo gyvenimo,reikaliui esant pakrikštija juk ir ligoninėje, net med seserys, jei nespėja kunigas atvykti.
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2005 08 23, 21:21)
Jo, Xaiva, tikrai graziai viska aprasei  thumbup.gif Tik nesutinku del kumos atsisakymo kalbeti - syki jau eini i kumas, privalai bent kazka pasakyti...  g.gif

biggrin.gif na kalbėjo gi- kūmas atsistojo pagelbėjo- padėtį, man labai patiko jo tas žestas.
Atsakyti
QUOTE(xaiva @ 2005 08 22, 14:13)
O mūsų krikštynų scenarijus



labai labai fainos kikstynos...i
ir mes ruosiames krikstynoms ( rugsejo 17-a ) ... bet man kiek sunkiau su tom tradicijom - jokiu knygu nerandu pas mus pasiskaityti, tai renkuosi idejas is supermamos ....
noreciau paklausti keleto klausimu is jusu krikstynu....

kokia prasme ,kad " tetis sudaužė ąsotėlį " ? arba "susukti garsiai vaiko varda"
labai jau idomu......
taip pat skaiciau ,kad reikia uzdegti 12-a zvakiu - gal zinot, kokia to prasme???

idomu ,jei kas paklaus,- kam, o as ir nezinosiu ka atsakyti......................
Atsakyti