Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(izide @ 2015 05 07, 18:47)
na kad vidutine kaina uz brendinius apie 50 pinigu buvo, ne tokie jau ir brungus. blush2.gif

niaaa ax.gif už normalius brand'us virš 100 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2015 05 07, 11:11)
žiedų man nerodo ohmy.gif akinai brrrūngūs unsure.gif

As neseniai taip issiduriau su akiniu remeliais sad.gif Pirkau pas okulista 2 ( reikia dviems receptams). Gryzau namo, gavau aparpuoli pamacius, kad amazone galejau nusipirkti PRADA, GUCCI remelius uz tiek, kiek sumokejau pas oklusita uz banana republik ir kate spade verysad.gif
Amazone labai pigus remeliai akiniams, niekad nebepirksiu pas okulista umn.gif:
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2015 05 07, 19:09)

Amazone labai pigus remeliai akiniams, niekad nebepirksiu pas okulista umn.gif:


Bet kaip jus perkat nematavus? Taure tai suprantu, gali grazinti, bet visos kitos? Gal mano kokia nosis nestandartine, bet as optikoj is visu turimu, gal 2 sau tinkamus ir randu
Atsakyti
QUOTE(Uliuliuska @ 2015 05 07, 19:20)
Bet kaip jus perkat nematavus? Taure tai suprantu, gali grazinti, bet visos kitos? Gal mano kokia nosis nestandartine, bet as optikoj is visu turimu, gal 2 sau tinkamus ir randu

ai, tai mums dzin- ar biškį baisi, ar dar baisesnė gausies biggrin.gif


P.S. gražiai kukliai prašau gero sierros koduko ax.gif
Atsakyti
Sierra YWG6570U 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2015 05 07, 19:29)

P.S. gražiai kukliai prašau gero sierros koduko ax.gif

40 off UTF31139
Atsakyti
QUOTE(Uliuliuska @ 2015 05 07, 12:20)
Bet kaip jus perkat nematavus? Taure tai suprantu, gali grazinti, bet visos kitos? Gal mano kokia nosis nestandartine, bet as optikoj is visu turimu, gal 2 sau tinkamus ir randu

zinant megstama stiliu, reiktu tikrint pagal remo matmenis, kuriuos pateikia parduodant g.gif
Mano nosis irgi nestandartine, nes buvo luzus ( neklauskit kaip blush2.gif ), tai imu visad tokius, kur turi "kojeles", tada jas galima pareguliuoti, ir tenka reguliuoti.
Papildyta:
QUOTE(Gafsa @ 2015 05 07, 12:29)
ai, tai mums dzin- ar biškį baisi, ar dar baisesnė gausies biggrin.gif
P.S. gražiai kukliai prašau gero sierros koduko ax.gif

lotuliukas.gif tas musu gafsiokas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taurė: 07 gegužės 2015 - 20:25
QUOTE(Uliuliuska @ 2015 05 07, 20:20)
Bet kaip jus perkat nematavus? Taure tai suprantu, gali grazinti, bet visos kitos? Gal mano kokia nosis nestandartine, bet as optikoj is visu turimu, gal 2 sau tinkamus ir randu


Akiniu remeliu formos skirstomos i kelias pagrindines grupes. Telieka zinoti, kokios formos daugiau maziau tinka, pasidometi konkretaus patinkancio modelio dydziais (noseles, auseles cm) ir vualia. Kiek pirkau saules akiniu, su dioptrijom nesimatavusi, kol kas ne sykio neteko nusivilti. O matuojantis optikoje esu ir nusigrybavusi. doh.gif
Atsakyti
Paulaschoice truksta iki freeship ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerdulka: 07 gegužės 2015 - 21:11
QUOTE(Gafsa @ 2015 05 07, 20:09)
niaaa ax.gif už normalius brand'us virš 100 ax.gif


Na nereik cia varyt tongue.gif Turiu dvejus Derek Lam, na superiniai akinukai. Kokybe tikrai gera. Yooxe pirkau pries pora metu. Iki dabar dziaugiuosi ir mielai po jais slepiu akis nuo saules.
Atsakyti
QUOTE(gerdulka @ 2015 05 07, 22:46)
Paulaschoice truksta iki freeship  ax.gif


Jungiamės merginos, -15% viskam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(izide @ 2015 05 07, 13:47)
Na nereik cia varyt  tongue.gif  Turiu dvejus Derek Lam, na superiniai akinukai. Kokybe tikrai gera. Yooxe pirkau pries pora metu. Iki dabar dziaugiuosi ir mielai po jais  slepiu akis nuo saules.

as ir akinius ilgai nesioju. Po 5m ir daugiau. Paskui net nuo saules akiniams keiciu stiklus ( optikose keicia) kai susivaro, todel negriechas leisti daugiau uz kokybiska rema.
Atsakyti